Ty pátky jsou slabé

Ale věřte mi, není to moje vina! Vinen je systém!
Včera jsem učinil zásadní hudební objev. Samozřejmě že až v době, kdy o téhle kapele všichni vědí, ale aspoň snaha se počítá. Zjevil se mi Ježíš (nebo možná svatý Patrik, mně se pletou) a řekl jen čtyři slova a jeden znak:

„Moimir Papalescu & The Nihilists“

Přátelé, jsem nadšen, jsem nadšen! V práci jsem si nejprve dal celé jejich album a posléze jsem vydržel hodinu a půl v kuse poslouchat jejich dvě největší hitovky, a sice Mickey Bar a Summer Deviation. Tu druhou zmíněnou můžete najít zde.

Jejich zpěvačka je krásná. Má hlas, který se nepodobá ničemu v této galaxii. Z obého mi vstávají chlupy na rukou. A ještě ke všemu se jmenuje La Petite Sonja. Takže doporučuju a hodlám použít všechny páky, které mám, aby se v dohledné době objevili na maloměstě.

Večer jsem byl až na tři rychlá pivka hodný. Dokonce natolik hodný, že jsem se v půl desáté večer vyzbrojil šroubovákem a vyrazil vyčistit odpad našeho zaneseného umyvadla. Dělal jsem jen málo nechutnějších věcí, ovšem podařilo se. Tímto vyhlašuji absolutní zákaz česání se, holení vousů, podpaží nohou a klínů nad naším umyvadlem. Sankce za nedodržení budou strašlivé.

K snídaňoobědu jsem si dnes koupil podivnou věc, která na sobě měla napsáno Eričina maxibuchta s mákem a švestkou. Za osmnáct korun, nekupte to. Každopádně šlo o maxibuchtu excelentní a švestky v ní byly dokonce dvě.

Čímž je, myslím, řečeno vše.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 thoughts on “Ty pátky jsou slabé

 1. nebyla ta maxibuchta orazítkovaná;)? pche, tady by měl Freud taky žně!

 2. no potěš. ještě bys moh začít poslouchat sunshine. to teď taky letí :-)

 3. (ovšem tu sonju schvaluju)
  a na odpad je rozhodně dobrej louh

 4. TN: kdyby měli takovou zpěvačku, klidně bych poslouchal i je:-) a ten louh netřeba, já jsem to vyřešil šroubovákem. fyzika zvítězila nad chemií:-))
  trittice: myslíš tu maxibuchtu? v jedněch potravinách u Arbesáku…

 5. Karl: tak jiriku nestyd se a rekni co jsi se dnes naucil
  jirik: eeee….dnes..je..patek!
  Karl: no vyborne, takze presny cas je 12:39, teplota 0,8 celsia, oblacnost 8/8, vitr 6 m/s, tlak vzduch 1010,4, tlakova tendence -3,7, dohlednost 25.
  jirik: eee…dekujeme, za pozornost

 6. ta muzika je supr :)
  Lobo, že ty ses k tý muzice dostal jen díky jménu zpěvačky? ;-D

 7. Karl & jirik: necháme děkovat!
  PJ: to vskutku ne, tak nějak mě k ní dovedl kamarád partiovka:-) patří mu můj dík a nenávist našich kolegů…

 8. no jasne, La Petite Sonja!!! byl jsem na nihilistech kdyz prijeli k nam do velkomesta a chciju z toho jeste tedka!

 9. Jsou krásní……a já pro ně hlasovala na objev roku. Jen se bojim, že jim to vyžere Aneta :-) Ale snad se spokojí se zpěvačkou, ne? Refresh, your mind!!! L.

 10. ty pondělky jsou taky slabé! kde je Karl, ptám se?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>