Už nikdy žádný sex?

Schválně, z titulní strany jakého časopisu jsem převzal titulek?Kdyby to nebylo tak zprofanované klišé, tak řeknu, že doba je zlá. Do práce za mnou chodí kohorty celebritích právniček a chřestí žalobami, tvorba té věci na D. se pokojně zastavila po třech napsaných stránkách, a můj horní ret je takříkajíc zahalen v mlžném oparu.

To jsou ty hříchy mládí. Nikdy se mi opary nedělaly. Ale někdy na podzim roku 2003 jsem se trochu opil a trochu skotačil na lůžku s jednou do té doby kamarádkou, která na opary vždy trochu trpěla. A aj, od té doby se mi s neúprosnou pravidelností tyhle hyzdiče rtů objevují. Tak dvakrát, možná třikrát za rok, ale je to velmi nepříjemné, to mi věřte.

Proto snad nebude vyznívat mé provolání k mladším generacím jako plané moralizování. Věřte mi, děti, sex bez lásky je špatný! Tedy, on může samozřejmě být i dobrý, ale slovem špatný jsem nehodnotil ani tak kvalitu provedení, jako spíš dopad na vaši fýsis i psýché. No nic, vidím, že nikdo mi nevěří, ostatně já bych to v minulosti také nikomu nevěřil. Ale jednou si na mě vzpomenete, až se vám taky udělá opárek.

Včera večer jsem objevil nový způsob nirvány. Normálně si koupíte jednu vychlazenou lahvovou Stellu, v bytě si ji otevřete, pustíte cédéčko Gaia Mesiah, upíjíte, posloucháte, nůžkami z manikůry odpáráváte cedulky z nových trenérek, aby vás nedřely na nepříjemných místech, a když máte hotovo, čtete si Monty Pythony. Tak harmonická kombinace nemá chybu a budu to muset zkoušet častěji.

I když, zmíněná nirvána byla vykoupena předpeklím v podobě Carrefouru, kde jsem Stellu a další drobnosti pořizoval. Já nechápu, proč na pokladně, která je označena jako Rychlá, vždy sedí ta nejnemožnější brigádnice. Proč ve frontě přede mnou vždy stojí aspoň jeden trotl, který platí kartou, aspoň jeden trotl, který nechápe, že nemůže mít víc než pět položek, a aspoň jeden trotl, který si něco vzal a neopatřil to čárovým kódem, takže je potřeba čekat, než rychlobruslař zajistí nápravu.

V takových okamžicích i moje pověstná self control umírá na úbytě, ale ovládl jsem se, zuřil jsem jen tiše a nikoho jsem nezabil. A musel jsem se smát, když jsem přišel na řadu, ta pomalá slečna vzala pomalu do rukou mou lahvovou Stellu, pomalu jí prohlédla a pomalu řekla: „Jééé, vy máte roztrženej čárovej kód!“

Ve frontě za mnou to nikomu vtipné nepřišlo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

33 thoughts on “Už nikdy žádný sex?

 1. Správně’s na to šel! Mlžný opar se má léčit Stellou!

 2. Čekal jsem, že zavoláš, mohli jsme ty cedulky párat spolu!

 3. Gaia Mesiah je skvrnou na tvém vytříbeně árijském vkusu. Kohorty právniček doporučuji eliminovat oparovou nákazou.

 4. A když si odpářeš ty cedulky z oblečení, podle čeho se pak pozná, co je to za značku?

 5. onehda jsem si ve vrsovickem kerfuru ve druhem patre vystal dobrou tricetiminutovou frontu sviraje v ruce dva cinchove kabely anobrz jsem se chystal propojiti pc s tv a obklopen jsem byl nadupanymi nakupnimi vozy obsypanymi pozivatinami. A ja se ptam – kde je spravedlnost, pratele?!

 6. partiovka: nene, kdo je zažil naživo, ten si je navždy zamiloval!
  F.: cedulky se značkou zůstávají, odpárávány jsou jen ty s pracími a žehlicími symboly, přece:-)

 7. Na opary……je nejlepší Alpa. Nic se nevyrovná pohledu šéfa, když vtrhne do mé kanceláře a já jsem v záklonu s Alpou u huby. Viva la Franceovka!

 8. A až přijde můj čas, můžeme vytvořit pár s pár opary. K zulíbání…:o)

 9. Na opery……je nejlepší Janáček. Nic se nevyrovná pohledu šéfa, když vtrhne do mé kanceláře a já jsem v předklonu s liškou Bystrouškou …

 10. thegen: alpa nebo okena, budeme jak polena!
  F.: no, v tom případě s sebou fotoaparát asi nevezmu:-)

 11. …Jóó, to jsem ještě chtělááá!;-) Ty celebritní právničky musej bejt pěkný Hydry, protože my hodný právničky žalobama jenom roztomile šustíme!

 12. MekBí: já se děsím toho, až jednou protistrana odhalí mou slabost pro tebe a najme si tě, protože bys jen tak roztomile zašustila žalobou a já bych klidně prohrál úplně všechno:-)

 13. TN: jako bys to nevěděla, romantika je moje nejzásadnější vlastnost:-)
  enimen: a hodným nebo zlým?

 14. Romantika není vlastnost, to je jen naivní a zkreslující pohled na svět a události v něm…
  V paprscích zapadajícího slunce i lecjaká fúrie vypadá jako křehká bytost. Že? ;o)

 15. lobo: ještě nevím, ale hlavně budu mít krásné asistentky

 16. …na chvíli jsem oněměla! děkuji za kompliment lobovi i F. ;-) )

 17. F.: to je samozřejmě pravda, miluju západy slunce:-))
  enimen: právníci nemají asistentek!
  MB: za málo, za málo:-)

 18. Ve frontě na řyzki sem poznal svoju Mařenu, tož na fronty ňa nešahé.

 19. NkscvzO: bože, v Ostravě jsou fronty na řízky? to je věru smutné město:-)
  jarmilka: ve styku s drsnými cedulkami nepříjemná pro každého!
  enimen: všem nám lhali…

 20. lobo: nkscvzo keca! v ostrave zadne fronty na rizky nejsou! v ostrave nemame rizky! maximalne snycle :)

 21. Karl: tobě věřím! i když falšuješ tiskové zprávy o pivních soutěžích:-))

 22. na rychlobruslaře nedám dopustit.jednou mi svým omylem,přihrál dvoutisícovou slevu…

 23. no nevím nevím,chce to důvtip a vrozenou lhavost…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>