Něco pro zažárlení:-)

Když jsem včera byl kontrolovat zdravotní stav Té Neznámé, postěžovala si mi, že co jsem s ní, nepíšu na svůj blog o jiných ženštinách, a že mi stejně nevěří, že bych najednou všechno rázně utnul, a že by si moc ráda zase o nějaké Té něco přečetla. Takže tady máte článek na objednávku.

Od Té Neznámé jsem měl namířeno do jedné hospody na Albertově, kde jsem se s několika kamarády hotovil sledovat Ligu mistrů. Jak nejrychleji ze Lhotky na Albertov? Ta Neznámá mezi dvěma záchvaty kašle pravila: „Busem 198 na zastávku Přístaviště, přeběhnout silnici, chytit tramvaj, kousek popojet a jseš sto metrů od tý hospody. Za dvacet pět minut úplně v pohodě.“ Uvěřil jsem.

Kýžený autobus jsem chytil, na kýžené zastávce vystoupil, kýženou frekventovanou silnici ve zdraví přeběhl. Z autobusu se mnou vystoupila a pár kroků přede mnou šla jakási vysoká a štíhlá a černovlasá bytost. Na kýženou tramvajovou zastávku jsme dorazili společně, takřka na sekundu stejně jsme se podívali do vitrínky s jízdními řády a oba jsme ihned zaznamenali omluvný vzkaz od Dopravního podniku, že tudy nějaký čas nic jezdit nebude. Vzápětí slečna zaklela „Kurva, ono to tady nejezdí,“ zatímco já jsem v té samé vteřině mezi zuby procedil „Do hajzlu, to je v prdeli.“ Podívali jsme se na sebe a zřejmě mezi námi přeskočila nějaká jiskra, či co:-)

Dali jsme se do řeči, ujasnili si, kdo kam jede a když jsme zjistili, že máme většinu cesty společnou, vypracovali jsme bleskový náhradní dopravní plán. Vrátili jsme se na autobusovou zastávku a vyčkávali. Přitom mi slečna sdělila, že má výjimečně dobrou náladu, což bych ovšem poznal i sám, neb se kolem ní šířila typická vůně jedné ne zcela legální byliny:-) Pochválil jsem jí boty, což byl dobrý plán, neb ona okamžitě sklouzla pohledem k botám mým a uvědomila si, že je máme stejné. Nic tak nesblíží dva jednice na opuštěné zastávce jako hovor o tom, kolikery měl kdo gladiátory a jak se v nich skvěle chodí.

Během následujících dvaceti minut společné cesty jsem vyzvěděl, že slečna se jmenuje Laura, je jí dvacet, má černě nalakované nehty, vlasy v současnosti taky černé, ale jinak prý většinou červené, je z Fulneku, ale v Praze dělá už dlouho, má silnou motorku a loni měla ošklivou bouračku, po níž si oddělala kotník. A rovněž že se minulý týden rozešla se svým přítelem. Když se však ke mně začala – už v metru – tak trochu tisknout, hrdinně jsem odolal. Znovu opakuji, hrdinně jsem odolal.

Přesto ze mě alespoň vymámila telefonní číslo (ostatně to já dávám na potkání, takže s tím nemám problém) a když jsem jí pokývl na pozdrav a zmizel tmou ku své tramvaji, volala za mnou, že by se se mnou někdy moc ráda zhulila. Pro pořádek dodám, že na fotbal jsem dorazil včas, a i když byl zápas nudný přímo strašlivě, opil jsem se při něm docela hezky.

Tak vidíte, jak to se mnou je. V mých pamětech může figurovat jako Ta Motorkářka.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

25 thoughts on “Něco pro zažárlení:-)

 1. konečně veselý příběh – příslib sexu, fotbalu a násilí na ženách:-) hurá – obroda blogerské scény začíná. Ta Neznámá je mrtvá, ať žije slečna s kotníkem v hajzlu:-) fulknek 4 ever

 2. Tos měl vždycky takovou bujnou fantazii?

 3. enimen: oh yeah, man.
  Ta Neznámá: nevím, jestli to bylo na enimena nebo na mě, ale já mohu přísahat, že vše proběhlo přesně takhle. slečna Laura je mi svědkyní.

 4. Bylo to na tebe můj najdražší, ale fakta rozhodně ověřovat nehodlám. Pokud jsi chtěl žárlivku, vybral sis špatně :-) Ještě mě tak napadá: Oni tam ti bídáci z DP nenapsali nic o náhrádní autobusové dopravě? To bych se divila…

 5. Napsali, ale já byl natolik omámen luzným zjevem klející slečny, že jsem na další pátrání rezignoval.
  A zapomněl jsem zmínit, že se teď někdy bude stěhovat do VLASTNÍHO DOMU, takže bohatá nevěsta:-))))

 6. Tak to by sis jí moh vzít, nějak jí o ten dům připravit a věnovat mi ho k narozeninám :-)

 7. Ta Neznámá: ty jseš mi ale náročná! k narozeninám dostaneš pusu, možná dvě:-)
  enimen: a to místo u vás bude volný kdy?

 8. mám návrh, sehnal jsem jeden soudek, mohl bych ho přivést na výměnu za tvůj prázdný

 9. popravdě řečeno netuším. tedy roh je určitě, ale já nevím, zúčastním-li se. uvidíme, až jak si Ta Neznámá poručí:-))

 10. Na mně záleží pramálo! Já vždy pokorně následuji svého velkého uchvatitele :-) Kam on, tam já!

 11. Jak ty to Lobo děláš???:-) Bytost Laura má oddělaný kotník, ale stejně vydrží vedle tebe (za tebou) běhat na autobus (a kdoví, kde ještě).:-)))

 12. Jura: sám sebe se táži na totéž. vskutku mě to někdy až děsí:-)

 13. Hoho – to je aspon stary lobo, tak se mi to libi! :) )

 14. teda lobo!Tu slečnu bych chtěla vidět! Bagančata, oddělanej kotník, vlasy na černo (jinak rudé), nehty černé, silná motorka – lobo, ty jsi buď fantasta, nebo jsi natrefil na vampíra z Feratu!

 15. Alt: jsem potěšen:-)
  kryska: věř mi, fantasta nejsem…normální zmalovaná a trochu zhulená motorkářka:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>