Já vím, že je to vůči vám svinstvo…

…ale ačkoliv je středa, mě za nějakých šest hodin začne víkend. Hurá!
Jestli někoho z vás zajímá, zda už slyším či nikoliv, tak jen zmiňuji, že se to lepší, ale pořád ještě nejsem ten bystroušek jako v jiných dnech. Ale who cares, teď mě už moje poslouchadla zajímat skoro nemusí.

Vzhledem k řadě příznivých okolností a konstelací hvězd předpokládám, že až dnes v 18:00:00 za sebou zvenku zaklapnu dveře od pracoviště, nastane mi značně prodloužený víkend. A už sám jeho začátek je lákavý a slibný. Jestli se nic nepokazí, tak spolu S Tou Neznámou nejprve nachystáme hostinu našim chuťovým buňkám v jednom známém čínském podniku, a posléze zřejmě dojde i na hostinu smyslů dalších – to vás už ale nemusí zajímat:-)

A až zítra časně ráno vstanu a opařím se čajem, dojedu si do bytu, sbalím svých pět švestek, tři jablka a dvě hrušky a vyrazím do rodného maloměsta. Je mi jasné, že moji spolubydlící budou hudrat, že si v posledních dnech vůbec neužijí mé exkluzivní společnosti, ale to se nedá nic dělat. Ostatně oni takhle hudrají vlastně už od doby, kdy jsem se jakousi pošetilou shodou náhod seznámil s Tou Neznámou.

V pátek nastane velký to den, kdy se skupina mladých intelektuálů a filozofů (jejímž jsem samozřejmě členem) vypraví spáchat nějakou strašlivou sérii výtržností do Třeboně. Tamní kronikář by si už měl začít brousit husí brk.

Zůstanu-li po pátku naživu – a já věřím, že dnešní medicína dokáže leccos, takovéto zázraky nevyjímaje – můžu se těšit, že sobotu mi v rodném maloměstě svou přítomností zpestří jedna very special osoba, kterou stejně neznáte:-) Já si budu s kocovinou skuhrat v posteli, ona kolem mě bude kmitat s obkládky, prášky a sklenicemi vody, zkrátka nastane idyla až lyrická.

Neděle by pak měla proběhnout v podobném vlídném duchu jako sobota. Já se těším, těším, těším!

Doufám, že se vám všem, kteří máte stálé zaměstnání, bude zítra a pozítří krásně pracovat:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 thoughts on “Já vím, že je to vůči vám svinstvo…

  1. Lobo: Nevim, co budeš dělat ty, ale kolem mě budou v sobotu kmitat Martin s Láďou (nebo jak se ty pinglové vlastně jmenujou :-)
    Enimen: Mrdat

  2. Ta Neznámá: ale no tak, to už jsme přeci pořešili:-) a jsou to martin s pavlem, nebo fanda s radkem, to se uvidí:-)

  3. Taky si myslim, že jsme to pořešili. Tak tady nemystifikuj :-)

  4. Ta Neznámá: mysti-co?? jasně jsme se dohodli: já stůňu, ty ošetřuješ:-))))

  5. no dobrá, dobrá. na oltář vědy je třeba přinášet oběti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>