Mám tetování!

U levé bradavky, aby toho nebylo málo.

Včera byl jeden z těch dnů, kdy ve vzduchu cítíte, že se musí stát něco mimořádného. A ano. Večer jsem s kamarádem-právníkem zaskočil ke strojům a zase po čase se trochu pomazlil s ocelovými závažími. Už jsem málem zapomněl, jak je v posilovně krásně.

Následovalo pivko u Gullivera. To už s námi byl i partiovka. Potud vše v pořádku. Ale objevily se dvě významné komplikace. První je obzvláště hrůzostrašná. Přátelé, mám halucinace. Zřejmě z přepracování. Poprvé se mi to stalo v pondělí U Rozjetý žáby. Napil jsem se piva, položil půllitr na stůl, a náhle se mi zdálo, že se půllitr každým okamžikem musí zvrhnout, takže jsem sebou prudce cuknul a snažil se ho chytit. Marně, protože se ani nehnul. Jen kamarád-právník se na mě divně podíval. A včera znovu. Partiovka položil na stůl prolistované konkurenční noviny. A mě se zdálo, že nějak špatně, protože každým okamžikem sklouznou na zem. Takže jsem sebou prudce cuknul a snažil se je chytit. Marně, protože se samozřejmě ani nehnuly. Jen partiovka se na mě divně podíval. A já si uvědomil, že je to se mnou špatné, moc špatné.

Druhá komplikace byla ještě hrůzostrašnější. Slovenská krasavice byla přítomna. Vše měla na svém místě – culíčky, upnuté tričko, ušlechtilé bradavky. Ale náš stůl zcela ignorovala, nechávala nás obsluhovat kolegyní, jen jednou nám přinesla nové pivo sama a poprvé se na mě usmála až při placení účtu. Co hůř, celou dobu se vilně bavila s jakýmsi bezpáteřným hejskem, který na mě působil vysloveně nedobrým dojmem. Skoro jako by se ti dva znali až moc dobře.

Nebylo divu, že jsem začal propadat do deprese. Z ní mě včas vytrhl partiovka, který ve stojanu pohledů a sirek zdarma našel pohledy, obsahující nalepovací tetování. Hospodu jsem šťastně opustil a tetovacím obtiskem si hrdě ozdobil okolí levé bradavky. Teoreticky má sice ten ornament být u pupíku, ale tam mám poněkud bujný porost. I tak to ale vypadá velmi dobře a cítím, jak mi nová ozdoba dodává na vážnosti.

Dnešek pak byl zcela ve znamení velkého vítězství ducha nad hmotou. Mám zpátky svůj index! Po měsících tápání a nejistoty jsem si ho vyzvedl a přitiskl na srdce. V kosmických intencích je jistě vzdálenost Smetanovo nábřeží – Celetná vcelku nicotnou, ale jak se mohl index, odevzdaný v jedné budově, ocitnout v budově druhé, to snad ani nechci pochopit.

Haleluja!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 thoughts on “Mám tetování!

 1. Mně zase někdy připadá, že padám já. Chytám se kolemstojících a ti se na mne také divně dívají…

 2. Lobo…to je jenom prvni faze. Ve druhem stadiu nepadajici pivo nejen nezachytis, ale navic jej prevrhnes. Az se tak stane, nevahej se sverit.

 3. ja bych chtel mit vytetovano D.E.A.T.H. na prstech leve ruky!

 4. Nebylo by bývalo lepší aplikovat tetování na slovenskou servírku?

 5. MB: já věděl, že mi porozumíš!
  paprika: neboj, jistě si to pro sebe nenechám…
  Karl: a co ti brání, ptám se já?
  jezis: fotky těžko:-)
  sistr: leda soukromá prezentace:-))
  Hans: to by samozřejmě bylo zdaleka nejlepší, ale okolnosti tomu nepřály…

 6. Slysel jsem, ze je nejaky gang, ktery lidem ve spani urizne bradavky, naseka je a proda jako kreveti salat! nestal ses jeho obeti?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>