Tolik, ach tolik se mi po vás stýská!

Dnes jen takový nesouvislý blábol

Pozdě večer, pátek, to není doba, kdy lobo běžně bloguje. Spíše ho v tento čas lze zastihnout, kterak si přivozuje mírnou opilost, nebo, pokud mu není moc dobře, sedí doma a propařuje se nějakou zavrženíhodnou gamesou. Ne tak dnes.

Co říct – měl jsem tolik práce, že jsem ani nestihl něco sesmolit a poslat to F. k odpublikování, alespoň během té nedlouhé doby, kdy F. také setrvává v práci. Stejně, chodit domů ve dvě odpoledne, no považte! Že jsem se líp neučil! Ale to je jedno. Stejně by nebylo o čem psát. Moje osobní tragédie v podobě z práce nedostupného bloguje.cz zcela ochromila moje i jindy jen průměrné vyjadřovací schopnosti, o těch pozorovacích ani nemluvě.

Takže si jen tak slepě jezdím po kanceláři na kolečkové židli, narážím hlavou do stěn a uvědomuji si, kolik času jsem pročítáním a tvorbou blogů/u dokázal efektivně zabít, a jak mi to v současné situaci chybí. Občas si pro zpestření dojdu na záchod, ale od té doby, co ho někdo neznámý pravděpodobně svým megavýkalem ucpal a je potřeba chodit o patro níž/výš, je to spíše smutná povinnost než povyražení.

Chtěl jsem vám říci jedno. Navzdory celkové chmurnosti situace se mě nezbavíte. V komentářích k minulému článku mi někdo navrhoval, ať zkusím proradné ajťáky naočkovat virem firefoxu. To by asi šlo. V pondělí s tím začnu. A pokud by se i tato cesta ukázala býti slepou, asi se vážně dočkáte okamžiku, kdy si koupím nějaký megavýkonný notebook, a začnu vás žádat, ať se mi na něj složíte, že to stejně je jen kvůli vám a že na psaní diplomky ho potřebovat nebudu.

Pro dnešek vše, přátelé. Stejně je pozdě a nikdo to teď číst nebude, spíš to většina z vás najde až při pondělní ranní blogohlídce.

Ještě poslední sdělení: Donesly se ke mně jisté indicie, že můj blog už znají a čtou i kamarád-právník a jeho Evička. Tak vítejte, přátelé:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 thoughts on “Tolik, ach tolik se mi po vás stýská!

 1. Konečně se dozvíme, jak je to s tím ranním chrchláním, i z druhé strany! :-)

 2. P~O: no nevím, jako všichni právníci, i kamarád-právník trpí syndromem bájivé lhavosti:-)
  fiksu: vrátil, protože je doma:-) to je myslím logické:-)

 3. Jestli nepřestaneš srovnávat moji pracovní dobu a vstávaní v 6:00 s těmi tvými příchody do práce na desátou, tak tě při nejbližší příležitosti přetáhnu ocelovou trubkou po hlavě.

 4. F.: Ha, vidím kšeft!:-) Můžeš, si F. vybrat třídu oceli. Na Lobovu hlavu bych doporučoval tř.17, vysoce legovanou ocel s nejméně 17% chrómu.:-)

 5. tss, do výšin mé lebky nikdo nedosáhne! to by mě F. musela zastihnout ležícího, a to se jí sotva povede:-)

 6. Sem Ti to fčera nechtěla psát, abysi se neurazil, ale už mám pro Tebe přichystanou pětikorunu! Jakmile se zavelí "Národ lobovi", pádím ke kasičce!

 7. Všechno jsem ochoten právníkovi odpustit, hlavně když netrpí přemosťováním výkladem.

 8. S tím chozením o patro výš/níž bych to ještě promyslela.S takovým ucpaným záchodem může být ještě "kopa srandy":-))

 9. Není v tom ucpaném záchodě náhodou vstup do dalšího levelu? Nebo je to teleport!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>