Teplý, drzý, špatně dopadnuvší

Plus pár módních akcidentů

Dnes jsem si řekl, že je potřeba svým poddaným konečně ukázat pravou tvář jejich tolik milovaného bosse. A přišel jsem do práce ve své nejoblíbenější růžové košili s obrázkem asijské kurvičky. Když už je ta slavnostní porada, ať to stojí za to. Málem jsem si vzal i ty modrobílé trenérky s obrázkem asijské kurvičky, které jsem si ke košili onehdá dokoupil, ale v ranní rozespalosti jsem je v hlubinách skříně nedokázal najít.

K snídani jsem si koupil meruňko-čokoládového nanuka a byl jsem zcela spokojen. Porada dopadla krásně, ale cítil bych se mnohem lépe, kdybych na světlých kalhotech neměl otřesný flek od čokolády, která se během konzumace nanuka volným pádem přemístila směrem dolů. Ale co, už v pátek se dostanu k pračce a bude po fleku.

Když jsem se včera večer v bytě potkal s bratrem Jendou, na tváři mu hrál spokojený úsměv. Nechám ho, ať vám svou historku povypráví sám:

„Šel jsem z práce a na Hlaváku čekám na metro. Kus ode mě stál takovej divnej chlápek, tak okolo třiceti, asi takhle (ukazuje) vysokej, trochu plešatej?no, a jak mě uviděl, tak přišel blíž, postavil se přímo přede mě a začal si mě prohlížet. Nevšímal jsem si ho.

Přijelo metro, a úplně prázdnej vagón. Tak sedim a čtu si, a on ne že by si taky sednul. Stál asi půl metru ode mě, a najednou udělal krok blíž a opřel se mi o nohu. Řikám mu ? hele, nepřeháněj to. Tak odstoupil, ale po další stanici se o mě zase opřel. Povidám ? naposledy tě varuju, neser mě! Tak zase odlez a tvářil se ublíženě.

Na Pavláku jsem vylez, on taky. Jel jsem po eskalátorech, a když jsem byl skoro nahoře, tak se mi zezadu namáčknul na prdel. Tak jsem se otočil, napřáhnul a dal mu tečku do ksichtu. Spadnul a byl klid, checheche,“ raduje se Jenda a je na něm znát, jak ho vlastní příběh baví. Raduji se taky a jdeme na pivo. Popravdě, Jenda se svou vizáží se ale zájmu homosexuálů nemůže divit.

Cesta k hospodě vede ulicí, kde stojí tři levné hotely, vždy plné zahraničních zájezdů, většinou adolescentních. Na chodníku stojí dvě snad Finky, snad Švédky, blonďaté a trochu opilé, snad sedmnáctileté. Když je míjíme, volají „Achoj, achoj,“ a ještě něco a zjevně by chtěly konverzovat.

Jenže my se jen usmíváme a jdeme na pivo. Co se děje?

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 thoughts on “Teplý, drzý, špatně dopadnuvší

 1. Jestli byly jen trochu opilé, nebyly to Finky. Ty jsou vždycky namol.

 2. nebyly to Fifinky ?? … ty jsou vždycky jen trochu opilé…

 3. no jestli to nebudou Rusky a nevolají "огонь"

 4. tak možná to byly Norky nebo Islanďanky, kdo ví:-)
  dalimil: vskutku:-)

 5. Jestli to byly Rusky, volaly ach, chuj, ach, chuj!

 6. Mek Bí: ale tam nebyl jeden chuj, jasně jsem napsal, že jsme šli s Jendou:-))

 7. lobo: no právě proto to volaly dvakrát! To dá rozum! :-)

 8. sistr: tomu bych naštěstí vůbec nerozuměl:-)
  MB: čekal jsem takovouhle nějakou právní kličku:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>