Tak tedy pa pa

Víkend již dnes večer!

Na úvod dnešní vyprávěnky bych chtěl předeslat, že včera sice měl svátek Miloš, ale nechtěl bych z toho nic vyvozovat.

Večer jsem se s enimenem a s několika dalšími televizními exkolegy ocitl v známém lokálu U Bansethů za účelem oslavy odchodu do důchodu naší nejmilejší exkolegyně Jarmil, která mně i enimenovi v temných dobách, kdy jsme byli zaměstnáni na Kavčích Horách, dělala obědovou společnici.

Pravda je taková, že dnes v pět hodin ráno jsem se probudil strachem, když jsem si uvědomil, že jsem U Bansethů zapomněl batoh. Až když jsem se na lůžku vztyčil do sedu a batoh pohledem nalezl u jihovýchodní zdi, dokázal jsem přerušenou nit spánku navázat. Z toho leze dedukovat (nebo indukovat, vem to čert), že jsem šel spát malililinko pod vlivíčkem, ale stěží mi to někdo z vás bude mít za zlé, že.

Nu a teď již jen odpočítávám hodiny, které mě dělí od večera. To půjdu postávat na Florenc a tvářit se neutrálně, prý mi to jde, aby nikdo nepoznal, že čekám na autobus, kterým přijede moje nejmilejší F. Na zítřek si vychytrale vzala dovolenou a já podivnou shodou okolností zrovna tak, a byl by hřích toho nevyužít k nějakým nevázanostem.

Takže bude-li kamarádu Kosárkovi fungovat auto, vmáčkneme se do jeho auta, nebude-li, tak se vmáčkneme do vlaku, a po pár hodinách jízdy se ocitneme ve stále magičtější Třeboni. Inu, povinnost plesat volá, a já se vážně těším, i když kdesi v koutku duše mi hlodá červík obav, zda nedojde k nějakým nepředloženostem ze strany Té Tmavovlasé, jejíž přítomnost na místě tak nějak očekávám.

Ale muži našeho rodu byli vždy ukuti z odolných materiálů, takže věřím, že všechno uspokojivě ustojím. A těším se i na dvoulůžko v penziónu, na pokoj s vlastní sprchou, záchodem a barevnou televizí, na Jamonovo pivo i na to, jak mi v sobotu ráno nebude (!!!!) špatně. Taky bych mohl vyhrát něco hezkého v tradiční plesové tombole, například nějaký zájezd pro dva by se vysloveně hodil, snad nejsem příliš náročný.

Nu, tak vhodně prodloužený víkend jistě bude mít nemálo důsledků, bohužel i negativních. Například vy se nového příspěvku po tři dny nedočkáte, co se dá dělat. A například já s největší pravděpodobností přijdu o svoje hezké jedenácté místo v seznamu zdejších blogů, protože ten člověk, co je zatím na místě dvanáctém, v posledních týdnech vykazuje o hodně vyšší návštevnost než já a dotahuje se na mě tak, že jen závistivě lapám po dechu:-)

Samozřejmě, o nic nejde a mluví ze mě pouze nepochopitelná mužská soutěživost, to musí být jasné i člověku, který na úvod do psychologie zrovna chyběl. Takže všichni laskavě koukejte klikat, zabojujem!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 thoughts on “Tak tedy pa pa

  1. taky poslední dobou sleduji, že tě nějaké idividium dohání, ale ani jednou jsem jeho stránky neotevřel, už se těším na setkání, za tenhle týden mám spoustu zážitků, třeba jak jsem si v šachách hlídal svou bílou královnu černym střelcem…..

  2. Mamed: a občas i bujný!
    jamon: no to je ale krásná inovace, vnášíš do hry v šach dramatické zvraty:-)
    dalimil: ty klidně:-)

  3. …sprcha, záchod, barevná televize… samá pozitiva a sociální jistoty…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>