Podruhé ve stejné řece

Život je cuerva

Není těžké vydedukovat (Petře?), jak probíhal včerejší večer. Vylezl jsem z posilovny, svaly se mi v křečích třásly a po dechu jsem lapal, ovšem první, koho jsem potkal, byl partiovka, svalová horečka ihned opadla a zamířili jsme do Irské, protože partiovka dosud nezískal náramek Cuervo za vypití přesně specifikovaného množství tequil.

Přivolat telefonicky kamaráda-právníka bylo samozřejmostí, a pak už nám nic nebránilo v dobré zábavě, vášnivých disputacích a propíjení se k dalším náramkům. Ad disputace: Že já nemám rád Jana Wericha, to je o mně obecně známo. Že partiovka nemá rád Pepu Dvořáka, to nás trošku překvapilo, ale je to pochopitelné. Ale když kamarád-právník přiznal, že jako děcko absolutně nesnášel Pana Tau aka Otu Šimánka, jen jsme se po sobě nevěřícně podívali. Vždyť to byl naprosto vynikající seriál! Kromě těch dílů s Werichem, pochopitelně. Ale každý má právo na drobné úchylky.

V závěrečné fázi večera se k nám připojila i partiovkova milá, ale my už v té době nebyli dvakrát zábavnými společníky. Směs piv, tequil a džuboxové hudby udělala svoje a zejména kamarád-právník byl spíše podprůměrně zábavný, zejména když všechny okolosedící švihal koženými náramky do obličeje či po stehnech.

Inu, po značném diplomatickém úsilí se nás pokérovaný pingl zbavil něco po půl jedné a my vyrazili domů. Trochu mě mátlo, že na zápěstí, kde jsem původně měl jeden náramek Cuervo, se mi nyní o sebe otíraly náramky tři, ale to se dá logicky vysvětlit. Stejné množství jich měl i kamarád-právník, ale dokázal je bleskurychle ztratit a po zbytek cesty po mně vymáhal alespoň jeden z mých.

Když jsem setrvale odmítal, rozhodl se sáhnout k násilí, a tak náhodný chodec mohl v temném koutě jedné zapadlé uličky vidět dvě zmítající se a basově hekající postavy. Možná si náhodný chodec pomyslel něco o homosexuálech nebo přepadení, ale bylo to jen takové nevinné kočkování s údery o zeď, škrcením a mačkáním palců do očí, vše samozřejmě v přátelském a šťastném duchu. Dobrá zpráva je to, že jsem všechny své náramky uhájil.

V bytě kamarád-právník změnil notu a začal se pokořovat a všelijak prosit. Už už jsem se nad ním málem slitoval a jeden náramek mu věnoval, ale než jsem se k tomu odhodlal, tak usnul spánkem bez návratu.

Mohl bych ještě dodat, že ráno kamarád-právník trestuhodně zaspal a do práce vyrazil znatelně později než v jiné dny, ale nebudu se v tom vrtat, co kdyby mě četl jeho zaměstnavatel, že. Taky bych mohl zmínit, že před chvílí mi od kamaráda-právníka dorazil mail, v němž žádal popis večerních a nočních událostí a přiznával, že cca od třetí tequily je jeho paměť poněkud zamlžená. Ale co bych z toho měl, takový já nejsem.

A dnes, dnes do Prahy přijede Jamon, takže přibližně tuším, jakým směrem se večer bude odvíjet.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

80 thoughts on “Podruhé ve stejné řece

 1. fuj!nechat kamaráda po cestě tři cuervy ztratit a pak mu nechtí půjčit jednu ze svých!

 2. MB: a ještě ke všemu jsem je měl namotané na ruce:-)
  Benny: to bych chtěl!
  jarmilka: cuervy se nepůjčují:-))

 3. šlo by specifikovat to množství tequil? tak nějak se ale obávám, že je to náramek jen pro statečné…

 4. lobo: jak tě znám, měls je určitě i vomotané kolem prstu ;-) )

 5. lia: šlo, jistě že šlo, ale já bych se pak musel stydět:-)
  MB: to já vždycky:-)

 6. přestaň už ty náramky sbíratČau jestli si mysliš, že jseš těžkej frajer, když jseš každej nalitej, tak jseš na omylu. Jseš prostě jen trapák, který neumí žít. A ještě jedna věc – přestaň už konečně dávat na mageo reklamy na tvůj bezva blog.

 7. Lobo, tak Tys mi ho přece vypil?! :o )) Jemináku, tak to dnes opět vidím na mokrý hadr na čelo. Tolik štěstí a radosti! Kamaráda-právníka plácni přes pracku, nic nedostane! A hlavně mi teď neříkej, že ani jeden není pro mě. To by mi zlomilo srdce!

  Mamed: Nemoh´! Lízni si penicilínu!

