Modrý zub a anální sex

Včera se děly věci

Teď už to můžu říci, na světě je další důkaz o tom, že nic není jen náhoda. Před nějakým časem slavil kamarád-sklář narozeniny, a ke konci oslavy jsme tehdy s Tou Neznámou vážně nakousli téma našeho rozchodu a o pár dní později se pěkně civilizovaně rozešli. A když jsem nedávno slavil své narozeniny já, na konci oslavy se začalo smrákat nad vztahem kamaráda-skláře, a před pár dny se i oni rozešli.

Jak s oblibou říká partiovka, Mirek Černý by o tom napsal nějakou hezkou písničku.

Takže včera jsme se s kamarádem-sklářem potkali, že tu nově nabytou svobodu půjdeme zapít. S sebou jsme přibalili kamaráda-právníka a později dorazil i vám ještě neznámý kamarád-chemik, a staroslavná restaurace U Vejvodů se začala chvět v základech. Veselili jsme se poctivě, hlavní oslavenec vypadal celkem spokojeně, takže vše bylo v pořádku.

Náhle se ale na displeji právníkova mobilu objevila otázka, jestli si přeje přijmout materiál, který mu přes bluetooth zasílá kdosi neznámý. Právník dlouze nespekuloval, transakci povolil, a vzápětí mu do paměti telefonu přibyl pozoruhodný obrázek, celkem detailně a ve vysoké kvalitě zachycující velmi neoblečenou dvojici při velmi análním sexu.

Všechny nás to zarazilo, ovšem nikoliv nemile. Pátrání po tajemném odesilateli nepřineslo ovoce, tak jsme se shodli na tom, že je to zkrátka podařený vtip, neznámým lidem posílat veselé obrázky. Až budu mít nějaký modernější telefon, hodlám být podobně vtipný!

Disputace nad tím roztomilým snímečkem přerušily tóny poněkud nelibé hudby. To do naší části restaurace vtrhl stařičký a šedovlasý harmonikář a s vidinou výdělku začal hlasitě preludovat. „Proboha, kdyby aspoň zahrál nějakej death metal,“ úpěl kamarád-právník. „Na co, ty vole, nestačí ti skvělej děd metal?“ oponoval mu kamarád-sklář a tento nově vzniklý hudební styl se pro nás stal ústředním mottem večera.

No a v pozdějších fázích večera se už vedly jen typické alkoholické debaty věčně nedospělých mládenců.

Jsem ty vole zjistil, že jedna moje kolegyně si kromě práce v kanceláři přivydělává po večerech jako číšnice, jen tak pro radost/A jako nahoře bez?/Ne, vole, úplně normálně/Nene, úplně bez!/Nelži, vole, čim by psala čárky?/No čárkou, cháchá, kdycky by si jen sedla na účtenku/No to by tam ale vole občas místo čárky mohla zůstat kaluž/A kdyby si skočila na velkou a špatně se utřela, mohla by dělat čárky hnědý/No jasně, třeba za rum nebo fernet/atd. atd. atd.

Někdy je mi z nás smutno a někdy ne.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

18 thoughts on “Modrý zub a anální sex

 1. Na 11.řádku textu hned zkraje ti vypadlo slovíčko „jeho“…

 2. :o ))))Proboha…a to jsem myslela, že tak pitomý kecy, jako ty co píšeš na konci, můžou mít jedině ožralí puberťáci :o )

 3. F.: snad to funguje i bez něj:-))
  borufka: kdepak, muži všech věků! :-)

 4. F.: Tak to já jsem hned usoudila, že mu vypadlo schválně a že nás pokouší, abychom se starostlivě vyptávali a on nás mohl shovívavě ujišťovat, že jeho (lobovu) nééé. ;o) :o ))

  borufka: Přesně tak, ožralí puberťáci všech věků! :o )))

 5. Já jsem na to třeba nikdy nemyslel, ale po přečtení dnešního příspěvku se mi těžko myslí na cokoliv jiného. Díky, Lobo!

 6. Tomu modrozubování se prý říká bluejacking. Jednou jsem dokonce odhalil, kdo mi poslal vizitku. Jménu Pnohm Phik Fu odpovídala pouze jediná tvář v celém autobusu:-)

 7. tak tohle je ten nejsilnější, nejsmutnější a nejdojemnější příběh, co jsem kdy četla!

 8. podporujte nové technologie – urychlují náš přístup k pornu!

 9. asTMA: nene, popravdě mě ani nenapadlo, že to může mít víc možností výkladu, mé přímočaré smýšlení to vylučovalo:-)
  Mamed: teď nevím přesně, o čem hovoříš, jestli o bluetooth nebo nahé číšnici:-)
  partiovka: o tom by Mirek Černý také mohl složit nějakou pěknou písničku:-)
  TN: doufám, že ne jen kvůli tomu, že v něm sama vystupuješ:-))
  Kozel: říkám jasné ano!

 10. no samozřejmě, už mi to scházelo :-) a že zdravím kamaráda-skláře!

 11. TN: vyřídím:-) a nebo mu to můžeš vyřídit osobně, je teď svoboden:-))

 12. lobo: Ne! Nevěřím tomu, že bys byl tak jednoduchý, ba až prostinký! Můj svět stojí na základních pravdách, k nimž patří i Tvá autorská rafinovanost! Nechtěj mi ho pobořit!

 13. asTMA: to, že občas použiji čtyřslabičné slovo, bych nenazýval rafinovaností:-))
  TN: to nemá s hyenismem nic společného:-))
  Mamed: síla a krása!

 14. ani nepovedená taškařice, zvláště s tou formulací „děd metal“. :) ))

 15. Terry: sklářovi to vyřídím, bude mít radost:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>