Doba je hektická&

…a času na blogování je málo, nebo alespoň méně, než bych si přál. Tím jsem chtěl tak trochu omluvit fakt, že například včera jsem nestihnul blognout nic.

Jistě, jsou mezi námi i tací, kteří své minimalistické, zato však nehorázně honorované pracovní povinnosti zvládnou splnit v pondělí dopoledne, po zbytek týdne se ve své kanceláři oddávají samohaně a na blog hází tři příspěvky denně. Nemám to štěstí patřit do této sorty privilegovaných, já jsem pouhopouhý pracant a dříč:-)

Přiznávám, dnes jsem si přivstal – tady ne tak zcela dobrovolně, ale to je jedno – a mazal do práce dokončit věc, která se mi nechtěla dělat včera. Co vám budu povídat, v deset dopoledne jsem měl vše hotovo a šéf mi neudělil pochvalu před nastoupeným oddělením jenom proto, že takhle časně v práci nikdo z oddělení nebývá. Ale vem to čert, důležité je, že do práce zase mám přijít až ve čtvrtek, takže mám před sebou několik hodin nehorázného poflakování.

Popravdě řečeno, jediná smysluplná činnost, která mě dnes ještě čeká, je navštíviti holiče. Protože, jak říká můj životní vzor Arnold J. Rimmer, krátké vlasy dodávají muži vědomí důstojnosti a disciplíny…Tenhle sestřih je určený do akce, ne, abych s ním honil vodu. Je možná trochu strohý, spíše pro zelené barety.

Chápu, že ti z vás, kdo neznají Červeného trpaslíka, se při čtení předchozího odstavce ani nepousmáli. Ovšem zároveň doufám, že takových ignorantů je mezi vámi jen statisticky zanedbatelné minimum.

Ale dost citací, vlastně jsem se vám všem chtěl pochlubit, jak je mi v poslední době fajn. Značnou část uplynulých dvou týdnů mi totiž dnem i nocí svou přítomností neuvěřitelně zpříjemňovala jedna blogerka, kterou stejně neznáte, takže je zbytečné, abych ji tu jmenoval nebo na ní třeba dával dlouho se načítající odkaz. Není nic lepšího, než se třeba v sobotu večer společně pěkně nakalit, neděli strávit v peřinách a v pondělí si všechno v trošku rychlejším tempu zopakovat. A vzhledem k tomu, že už u ní v koupelně mám svůj zubní kartáček, myslím, že mě nečeká úplně ošklivá budoucnost.

V minulém životě jsem asi byl strašně hodný a teď se mi to vrací.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 thoughts on “Doba je hektická&

  1. v tom případě není ani ošklivá budoucnost…

  2. Budoucnost se mnou je procházka peklem. Ale když nezapomenem zapalovač, mohli bychom to přežít :-)

  3. zapalovač, sirky nebo dva křemeny, to už je jedno. to bude veselo:-)

  4. Klidně bych si trochu veselí naordinovala právě teď.

  5. kvůli veselí jsem sem přece dával odkaz na červenýho trpaslíka. stačí si přečíst scénáře pár dílů a je po trudnomyslnosti:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>