 8. Mamed: není to úplně košer, ale tobě bych ze své cuervy líznout dal:-)
  lia: dobrá, trapně přiznávám, na jeden náramek stačí vypít dvě cuervy!
  asTMA: nu, uvidíme, třeba příští středu uspořádám nějakou dražbu:-)

 9. lobo: No jo, já tušila, že utřu. :o / :o )) Zkusím ale pověřit některého ze svých agentů, aby vydražil za mě! :o )))

 10. Lobo je promiskuitní loserTak já tady uvedu jakým způsobem se Lobo pod ID Smutnej_pribeh se svojí fotkou baví na mageu a jak ho tam lidi berou. Ukázka z diskuse auditorium – Když neustále domlouvám srazy s nějakou holkou a pak si uvědomim, že mi ještě nikdy sama od sebe nezavolala (jedná se o akci trvající skoro měsíc), znamená to, že o mne nemá zájem?….XAVON [21.10.05 - 08:30]
  A nežárlí F. na tuhle holku?………KRASODIRKA [21.10.05 - 09:52]
  Tvůj blok je strrrrašnej příběh! Možná bys ty články mohl do Brava poslat…SMUTNEJ_PRIBEH [21.10.05 - 12:23]
  mě tady snad už nikdo nechápe….KRASODIRKA [21.10.05 - 12:35]
  Tebe tady někdo chápal?:-oo….. Xavon po té, co přečetl Lobův blog a zjistil, že glglá Svijany o něm prohásil, že je promiskuitní loser

 11. Jak lobo balí holky na mageu…Z auditorium – Miluju tě, chci tě!!!!!!!!!!!! Tak odpověz…založeno id Smutnej_pribeh..PLUTO [20.9.05 - 16:20]
  SMUTNEJ_PRIBEH [20.9.05 - 15:13]: co tady tajtrlikujs cece, dyk v tom blogu pises o nake Filomene z Vidlakova, ci co…..Ale bacha každý jeho druhý příspěvek je odkaz na jeho blog. Tak se vám váš kamarádíček pěkně vybarvil jen co je pravda.

 12. Rostapeter: tak s tímhle já nemám nic společnýho. asi dílo některého z fanoušků. ale roztomilé je to, to nemohu říci.

 13. hmmm, tak to je výzva, chci taky náramek…jakkoli jsem dosud nezapomněla na památný večírek s akcí becherovky – za pouhé dvě stylová kovová krabička na cigarety, hrozně nutně jsme ji všichni potřebovali, včetně nekuřáků…;)

  a, nemůžeš neříci, ne říci ;) )

 14. rozdvojená osobnostchceš říct že ID Smutnej_pribeh, který mí v ikoně tvoji fotku a který neustále propaguje tento blog (s podtitulem) můj, není Lobo? Trochu divný. Nehledě na to, že internetový jazyk, zájmy atd. se shodují.

 15. lia: krabičku na cigára bych nechtěl. ale náramků prostě chci co nejvíc:-)
  Rostapetr: tak jsem se na to podíval. ta fotka v ikoně je stáhnutá z tohohle blogu, můžeš si jí najít v sekci Přelomové obrázky. jazyk, zájmy atd. se neshodují, ten někdo jen nakopíruje můj aktuální článek do svého příspěvku. a navíc já všude vystupuju jako lobo, nejen tady, nemám potřebu si měnit přezdívky. je mi celkem jedno, jestli tě to přesvědčí nebo ne, ale o tý věci na mageu jsem až do včerejška nevěděl nic.

 16. Rostapetr: Založit si někde pod cizím jako-nickem virtuální existenci není nic těžkého. Lobo tohle zapotřebí fakt nemá. Já mu věřím. A hlavně – je mi to fuk. Jestli se Vám tenhle blog nelíbí, nečtěte ho. Mně se líbí.

 17. "Vsak vas ten smich prejde, prdi! Neserte me a okamzite pustte to subprostorove radio – neb vam udelam rektalni vyter skrz ty vase smradlave drzky!"
  A to píše na Mageu identita Lobo!!! Sodoma komora!

 18. Sucharipa rulezz!ty moulo, vždyť vůbec neumíš psát.

 19. nejsem vešJak mne vůbec můžeš označit za veš. Víš vůbec s kým si píšeš? Prostě, když mě někdo do pošty pošle nějakej blábol o tom, že Život je Cuerva a pak se ještě vytahuje, že má hojně navštěvovanej blog a že je skvělej spisovatel, tak si nic jinýho nezaslouží.

 20. bože co je ten LOBO ta zmrda, dyť by měl být zavřený někde v ústavu…

 21. Zajímavé! Máte jednu takovou jakoby téměř uzavřenou společnost. Utvořila se víceméně sama a najdete v ní zajímavé lidi se zajímavými zájmy a spoustu velmi podnětného černého humoru, inteligentních lingvistických a jiných hříček, zkrátka vpodstatě taková jakoby celkem kultivovaná sbírka individualit.
  A pak odněkud zvenku přijde někdo, koho naláká slovo Cuerva a když nenajde dostatečně šťavnatou pornofotku, začne sršet vulgarismy a nařkne autora blogu, že neumí psát, je zmrd a kdovíco ještě.
  Jak jsem řekl: zajímavé a nadmíru typické, není-liž pravda?

