Už tu dlouho nebyly obrázky, což?

Tak to napravíme. Ať mají případné nevěsty o čem přemýšlet.

Já vím, že ode mne čekáte spíše kvalitní a poučné texty než nějaké plytké fotografie. Ale máme víkend, takže platí trochu jiná pravidla. A navíc jsem skutečně do přelomových obrázků už dlouho nic nepřidal, takže tady jsou tři snímečky z nedávného tripu do Vídně.

Třeba tenhle barák. Zdálky krásný, ale zblízka bylo vidět, že se propadají schody, opadává omítka a některé zdi dodnes fungují jen díky systému dřevěných výztuh. Ale všichni ho fotili, tak jsem si ho vyfotil taky. Asi nějaký úřad, tipoval bych.

Anebo tahle veliká socha. Stojí mezi dvěma naprosto stejnými baráky. Nahoře je nějaká paní a okolo ní spousta koní, lidí a bůhvíčeho ještě. Taky ji všichni fotili. Prý to byla jakási spisovatelka nebo herečka nebo já nevím kdo.

A nakonec jsem potkal tohohle člověka. Schovával se na zahrádce před hospodou v jedné zapadlé uličce. Maskoval se půllitrem, ale já ho poznal! Je to Clint Eastwood! Tedy, kluci říkali, že ne, ale mně tak připadal. I když, jak tak na něj koukám, asi měli kluci pravdu. 

 

Ta poslední fotka mě inspirovala. Večer zajdu na jedno.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové obrázky a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 thoughts on “Už tu dlouho nebyly obrázky, což?

 1. To jsem měla vidět, než jsem se vdala!! Pozdě!

 2. na jedno s jendou!
  ps: taky me inspirovala, pujdu na sest! nejmin!

 3. ha! mexický půdolar velikosti kakaové skvrny! bratře :D

 4. řehoř: tak to jsi na špatné adrese:-)
  všichni ostatní: to jste na správné adrese:-)

 5. lobo: Když vidím ten smích, nedá mi to a musím se ujistit – nebudeš mi říkat "taťuldo", že ne?!

 6. lobo: Admirála? (Jde po pistáciový, nehřád jeden!)

 7. vcera jsem potkala pana, ktery mel na sobe kosilku s asijskou devkou…. takova svatokradez…. nebyls to ty :-( ( mela jsem zkazeny cely zbytek dne….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>