Po čem ženy touží?

Včera jsem měl možnost na exkluzivním kabelovém kanálu ČT1 vidět film, který svým názvem sliboval, že po jeho shlédnutí budu mít konečně jasno v tom, co se děje mezi ušima té hezčí poloviny lidstva.

Víte, v posledních týdnech jsem měl zato, že snad všechny ženy touží po tom, abych se vmáčkl k nim pod přikrývku a pak se věnoval sérii nepublikovatelných činností. Aspoň jsem takový dojem získal při čtení některých blogů některých slečen:-) A nejnověji i některých esemesek od některých slečen:-)

Mel Gibson mi včera trochu naboural sebevědomí, neboť poselství filmu, jak jsem si ho vyložil já, by se dalo shrnout do sdělení, že všechny ženy chtějí pod přikrývkou právě toho australského modrookého starocha. Otřesné.

Po skončení filmu jsem zapomněl vypnout televizi, takže když jsem po několika minutách opět pohlédl na obrazovku, běžel Sex ve městě. Tenhle seriál mě nikdy nějak neoslovoval – asi nemám zapotřebí sledovat sexuálně-sociální potíže bandy čtyřicátnic, co se tváří jako třicítky – ale zkusil jsem mu dát ještě jednu šanci. Ne. Po dalších pěti minutách jsem seznal, že vtipy typu „Otcové zakladatelé nebyli moc šukatelní“ mi hrozí utrhnout bránici, takže jsem nemilosrdně sevřel dálkový ovladátor a infračerveným paprskem ty slepice vypnul. Dobrou noc.

Ráno jsem se letmo přioděl a rázným krokem, který jsem odkoukal z televizních dokumentů o Waffen SS, jsem zamířil do práce. Hnusně se jevící pracovní den mi vylepšila do tváří červeň vhánějící série esemesek od jedné slečny, stejně jako fakt, že můj kamarád, zhýralec a špatný občan Tommaser začal blogovat.

A teď promiňte, pracovní povinnosti volají.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 thoughts on “Po čem ženy touží?

 1. Tak, tak – teď se teprve na bloguje začne odehrávat ten skutečný smutný příběh…

 2. uvažuji o tom, že se vzdám trademarku Smutnej příběh a svůj blog povedu pod názvem Nevinné křesťanské povídánky.

 3. což by lépe odráželo obsah i formu tvých příspěvků. ovšem takový pivníček by smutným příběhem také mohl být jedna dvě:-)

 4. Co sakra proti mně máte? Je snad něco divného na tom, že rád píši o znásilňování dětí visících na pupeční šňůře a podobných radovánkách, kterým se vy všichni věnujete již od roku 1997, ale netroufáte si o tom napsat na blog?! Styďte se!

 5. já už jsem jednou chtěl napsat o svém krásném a plném sexuálním zážitku s naším bernardýnem, ale bál jsem se lidské závisti:-)

 6. a já, já tolik toužil seznámit vás všechny s některou ze svých zkazek, v nichž figurují jehňátka, latexové masky a kulečníkové koule, ale říkal jsem si, že to český kyberprostor nemůže unést:-)

 7. znám dokonce jednoho spoluobčana, který si vystačí dokonce s pekáčem vlažného prýtu*…

  *prýt=tučný masový produkt staročeského obřadu zvaného zabíjačka**

  **zabíjačka=staročeský obřad při kterém rukou řezníka*** zemře vzrostlý vepř, či svině

  ***řezník=viz. lobo

 8. tvé vysvětlivky mi změnily pohled na svět:-)

 9. tak to se musím ohradit. nazývat řezníkem někoho, kdo v životě zabil sotva šedesát prasátek a tři nebo čtyři chodce, i toto!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>