Výkřik kreténa

Žhavá aktualita z mého pracovního stolu

Kamarádi, před chvilkou jsem uchopil láhev svého oblíbeného banánového mléka a řádně s ní zatřásl, aby se mikročástečky banánu pěkně zvedly ode dna a smísily se s mléčným základem.

Bohužel jsem zapomněl, že několik okamžiků předtím jsem se z lahve napil a víčko jsem zpátky toliko přiložil, nezašrouboval.

Můj stůl, moje poznámky, moje kalhoty, moje nádherná bílá košile s decentním tmavomodrým proužkem, vše se schovalo pod vrstvu žlutavé tekutiny.

Okamžitě mi na mysl vytanuly kvadrilióny sprostých slov, ale od toho, abych sám sobě začal spílat do kreténů, jsem upustil. Ještě by moji podřízení ve mně ztratili důvěru.

Takže jsem vše jen pěkně utřel a tiše si syčím vzteky. Mimo to krásně sladce voním, chutnám a lepím. Pochybující si mohou přivonět, ochutnat, sáhnout.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 thoughts on “Výkřik kreténa

  1. Ano, tak nějak to k té ranní tatarce hezky zapadá.:-)))

  2. to máš z té zátky, kterou jsi nezašrouboval…

  3. Blahopřeji!
    Že bych přišel zkontrolovat, jestli Lobo skutečně voní pěkně?

  4. myslíš, že nechápu??? ;-)
    bláhový lobo :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>