Člověk nepotřebuje spát, potřebuje jen mít se kde osprchovat!

Řekl jsem dnes ráno a byla to pravda.

Včera mi bylo vážně špatně. Na oslavu narozenin jedné z mých méně významných bývalých Těch jsem nešel. Po práci jsem se v prázdném bytě svalil do postele s krásnou knížkou a skvěle si to užíval.

Byl jsem asi u čtvrté kapitoly, když mi přišla smska od Té Pravé. Ať přijdu do hospody tam a tam. Pevně jsem sevřel rty a odepsal, že ne. Následovalo několik vyčítavých smsek, jimž jsem nepřikládal zásadnější význam. Ponořil jsem se zpět do četby a čas od času si vyměnil milou smsku s brněnskou sekcí svého fanklubu. Takový smskový večer to byl.

Přesto se mi hlavou honily pochybnosti. Přeci jen, v podbřišku jsem v posledních dnech cítil podivnou tenzi a několikrát jsem sám sebe přistihl, že mne vzrušují i figuríny ve výkladních skříních. Naposledy jsem si luxus odmítnutí společného večera dopřál koncem prosince, kdy jsem se sliby Té Pravé nedal zlomit a raději šel hrát s kamarády bowling. Tehdy se to vyplatilo, protože jsem hodil 202 a vyhrál, ale to jen tak na okraj. Nicméně, více než měsíc trvající půst si včera s mou křehkou psychikou zle pohrával.

Osud vše vyřešil za mě. V půl jedenácté dorazila smska „Můžu za tebou přijet?“ Odpověď: „Chtěl jsem už jít spát, ale dobře, chvíli ještě vzhůru vydržím.“ V jedenáct jsem od Té Pravé dostal políbení na uvítanou. Byla opilá, samozřejmě.

Během kopulace se stala prazvláštní věc – právě jsem ze sebe uvolňoval nahromaděnou tenzi a stav orgasmů by se dal popsat jako 2:1 ve prospěch Té Pravé, když se s mohutným rachotem z protilehlé zdi odtrhl plakát. Zajímavé. Nebyl ale čas o tom dlouze dumat, protože pár minut poté přijeli mládenci z Pizza Go Home a salámová pizza. Podivně spiklenecky na mě mrkali.

Nu, co na to říci. Spát jsme šli asi ve čtyři. Vstávali v půl deváté. Doba je zlá.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 thoughts on “Člověk nepotřebuje spát, potřebuje jen mít se kde osprchovat!

 1. Trošku rozdíl, chtít jít spát o půl 11 a nakonec skončit v posteli až ve 4. To jsi toho moc nenaspal.

 2. Jaký plakát se to s rachotem odtrhl ?
  Nebyl to nosný plakát ?

 3. enimen: aspoň se u nás nezvracelo:-)
  dalimil: plakát 8 Mile, naštěstí není nosný, ale jen překlenovací:-)
  Karl: snad sklenka Sava by byla řešením…

 4. Třeba byli s tou pizzou právě osm mil vod vás a nechtěli vás vyrušit v nejlepším :) ) Taková vychytaná signalizace…

  P.S: napsal sem ti vzkaz

 5. antirespirant: vida, tohle vysvětlení mě nenapadlo:-)
  thegen: a možná si začnu holit genitálie:-)))

 6. možná se nezvracelo, ale zase se vracelo. Teď je otázka, co je horší?

 7. zajímavý. já ve tři dostala strašlivou křeč do nohy. bylo to taky velice krásné a intenzivní :-)

 8. TN : to je neuvěřitelná shoda náhod:-) co já vím, třeba jsem na tebe myslel:-))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>