Zhrzený intelektuál, bezprecedentní násilí, filosofické pochyby

Lákavý titulek, ne? A v textu, který následuje, se vážně hodlám všem naznačeným tématům pečlivě věnovat.Vždycky jsem o sobě věděl, že nejsem tak úplně technický typ. Lempl, řekli by někteří, a nebyli by daleko od pravdy. Ani nevíte, jakou mám radost z každého pokroku na technickém poli, kterého dosáhnu. Takže včera jsem sám sobě gratuloval, když Ta Neznámá na chvilku sundala ruce ze mě a na svém domácím kompjútru mi předvedla, kterak do blogu vkládat obrázky přes makra. Vše jsem brilantně pochopil.

Nevím, snad jsem měl místo křivek jejího těla sledovat její výuku pozorněji. Smutná pravda je, že když jsem dnes přišel domů a chtěl se s vámi o jeden moc krásný obrázek podělit, tak se mi to nepodařilo. Já vím, lempl, lempl, lempl. Asi už to se mnou lepší nebude.

Abych se uklidnil, dal jsem se do sledování animovaných grotesek. Minulý týden jsem objevil tuto stránku . Možná, že je to notoricky známá věc, ale já jsem z ní byl u vytržení. Skvělá hudba, promyšlený děj a především míra násilí tak neuvěřitelná, že Itchy a Scratchy se náhle jeví jako povídánka pro kostelní zpěváčky. Navíc mé výpočty ukazují, že epizody jsou snad každý týden obměňovány, takže zábava je to na dlouho Vřele vám to doporučuji. Jen na začátku každé epizody přetrpte asi půlminutovou reklamu –která také není násilíprostá- pak chvilku počkejte, na nic neklikejte, a vybraná epizoda si vás najde. Úúúúúááááááá!!!!

A na závěr si nemohu odpustit malé filozofické zamyšlení, takové Sváteční slovo. Když jsem se tak díval na své starší příspěvky, říkal jsem si – nebylo by na čase nějak změnit klasifikaci osob ženského pohlaví, které v nich vystupují? Já tedy nevím, jak mě kdo z vás čte dlouho, ale přece jen, nelze si nevšimnout, že například Ta Pravá už dávno na takovéto označení nemá nárok, Ta Neznámá rozhodně není pro mne neznámou, ba naopak, zdá se, že by si zasloužila označení Ta Pravá…Doba, kdy se o jedné slečně dalo hovořit jako o Té Nové, taky už dávno vyprchala, s Tou Vysněnou mě nepojí nic jiného než přátelství…Nemáte v tom zmatek?

Tak mi dejte vědět, co si o tom myslíte. Zároveň bych poprosil, aby ti z vás, kdo by chtěli reagovat čarovným slovem mrdat, takto reagovali někde jinde:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 thoughts on “Zhrzený intelektuál, bezprecedentní násilí, filosofické pochyby

  1. mám pocit, že žádná žena si nezaslouží titulovat jako Ta pravá:-)

  2. Nechci bejt Ta Pravá, chci bejt Ta, co jsem. Jen počkej, až budeš za rok bouchat hlavou do stolu s trpkým zjištěním, žes mě vlastně vůbec neznal.
    A vůbec: mrd.. promiň.

  3. svojí hlavičku mám rád natolik, že bych s ní do ničeho nebouchal:-)

  4. Nejlépe každé přiřaď číslo, pak to bude naprosto přehledné.

  5. Já mám jen jednu, heč! A tituluji ji nicnevypovídajícím Ona a tak to nejspíš zůstane napořád…

  6. neurotik: jo, někdo si to holt umí zařídit, to se musí nechat:-)

  7. Mohu být prosím č.5? Last, but not least :-)

  8. Ta Neznámá: to jako že číslo pět žije? :-) )) ale jistě, beze všeho:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>