Uražená chodkyně a nezadané princezny

Můžu za to, že občas mluvím zbytečně nahlas?

Včera před půl desátou večer jsem z práce dorazil na zastávku, pojmenovanou podle pána, co učil slintat psy, a vyčkával. S Jendou jsme se byli domluvili, že v půl se potkáme a někam do okolí zajdeme na jedno, u kterého samozřejmě nezůstane.

Půl pět, Jenda nikde. Čtyřicet, stále nikde. Nesnáším čekání. Ve čtyřicet dva konečně vidím známou vysokou siluetu, kterak omluvně rozhazuje rukama. „Volééé, kde jséééš? Ty seš horší než ženskáááá!“ vítám Jendu a na decibelech nešetřím, protože jsem se s ním asi čtyři dny neviděl a začínal mi chybět. Nedošlo mi, že v davu chodců kolem nás se vyskytují lidé. Několik chodkyň sebou po mém výkřiku poněkud trhlo a jedna se neváhala zastavit, otočit, změřit mě zlým pohledem a zašeptat něco asi ošklivého.

Nějaká vztahovačná, řekl bych.

Každopádně, zakotvili jsme ve Žluté pumpě a bylo nám hej. Dokonce jsme se posílili natolik, že když jsme okolo půlnoci dorazili v byt, začali jsme se vrtat v elektrických spínačích, vypínačích a přepínačích, a po nemalém úsilí dokázali nahodit stávkující bojler.

Takže dnes ráno jsem se konečně mohl oddat hygieně a neobávat se, že se mi chladem stáhnou varlata zpět do břišní dutiny. Ovšem dobrá nálada mi dlouho nevydržela. Posuďte sami: V devět třicet přicházím na tramwayový ostrůvek. Tramway má jet v devět třicet čtyři. Nepřijíždí a nepřijíždí ani potom. Nesnáším čekání. Až v devět padesát šest se tramway objevuje, ale úplně jiná, než potřebuji. Uááá, vždyť já mohl o půl hodiny déle spát a nic by se nestalo!

A teď se s vámi rád podělím o dva tipy, které vám pomohou překlenout nudnou šeď pracovní doby. Včera jsem vše otestoval sám na sobě a byl jsem spokojen. Takže tip první: Najděte si tommaserův blog a celý ho pročtěte. On sice tommaser už dávno nepíše, ale některé jeho příspěvky, zejména ty starší, jsou vtipné tak, že u nich slzím i po několikátém čtení. A tip druhý: podívejte se třeba sem. Včera jsem se na této stránce vydržel bavit asi dvě hodiny. Kdybych nebyl čerstvě šťastně zadán, rozhodně bych lovil jen a jen v těchto vodách!

Sakra, ono je tak málo hodin!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

20 thoughts on “Uražená chodkyně a nezadané princezny

 1. Život s Kristem je nikdy nekončící ohromné dobrodružství…
  NA PRVNÍM MÍSTĚ JE U MĚ VÍRA A PÁN JEŽÍŠ!…
  A aby můj milý miloval Boha a žil pro něho…

  Kam se poděla slova jako orální nebo sadomasochismus, ptám se ?!

 2. Ehm, to není nic pro mě. Já potřebuji Ona hledá ji za účelem sexu ;-D

 3. zdaleka nejlepší mi přijdou ty inzeráty od homosexuálů, kteří se cestou za Pánem Ježíšem chtějí vyléčit…to je vostrý.

 4. n.: Nu, já myslím, že když věřící pořádně zatlačí, takový pěkný šťavnatý otčenáš dokáže být orálně sadistický ažaž!

 5. prima odkaz… clovek si hned zacne vice vazit toho, cim je a co ma :) )

 6. já bych měla zájem o toho Misionáře!;-)

 7. lobo: myslím, že jsme chodili na stejný katechismus:))
  úžasné, ještě jsem tam našla katolický vtip z prostředí alternativní subkultury (chá chá juchů chachá, kucky kucky):
  Ve vlaku sedí kněz, řeholnice a dva zástupci alternativní subkultury. Kněz má ruku v sádře.
  „Co se vám stalo, otče?“ zeptá se řeholnice.
  „Uklouzl jsem ve vaně,“ odpoví kněz.
  Jeden ze zástupců alternativní subkultury se obrátí na druhého:
  „Hele, vole, co je to vana, vole?“
  „Já nevím, ty vole, copak jsem katolík?“

 8. Snad to není jen mým browserem, ale MekBílové vtip mi přijde dost hustý s těmi všemi &#8222 a &#8220 … katolicko-alternativní mluva není pro našince!

 9. MB: také jsem ho v sekci Pro zasmání nalezl…ale jsou tam opravdu skvosty, to nemohu říci:-)

 10. a vida, teď jsem koukal do mailu, a někdo mi ze serveru katolik.cz poslal pěknou pohlednici…přiznejte se, barbaři, kdo to byl? můj mail zas tak moc lidí nemá!

 11. Kecáš, byla to matka Tereza a tu nikdo neodhalí…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>