 22. NebozakVzdyt je to normalni buran, co si mysli, ze prestehovanim do Prahy udelal nejakou velkou diru do sveta. Jeho spatne a spatne napsane pribehy jen smutne ilustruji, ze v myslenkach porad sedi na autobusove zastavce, kouri Startky a plive na zem jako ostatni nebozaci z jeho vesnice.

 23. Já vopravdu, vole, jsem nepřijel na Kodetě do Prahy, nepřijel, vole.

 24. menší kritika z MageaSMUTNEJ PRIBEH: Hele, jsem silně paranoidní, takže mam furt dojem, že tohle je jen recese ! >x-) Ale jestli tohle opravdu myslíš vážně, tak věz toto: Tvůrci, kteří nepotřebují předlohu, jsou většinou geniové… a ty na génia vůbec nevypadáš ! >;-) Blogování jsem nikdy nepřišel na chuť. Ale ať si kdo chce píše co chce. Já jsem zatím pořád nepochopil, proč nám to sem cpeš ??? Není to žádné zajímavé umělecké dílo, není to zábavné, není to šokující, není to nijak lákavé. Tvá nekonečná reklama tomu navíc nijak neprospívá. Doporučím ti jednu radu. Přestaň psát a začni číst ! A teď nemyslím číst bulvár, ale opravdové knížky. Jakýkoliv žánr.

  Jestliže chceš psát o svém životě, tak piš. Ale nestrkej to tak okatě pod nos všem. Jsou tu lidé co žijí mnohem zajímavější život ! >;-)

  …btw. tenhle audit pobaví, zvláště díky příspěvkům starých gard !!! >;-) Jestli to pan smutnej příběh myslí opravdu vážně, tak je to spíš k pláči.

 25. srackyto neni blog ale snuska sracek se kterou spamujes po netu

 26. loboušku, nenech se tím spolčením hlupců vytočit!

 27. Vra se, cukroušku !Můj drahý, proč pořád předstíráš, že nejsi gay ? Ty už jsi zapomněl na naše anální hrátky ?

 28. ou, ou, ou. asi začnu chodit na mageo. tolik talentovaných lidí na jednom serveru:-)

 29. Leos: je smutné, když někdo przní Leošův odkaz prachbídnou interpunkcí.

 30. prosimvás můžete mi někdo vysvětlit, co to je, to mageo? já jen, že se tam scházejí takoví milí a oduševnělí lidé. existuje nějaká výše IQ, kterou jeho uživatelé nesmějí překročit? předem děkuji za odpovědi

 31. MAGEOpartiovka: no tak jestli se bavíš čtením takovýchhle blogů tak věz, že Mageo bys nerozdýchala :) )

 32. coto?: věz, že se mi mezi nohama houpe kašpárek.

 33. Suchar z MageaSuchar panove je ten nejvetsi blb na mageu. Nejen ze se sere do spravy magea a ma tak pristup k ip adresam uzivatelu ale je jeste pak i napada a verejne zneuziva. Je to mega zmrd a idiot v jednom. Kamaradi se s Gwartassem coz je taky idiot ale ne az tak teply jako on. Chodi na ruzne akce a mysli si o sobe ze je buh magea. Zrejme by se hodilo mu udelat radost a naklepnout budku.

 34. fuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck youfuck you

 35. coto?: mezi rukama? to asi bude nějaký vtip z waldorfské školy. promiň, nerozumím.

 36. Kdo mi může vyrobit tričko s nápisem "Nikdy jsem nediskutoval na Mageu a jsem na to hrdý!" ???

 37. na Mageu mi nejvíce učarovala žena, která si říká Malinké koťátko. Chtěla bych, abychom se spřátelily! Nemůže mi někdo z Magea pomoci proniknout do vašich struktur – ne počkat to je těžký slovo – nemůže mě tam někdo představit?

 38. zkus jí napsat do pošty, to by mohlo zabrat :o )

 39. tomu, co se za mě vydává…aby mě neposlala na NYX!

 40. ne, nemá<h3>SMUTNEJ_PRIBEH nerovná se LOBO</h3>
  SMUTNEJ_PRIBEH zaspamoval Mageo odkazy na tenhle blog, tvrdil, že je jeho a úmyslně vyprovokoval naše nepřátelské reakce. Sorry. Teď mu to můžeme dát sežrat všichni společně ;-)

 41. mírČau, myslim, že by stačilo, kdyby Lobo zatáhl jeden mageo a sraz a my už sem ani nepáchnem.

 42. KýhoJá už tomu vůbec, ale vůbec nerozumim. Umsle.

 43. ZruseniJak bych ten blog zrusil a zakazal. <>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>