Fintílééék! Na scéénu!

To jaro, to jaro…

Já vím, že to o mně víte, ale nedá se nic dělat. Moji bližní mi sice zakázali, abych se na oslavu konce zimy ostříhal, protože se obávali, že zase přivolám nějakou sněhovou kalamitu, ale stejně jsem pocítil (v mém případě poněkud irelevantní) potřebu stát se krásným. Fintílek.

A tak jsem si v jednom obchodě koupil novou košili. Je krásná, plná zářivých barev, pokud tedy za zářivé barvy považujete obdivuhodnou kombinaci oranžové, černé, rudé, žluté a bílé. Mně se líbí strašně moc. Mému bratrovi se líbí strašně moc. Partiovka mi ji pochválil, ba i endji si jí alespoň všiml. Je mi jasné, že žádné dívce či ženě se zamlouvat nebude, ale zkrátka nemohu za to, že má tak velká spousta lidí špatný vkus.

Taky jsem si koupil krásné jarní botičky. Oproti mým zvyklostem nejsou z kůže, nemají ocelovou špičku ani třináct šroubů v podrážce, ba ani neváží dvě a půl kila každá. Naopak, jsou docela lehké, z jakési milé usně a na to, jak málo stály peněz, vypadají podle mě až moc dobře. K jejich zakoupení se ovšem váže vtipná historka. Slečna za pokladnou mi sdělila cenu, já vytáhl z peněženky kartu a naučeným grifem jsem s ní zatočil mezi prsty, než jsem jí slečně podal. Ovšem snad vinou lehkého rozčilení jsem prsty nezoordinoval zcela vhodně, karta mi opustila ruku a plavným letem těsně minula slečnin překvapivý obličej. „Promiňte, to měl být fígl, který nevyšel,“ žehlil jsem to ještě, ale už bylo zřejmé, že tady mi pšenka nepokvete.

Ale co. Boty mám, košili mám, byl bych chlapec jako ze škatulky, kdyby…kdyby mi samozřejmě zase horní ret nehyzdil opar. V neděli odpoledne jsem pocítil onen bohužel až příliš známý pocit, jak když se mi za půl hodiny udělá opar, a za půl hodiny se mi taky udělal. Zcela bezdůvodně, podotýkám, protože od posledního věnovaného polibku mě nedělily hodiny, ale dny, a takhle dlouhá reakční doba se mi nechce pozdávat.

Ovšem ani zohyzděný horní ret mi nebrání v návštěvě restaurantu, takže jsem včera na chvilku zasedl do Gullivera, spolu s partiovkou, kamarádem-právníkem a jeho Evičkou. Celkem brzy jsme to zabalili, a zatímco já a partiovka jsme se pak na bytě věnovali starým Čtyřlístkům a hraní na notebooku, kamarád-právník a Evička se zamkli v koupelně.

Nechci být zbytečně zvědavý, ale dost by mě zajímalo, co se tam dělo. Celou dobu totiž byli úplně tiše, ani vodu nenechali téci, a asi až po čtyřiceti minutách ticho rozčísl Eviččin smích. Tantrický sex, říkali jsme si s partiovkou.

Tak nevím, jak by řekl Jiří Menzel.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

34 thoughts on “Fintílééék! Na scéénu!

 1. doufam, ze ondrej nelhal a tvou kosili si budu moci dnes vecer prohlednout v Atmosfere (mas ji, doufam, na sobe:-))))

 2. hroschik: zklamu tě dvakrát:-( košili nemám na sobě a do Atmosféry dnes nepřijdu, neb jiná kohorta alkoholiků si mě už zamluvila kdesi na Pražského Povstání…
  P~O: to je pravda. ale nevadí mi to!

 3. v tom pripade ondrej lze jako kdyz tiskne a to se mu zle vymsti!:)))

 4. to je pomerne hezky priklad dedukce: cele noviny lzou, takze lzou i jednotlivi novinari… jaka hluboka pravda:-))

 5. dedukce a indukce vždy byly moje silné stránky, sám velký P~O to může potvrdit!

 6. jak víte,já jsem největší koledník a tak mám od mávání proutkem celou ruku napuchlou…

 7. P~O: to přesně jsem chtěl, muhehé!
  Hans: ta ne tak silně:-)
  jirka: no právě.

 8. co mi jen připomíná tento přelomový text?
  ha, už to mám! Tajný deník Adriana Molea. Doufám, že si o vývoji oparu počteme i v následujících dílech.

 9. Jez bonpary, nebudeš mít opary – dle výzvy Bílé a Koláře:)

 10. sistr: jsi drzá! :-)
  Mulder: jím loupáky, to by snad mohlo stačit…

 11. Košile jsem si sice všiml (ani nelze jinak), ale reagoval jsem poněkud jinak, než vyplývá z kontextu. Bylo to v příkrém rozporu se vším, co jste výše četli, ale jinak je nošení něčeho takového pořád o chlup lepší, než být nahý.

 12. No,on se opar může udělat kromě po polibku taky po orálním sexu. Tam je ta reakční doba jaká? :o )

 13. ..a taky při změně teploty, průvanu, únavě, stresu a přepracování například…abych nebyla zbytečně krutá… :o )

 14. Změna teploty stresu, tím to bude… A již jsem se vyplakal.

 15. endji: říkáš, že nahý lobo vypadá ještě hůř?? proboha…

 16. F., P~O: že by orální stres?
  sistr: lobo nikdy není nahý, vždy si citlivá místa zakrývá alespoň bederní rouškou!

 17. mám na mysli situaci, kdy je lobo orálně stresován

 18. Kdyby tak lidé místo promiskuitních řečí chodili radši demonstrovat za práva zvířat. svět by byl brzo zase chlapík.

 19. při orálním stresu mám roušky minimiálně dvě! a vůbec, partiovka má pravdu. i když nemá rád zviřátka.

 20. není pravda. namátkou mohu jmenovat kachny, králíky, slepičky… i psa jsem už okusil.

 21. Lobo, s tou Atmosférou jsi prohloupil. :-) Byla tam silná sestava. :-) )

 22. lobo se momentálně nachází v jiné sféře – kde je ovšem sestava taktéž vysoce kvalitní

 23. Je pravda, že Lobo se snaží být neustále zahalený. Nedávno v parku explicitně obcoval němou kurdskou pošťačku a měl na sobě dokonce několik bederních roušek!

 24. P~O: a dokonce mě při tom zachytila skrytá kamera! více již brzy v kinech!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>