Ženy – jak to dopadlo

Cha! Nezbývá mi, než se ještě jednou, byť krátce, vrátit k tématu ženské psýché.
Tedy jestli někoho z vás zajímá on-line pokračování reportáže z mých vztahů, jste na správném místě ve správný čas:-) Nuže vězte, že včerejšek byl dnem jednoho očekávaného úspěchu a jednoho neočekávaného neúspěchu, snad aby rovnováha světa zůstala zachována. Prostě s Tou Pravou jsme se setkali, pohovořili a vrátili naši koexistenci do původních uspokojivých kolejí. Snad jen na obou stranách přibylo obezřetnosti.

Trošku mě ale vykolejilo, že během dne se mi ozvala i Ta Nová, aby mi zvěstovala, že si sice připadá jako potvora, ale že si myslí, že je ještě moc mladá na vážný vztah. Na to můžu říct jen pohrdlivé indiánské Pshaw! Tenhle argument má dva logické nedostatky – jednak si nemyslím, že šestnáct let je „moc mladá“ a jednak, kdo říká, že mi šlo o vážný vztah? :-) )

Konec s tím vším. Kdo zná nějakou vysokou a krásnou slečnu, ať jí řekne, že tady je jeden de facto volný a nezadaný prototyp ideálního muže:-))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 thoughts on “Ženy – jak to dopadlo

  1. Připadáš mi jako Michael Jackson – čím to bude?

  2. možná také tvým rozpadajícím se charakterem. máš depresi?

  3. sakra, nemám depresi, a ještě jsem trapně zmáčknul enter v nevhodný čas. prostě black or white jako vyšitý.

  4. Ráda bych ti pomohla, ale já mám zase depresi z vysokejch slečen a tudíž se s nima nekamarádim:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>