Chce to změnu!

Věci se nehýbají tak, jak by se hýbat mělyJe to s podivem, ale Múzy mě dnes nijak neolíbávají. Celé dopoledne jsem čekal na nějaký spásný nápad, o čem bych vás dnes mohl zpravit, a Múzy nic. Asi někde uhynuly vedrem, čubky. A uvidíte, že na to doplatíte.

Takže jsem si aspoň stanovil, co všechno je potřeba v následujících dnech a týdnech udělat.

1) Nechat se ostříhat. V neděli jsem si po stosedmnácté pustil Black Hawk Down a uvědomil si, že v porovnání s příslušníky Rangers a Delty mám vlasy dlouhé jak starozákonní prorok. Jenom je škoda, že ke své dvorní kadeřnici se při současném pracovním vypětí nedostanu. Není mezi mými čtenářkami nějaká šikulka s mašinkou?

2) Začít žít zdravěji. Denně vypiju litr lightky. To je podle mých výpočtů moc málo. Takže, ať si srdce buší jak chce, je potřeba zvýšit spotřebu.

3) Něco udělat s těmi explicitními sny, které mi zpříjemnňují R.E.M. fázi spánku v posledních dnech. Nejlépe najít si jednu až čtyři nepříliš náročné milenky. Možná by to šlo spojit s bodem 1), ale uvidíme.

4) Udělat si zbroják a koupit si pistoli. Pokud možno nějakou, která nebude mít na boku napsáno Replika. Pistoli posléze uzamknout někam do šuplete a děsit se toho, že v opilecké depresi si někdy nacpu hlaveň do pusy.

5) Naučit se hrát golf. Kamarád Drzoun, který je zručným pánem greenu, mi přislíbil, že alespoň základy této ušlechtilé hry mi během léta vštípí. A že mi třeba prodá i své starší hole, když mě to chytí. A to já si jako myslím, že asi chytí.

6) Nepsat sem věci za každou cenu, zejména, když není o čem psát, protože pak to dopadá takhle. Jenže my, kteří skládáme písmenka do příběhů s takovou láskou, si prostě neumíme poručit.

Mimochodem, dnes jsem nepotkal Aliho Amiriho.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

26 thoughts on “Chce to změnu!

 1. Mám kamaráda s mašinkou. A bod 1 by klidně spojil s bodem 3. :)

 2. PD: dík, ale zas tak moc by se věci hýbat neměly:-)

 3. Mašinku mám, šikulku ne. :o )) Chvěla by se mi ruka, kdybych měla stříhat svou modlu. A jak bych si pak zodpověděla, že by modla mohla kousat celým hlavovým porostem?!

 4. asTMA: no ale to je škoda! ale co je tak těžkého na tom, ořezat někoho mašinkou takřka dohola? :-) )

 5. predstav si ze se me dneska o tobe zdalo, opravdu divnej sen, a to sem te nikdy nevidela, myslim ze v tom snu nejak figurovala i tva kosile s tou asijskou kurvickou,zvlastni?

 6. akrobatka: co je zvláštního na košili s asijskou kurvičkou? ale každopádně mě takový zájem těší:-))

 7. Ale ty si me v tom snu topil v nejakym Aquaparku. Pak sme behali ve sklenenych chodbach a nakonec si pamatuju jenom rakosi. Opravdu zvlastni, chtela bych vyklad :o )

 8. akrobatka: prosím tě, na cos myslela před spaním? v tom případě bych výklad chtěl taky:-)

 9. cetla jsem stoparova pruvodce a usnula u toho, jo a taky jsem vcera vecer sla pres vrsovice, to by mohlo byt nejaky podprahovy voditko.

 10. pak je všechno jasné…kombinace Vršovic a Vogonů je silně halucinogenní:-)

 11. ale co to rakosi? Mno snad na to jednou prijdu :o )

 12. Azalka, je tam obchod Azalka prodavaj tam kytky, myslim ze to mam.

 13. to je náhoda! taky jsem dneska nepotkala ani aliho ani miriho

 14. akrobatka: a jsme doma! vidiš, šlo to i bez hloubkové hypnózy!
  sistr: to je divný, tos musela jít těsně za mnou…

 15. P~O: když já nějak nevěřím, že jsi dost šikovný. a že to není strojek na Ludwiga.

 16. lobo: Těžkého na tom není skoro nic, ale mohlo by to mít rozmanité fatální následky. :o ))

 17. lepší rozmanité fatální než rozmanité fekální:-)

 18. Pche, já mám náhodou bohaté zkušenosti! A Ludwig pelichatí sám od sebe…

 19. lobo: Možno i tak, moje zástřihy jsou k po… :o ))

 20. ad 4. to jeste neni tak strasne, proste jen tu hlaven potom zase vycistis. blby je, kdyz pak jeste zmacknes spoust. to tu spoust potom jen tak nevycistis ;)

  ad 5. no tak nevim, jak se s tim srovnam, az budu potkavat "velikeho lobo" na hristi. to samou tremou nic neuhraju. ale tech zazitku. budu na svem blogu moci napsat "mimochodem, dnes jsem potkal velikeho lobo!" a tve fanynky budou zmirat zavisti, ze jsem te videl a ony ne. a ja jim pak o tom budu, pokud budou obzvlast pritulne, po nocich vypravet ;)
  uz se tesim, tak to nezanedbavej, ten golf!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>