Nejhorší víkend za posledních 26 let!

Pět. Sedm. Šedesát. Jedna. Tři a kousek.

Přátelé, přátelé, přátelé. Nevím, čím jsem si vysloužil takový osud, pravděpodobně jsem v některém z minulých životů prodával otroky. Nebo DDT. Nebo tajné vojenské informace.

Nicméně, mé víkendové hříšky se omezily na rychlých pět piv v páteční večer v nejmilejším podniku. Zde bych rád připodotknul, že mě mile potěšila změna výzdoby interiéru. Jeden ze štamgastů je totiž amatérský malíř a svá plátna průběžně vystavuje nad svým stolem. V minulosti jsme se tak mohli kochat krajinkami, abstraktními motivy, ženskými akty bez obličeje, mimořádně otřesným portrétem psa a nyní, nyní nám na zdi visí nouzově přistálý Focke Wulf Fw 190, nad kterým prolétá Spitfire z 313. československé peruti.

Ovšem já chtěl mluvit o něčem jiném. V sobotu jsem vstal časně ráno, zapnul počítač, obklopil se dostatečným množstvím poznámek, lightky a čokolády a vrhnul se se vší vervou na tvoření dalších a dalších stránek diplomky, čert aby ji vzal. Včera pozdě v noci jsem se z anatomicky utvářeného křesla s námahou zvedl, zapraskaly mi kosti a mozek vypověděl poslušnost, ale můžu hlásit několik relativně úspěšných výsledků.

Takže, počet dosud hotových stran té otřesné záležitosti se vyšplhal na šedesát, čímž jsem se doufám dostal tak do dvou třetin práce (nyní skromně skláním hlavu a čekám na dlouhotrvající ovace, pokud možno provázené roztouženými a vášnivými výkřiky). Stinnou stránkou celé věci je předávkování organismu kofeinem, pravděpodobně způsobené sedmi vypitými litry lightky, a hroudy cukru, kolující krevním řečištěm, které pravděpodobně připadají na vrub té snězené bonboniéry. Taky mi tak trochu slzí oči a dostavuje se pocit nevyspání, ale za to si můžu sám.

Protože, co si budem povídat, jak v sobotu tak v neděli večer jsem toho měl už vždycky za celý den dost, a akutně potřeboval nějaké rozptýlení. Jistě, natahal jsem do počítače fotky z foťáku, upgradoval firmware ve svém mp3 přehrávači, stáhnul dva mládeži rozhodně nepřístupné filmy ze serveru Cum Fiesta, to je všechno pravda, ale rozhodující je to, že vždy v čase večerním jsem si nalil poctivého panáka ušlechtilé lihoviny a ponořil se do světa Hidden&Dangerous 2.

A, jak lze dedukovat z perexu, jsem o tři a půl mise dál než v pátek. Potopení minolovky v norském fjordu a získání přístroje Enigma se docela dalo, při ničení mostu v barmské džungli mi Japončíci zastřelili veterána, kterého jsem si hýčkal od začátku hry, při následném útoku na bezejmennou kótu a dobíjení japonských bunkrů jsem přišel o dalšího veterána, který navíc byl vynikajícím sniperem, a poté se mi skoro až ulevilo při převelení do Rakouska, kde zase bojujeme ve starém dobrém evropském terénu proti starým dobrým Němcům, sláva!

Jak vidíte, psaní diplomky provází řada degenerativních procesů, postihujících zejména šedou kůru mozkovou a centrum sebekritičnosti. To se ale nedá nic dělat. Moje nejmilejší F. sice tvrdí, že bych vám sem měl nacopyandpastovat některé obzvláště perverzní pasáže diplomky, ale já si myslím, že to ještě pár dní počká…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 thoughts on “Nejhorší víkend za posledních 26 let!

 1. Nemá tam být: A, jak lze indukovat z perexu…?
  Náhodou? ;o)

 2. Gratuluji k tak závratnému zvýšení objemu té hrozné , ošklivé věci na Dé.

  Aspoň, že jsme včera vyhráli nad těma taliánama.

 3. Mike82: vždyť říkám! :-)
  F.: myslím, že ne, v tom já se vyznám:-)
  Eleska: děkuji, ale opravdu si oddychnu, až mi tahle věc zmizí ze života…

 4. kolik bereš za víkend? nějakejch šedesát stran by se mi taky hodilo. Zn: poznámky zapůjčím.

 5. partiovka: jsem levný, sedm litrů coly a bonboniéru:-)) ale už to nehodlám nikdy opakovat, takže bohužel:-)

 6. asi to opravdu budu muset napsat sám. to jsou poměry todlencto, tfuj!

 7. A já jsem si celý weekend říkal „co asi dělá teď lobo, že on po tom úklidu je nějaký zodpovědný a vrhne se na diplomku?“

 8. partiovka: hnus, velebnosti!
  Kozel: z takových vtipů je mi na vrhnutí:-)

 9. Diplomka mě naštěstí čeká až za dva roky, ale už teď se mi svírá prdelka strachem neboť mívám problémy už u obyčejných seminárek na deset stran to vyplodit, aby se to tam vešlo.

 10. Mistr: vtip je v používání dlouhatánských, často až nesmyslně proahovaných, či dokonce nechutně nabobtnalých a veskrze průhledných přívlastků!

 11. Dave: znalec slova „pašije“ na tomto serveru? :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>