Kterak jsem unikl homosexuálnímu znásilnění

Tak to neříkejte na policii…

S kamarádem-právníkem jsme na včerejšek měli naplánovanou kulturu. Nejdřív se sejdeme v KFC a nacpeme mrtvolami týraných kuřat, říkali jsme si, a pak budeme spokojeně trávit v kině při sledování Sklapni a zastřel mě.

Věci, jak už to ony dělávají, však nabraly poněkud jiný obrat. S telefonickou nabídkou svojí kvalitní společnosti přispěchal partiovka, takže jsme ho s radostí přibrali do party. Krátce poté partiovka telefonoval enimenovi, aby zjistil, zda se v jejich bytě nacházejí nějaké sušené byliny. Enimen sice poskytl negativní odpověď, ale zároveň zmínil, že je jen pár desítek metrů od nás, a to ve společnosti mého pracovního kolegy Tomáše. Zkrátka svět je malý. Takže za pár okamžiků nás bylo pět.

Zmlsaný enimen, který si v poslední době navykl žít na vysoké noze, odmítl potěšit své chuťové buňky nějakou tou laskominkou z Kentucky, i mohli jste nás spatřit, kterak po eskalátorech eskalujeme do vyšších sfér Carrefouru a posléze okupujeme jednu restauraci s kuřecími specialitami. Trochu mě zaráželo, že personál tvoří výhradně Ghurkové, kteří jsou proslulí spíše svými metodami zabíjení než vybranou kuchyní, ale jídlo bylo nakonec výborné.

Ještě během jídla nám enimen sdělil, že se k nám přidá brněnská ikona českých homosexuálů, světoznámý Kombajn, který do Prahy přijel na jakési školení. Nebo odvykací kúru? Teď nevím. Každopádně přijel, a jak se ukázalo, seděl v internetové kavárně, která se od našeho stolu nacházela asi patnáct metrů vzdušnou čarou. Zkrátka svět je malý. Takže za pár okamžiků nás bylo šest.

Po večeři se naše společnost opět zatomizovala, doběhli jsme si k různým bankomatům a do trafik a tak, a v předem domluvený čas jsme se s výjimkou Tomáše, který musel jít brzo spát, protože mu v poslední době dávám strašně moc práce, sešli v nejpohodlnější řadě sálu číslo 3, kterýžto sliboval intenzivní kulturní zážitek v podobě česko-britského trháku.

A musím vám říci, že jsem byl mile překvapen. Často jsem se smál a i jinak jsem si kino užíval. Zda si kino užívali i mládenci v těsné blízkosti Kombajna, to však říci nemohu, jelikož z onoho tmavého kouta naší řady se ozývaly zvuky tak podivné, že jsem se tím směrem bál podívat.

Ani nevím jak, ale film utekl rychle, a my najednou usedali na polstrované sedáky v jedné z blízkých restaurací a objednávali si Stelly a Granáty (hádejte, kdo co). Kombajn nás zásoboval množstvím historek takříkajíc z druhého břehu, osahával všechny ve své blízkosti a v pozdější fázi večera se nabízel, že nám předvede, jak má vypadat skutečný orální sex. Je to zkrátka roztomilý chlapec.

Jsem však co se mé orientace týče spíše staromódní, tak jsem odmítl. Myslím, že i ostatní kamarádi tak učinili, ale ruku do ohně bych za to samozřejmě nedal. Ani žádnou jinou část těla nikam jinam. Stejně se však těším na dnešní enimenovu vyprávěnku, která pravděpodobně půjde v popisu večera víc do hloubky…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

18 thoughts on “Kterak jsem unikl homosexuálnímu znásilnění

 1. A víc o tom filmu neřekneš? Taky se chystám..

 2. Eleska: víc? bylo to absolutně milý překvapení. nečekal jsem, že to bude tak dobrý. klasický model, jak se od jednoho ani ne zločinu začne odvíjet spirála dalších. fakt se mi to líbilo moc.

 3. náhodná návštěva blogu……a jsem se válela smíchy. :) Neznám ani tebe, ani lidi, o kterých píšeš, ale díky, za pobavení. ;)

 4. efulin: Náhodně? Přes heslo „homosexuální znásilnění“? :o )

 5. já jsem také přišla náhodně, přes heslo „metody zabíjení“!

 6. Já jsem přišel přes granát, zastřel mě a zatomizovala. Chystám Dášikovi překvapení k narozeninám :)

 7. Mamed: Granát?

  lobo: „A když jsem se s poctivostí užuž loučila… Ty nejsi lobo! Ty jsi lobo!“ ;o)) Hlavně že všechno dobře dopadlo!

 8. efulin: rádo se stalo, je to taková moje libůstka:-)
  F.: nebuď zlá na nové čtenářky:-))))
  MB: tak doufám, že ti to něco dalo:-))
  Mamed: Dášik se bude tetelit blahem!

 9. příběh bude, ale musáí ještě uzrát – stejně jako pověstný sýr!

 10. lobo: A kdybych Ti řekla: „Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat,“ to by ses chytil? :o ))

 11. asTMA: nějaký Svěrák, Smoljak a spol? dneska jsem tupý jak úhel větší než 90 stupňů! i když…je přímý úhel tupým úhlem?

 12. lobo: Ano, ano. :o ) Ale už to dělat nebudu, není to ode mě pěkné takhle při pátku.

  Inu, nejsem žádný Smotlacha, ale řekla bych, že je. :o ) Vycházím z toho, že já jsem (nejen dnes) přímo tupá.

 13. ja si toho večera ublinkl…. asi za to muze to nase pokracovani bez tebe a nejaky dva absinthy… stydim se, nedelal jsem to dlouho…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>