Just a perfect day

Včerejšek mi tak nějak protekl mezi prsty, zase jsem si jednou dokázal, že flákat se je tak snadné…

Tedy, pokud byste se mě zeptali, co jsem měl včera na práci, na dlouhé povídání by to nebylo. Vstal jsem, chvilku se protahoval, pak se osprchoval, oblékl a šel se poflakovat mezi lidi. Jelikož mi přišlo, že mám na kontě nějak zbytečně moc peněz, začlenil jsem do své procházky několik hypermarketů a zkoumal možnosti lednových slev.

Žádné zvláštní obchodní orgie se nekonaly…bylo nutné pořídit lobovi nové kalhoty, což jsem vyřešil v C&A, neboť to byl jediný obchod široko daleko, který nabízel nohavice v mnou vyhledávané délce 36. Pak jsem ještě při letmém proběhnutí New Yorkerem narazil na luxusní trenérky, jejichž cena mi přišla značně příznivá, tak jsem dal vydělat i tomuto podniku.

Přišel čas opustit zónu konzumu a vrhnout se do omšelých uliček všedního života. A zde jsem, zcela neplánovitě, učinil zásadní koupi. Náhoda mé kroky dovedla do malého vršovického army shopu, kde mě zaujala cedule „Helma – 50 Kč“. Prodavačka přede mě pohodila šest nebo sedm přilb z výstroje někdejší československé socialistické armády. S jistými obtížemi jsem mezi nimi našel svou velikost a s bušícím srdcem ze shopu odešel, svůj nový poklad pevně přitisknutý na hrudi. Řekněte sami – mohl jsem to nekoupit? Sice ještě nevím, jakým způsobem může mladý muž využít vojenskou helmu, ale mám pocit, že pro nějaké méně obvyklé sexuální praktiky se jistě hodit bude:-)

Den jsem si ještě zpestřil luxusními těstovinami se smetanovou omáčkou, šunkou a houbami v blízké pizzerii, a pak už přišel čas na alkohol s několika různými, na sobě nezávislými známými. Tedy, nějak mi to nesedlo, takže když jsem se před desátou večer vracel na byt, lehce jsem se motal a navíc na mě sedla jindy nezvyklá vztahová deprese. Naštěstí zasáhla Ta Neznámá a několika esemeskami se skrytě lascivním podtextem mě z duševní mizérie vyhrabala.

Ledva jsem usnul, vzbudil mě přichod hostí. Enimen, Tommaser a mě neznámá Slovenka, kterou jsem v krátkém období duševního zmatku považoval za Tommaserovu sestru. Chvilku jsme se bavili, pak Tommaser, zahalený do britské vlajky a mojí přílbice vyděsil sprchujícího se enimena, a mohlo se jít znovu do postele. Dělal jsem, že neslyším zvuky, které vydávala Tommaserem przněná Slovenka, a usnul jsem jako miminko.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 thoughts on “Just a perfect day

  1. lenost a rozum mohou být v trvalé opozici i opici!

  2. to na mě neplatí. takhle lenost a konzum, to by šlo.

  3. Ehm…Stale jsem krapet rozrusen vcerejsim zazitkem…Ani ne tak mrdanim me sestry, jiz jsem vydaval za slovenskou kamaradku, jako Enimenem, ktery k onanii pouziva hadici od sprchy, zubni pastu, nekolik bambusovych tyci a vypust vany v jeho prazskem holobyte…Inu, modleme se!

  4. vy dva čuňáci, laskavě přestaňte snižovat hodnotu mého blogu takovýmito výpotky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>