Tatarka na puse a jiné zkazky

Dnešek ve znamení osudových znamení!Dnes jsem byl vzhůru od časného rána, spíše pozdní noci, neb mě trápily výčitky svědomí. Včera jsem se totiž zcela vážně mínil připravit na dnešní zkoušku. Ovšem místo toho jsem se s pár spolužáky připravil několika Hoegaardeny na mumifikaci. Vím jen, že v té hospodě byl vtipný číšník s blond čírem, a že když jsme vylezli ven, nemile nás překvapila čerstvá sněhová pokrývka.

Tedy, bílá Praha je krásná. O tom nepochybuji. Ale když máte k dispozici jen jarní boty, vaše nadšení to poněkud ochladí. A vaše chodidla taky.

Ale k věci. Ráno jsem tedy s těžkým srdcem vstal a vydal se vstříc nejistému osudu. Asi dvacet metrů od našeho domu jsem potkal staršího muže, který právě osobitým způsobem doplňoval kalorie. V jedné ruce měl rohlík a v druhé plnou skleničku tatarky. Rohlík si namáčel do sklenice a vzniklou hmotu s chutí pojídal. Množství tatarky, které mu uvízlo v okolí úst, by třeba takového tommasera jistě uvedlo do stavu nábožného vytržení.

O pár chvil později a asi tři sta metrů dál náhle zajelo ke krajnici auto a z místa spolujezdce vyskočil spolujezdec. Zaklekl ke krajnici, zručným hmatem si sáhl do krku a začalo velké dávení. Z místa řidiče vylezl řidič, vše bedlivě sledoval a dával dobrý pozor, aby mu kolega nepocákal boty.

Obojí jsem si vyložil jako znamení, že dnes bude ta zkouška stát za to. A taky že ano. Mezerami ve svých znalostech českých scénáristů, režisérů a jejich děl jsem omámil zkoušejícího natolik, že místo aby mi roztrhal index, mi do něj zapsal dvojku.

Což je, jak jistě uznáte, velmi dobře.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 thoughts on “Tatarka na puse a jiné zkazky

 1. nebyl mlsálek tatarky a poblión ten samý člověk ?

 2. dalimil: byli to dva různí, na sobě zcela nezávislí homunkulové!

 3. tak jsem se včera taky stal majitelem jednoho čísla toho vašeho plátku:) musel jsem si ale k němu koupit balení kondomů, láhev rumu a kartón cigaret… btw: podle mě máš na svědomí Béma, oškubání Čechů úřady, možná Budíka (slovo omnipotence budí v podobném škváru kouzelný dojem) a nějakou zprávičku o počasí:) tak co ty na to?

 4. Muž pojídal rohlík máčený v tatarce a Lobovi uvízlo v okolí úst množství tatarky??? Nu dobrá… asi jsi jej požádal, aby ti dal kousnout.:-)

 5. lojer: bohužel, jsi zcela mimo, trefil ses jen u jednoho…muhehé!
  Jura: ty jsi strašný hnidopich, Juro:-) ale už jsem to opravil, díky – to je z toho, že píši tak ďábelksým tempem!

 6. já myslím, že se tomu říká fotosyntéza – jeden muž snídá tatarku a o kus dál jiný zvrací tatarák:)

 7. o škubání taky nemám pochyb, klasický lobák:) další jsem hádal.. btw: pošli mi plís lobo rozpis dnešní akce, pokud se koná..dík

 8. Hanka: tedy, s biologií jsem měl vždycky potíže, ale není to spíš cekotrofie? :-)

 9. I u Světa tě prodávaj, tvé články jsem nepoznal, jelikož jsem to četl při večeři po deseti pivech. Přesto o jedné ze stran budeme muset provést debatu.
  PS: písmenka jsem i tak přečetl, takže až tak malé nejsou (viz Enimen)

 10. doufám, až se uvidíme, že nebudu hned na sračky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>