Jsem sám ze sebe zklamán

Trapný ve všech směrech…

Dnes ráno mi nebylo moc dobře. Po trapných šesti dvanáctkách! To jsem dříve dával jen tak na rozpití, abych si vůbec uvědomil, jestli má cenu se s nějakým pivkem ten večer zaobírat! Bylo mi hanba.

To máte tak. Včera jsem se zúčastnil jednoho narychlo svolaného minibloggerského setkání. Byť jsem do Záležitosti dorazil s desetiminutovým předstihem, Jura už byl na místě. Potkal jsem se s ním na dvou srazech a vždy přišel on první a já druhý. Nesymbolizuje to něco? Snad ne. Sotva jsem si objednal Stellu, dorazil Jurův kamarád, jehož jméno se mi vykouřilo z hlavy. Potom pořadatel Karl, kulatobříšká ah, mně dosud neznámá kotchka, posléze i Ta Neznámá a nakonec mně dosud neznámý anjin-san.

Co vám budu povídat, dal jsem si šest Stelliček, příjemně se pobavil, pod Karlovým vedením spolu s TN zazpíval jeho krásnou píseň o zvířátkách, prokázal jsem silnou vůli a nedal si tatarák ani nic jiného, čelil jsem kritice našeho respektovaného deníku, při pobytu s Karlem na záchodě byl svědkem něčeho moooc ošklivého, a okolo jedenácté večer se rozloučil. Jako první ze všech, upozorňuji! To se mi skutečně nestává často, ale možná to bylo i tím, že jsem zapomněl navštívit bankomat a vyhrát nějakou hotovost.

Mimochodem, pro celou společnost jsem se stal hrdinou, když jsem se neopatrně svěřil, že mým redakčním kolegou je chlapec, který patří k finalistům první SuperStar. Já ho nebudu jmenovat, ale ti nejchytřejší z vás ho možná identifikují, když řeknu, že jeho příjmení se rýmuje s podstatnými jmény holínek, polínek nebo třeba kolínek.

Dnes v poledne jsem se proto se dvěma z kolegů vypravil na nákup něčeho, co by mě přivedlo na jiné myšlenky. Myslím, že ani tentokrát by náš oběd žádnému vyznavači Dolečkismu radost neudělal. Posuďte sami: lobo obědvá litrovku lightky, endji obědvá patnáct deka kuřecí šunky a tři rohlíky, drzoun obědvá rohlíky, dva druhy salámů a sklenici nakládaných okurek. Zkrátka praví zlatomládežníci.

Za necelé dvě hodiny mi začíná weekend, takže – good fight, good night!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 thoughts on “Jsem sám ze sebe zklamán

  1. holínek, polínek… tak to muší bejt Fanda Molínek, ne?

  2. Molínka znám, ale Fanda teda nejni… Rajsko Vdoleček měl zcestné názory, lightka je strava patřičná, plná vitamínů, minerálů, stopových prvoků a vlákniny. :o ))

  3. asTMA: tak to mám radost, že o zdravosti lightky jsou přesvědčeni i jiní lidé než já:-)

  4. Jako by vší té marnosti nebylo dost, ty rohlíky byly čtyři.

  5. já si ten tvůj respektovanej deník zapomněl koupit. propána, zůstanu zcela informačně mimo :-o
    no jo, tak snad zase natrefím na nějakou podobnou hospodskou taškařici, bych se dozvěděl něco novinek. z mého pohledu to byl příjemný večer … bo já jsem si toho tataráka dal ;)

  6. zrejme se budu opakovat, ale to je matkou modrousti, ze? takze: to je hnus! :) ))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>