Dnes text takřka bez sexu

Jelikož Ta Motorkářka se mi včera neozvala, tak máte smůlu a žádné prasečiny s ženou-vampem vám tu líčit nebudu. Prostě pěkně slušňácký článek.

V práci mě sice až nestydatě mučili a drželi mě tam přes čas, ale zaťal jsem zuby, vytrval a večer se z posledních sil dohrabal na Lhotku, zjistit, jestli se mnou Ta Neznámá ještě mluví. Takže stojím pod jejím panelákem a telefonuji, ať mi seběhne otevřít. „Volaný účastník je nedostupný, zkuste zavolat později,“ radí mi nepříliš sympatický hlas z telefonu a protože zřejmě ví, že jsem lingvista, zopakuje totéž i anglicky. Zkouším to ještě jednou, s týmž výsledkem. Smůla nebo náhoda?

Nevadí, jsem mladík životem protřelý a do cizích paneláků za cizími slečnami, jimž nefunguje zvonek a nezvedají telefon, se dobývám již celá léta. Stačí chvilka strpení, a když se na chodbě rozsvítí a za dveřmi se objeví jakási silueta, stoupám si ke dveřím a chřestím svazkem klíčů tak, aby to vypadalo, jako že se právě hotovím odemknout. Samozřejmě, že vypadám strašně důvěryhodně, takže když se dveře zevnitř otevřou, jakýsi muž mi vlídně kyne, abych vstoupil dovnitř. Přivolat výtah, zmáčknout devítku, vystoupit. Ještě jednou zkouším mobil, a vida, už funguje. Oznamuji Té Neznámé, že jsem nikoliv u dveří do domu, ale dveří do bytu. Odpovídá veselým tónem „No to je super, to si ani nebudu brát kalhotky,“ v důsledku čehož mi naskakuje další vráska na čele. A opravdu za chvilku otevírá, oblečená-neoblečená jen do trička. Polykám sliny, ale ovládám se:-)

Chvilku je třeba počkat, než vypadne její spolubydlící a jeho návštěva, ale za chvilku je pole působnosti volné. Ovšem veškeré těšení se je utnuto rázným výslechem, týkajícím se především obyvatelstva Fulneku a blízkého okolí. Uspokojivě kličkuji, mlžím a vše dopadne dobře. Ta Neznámá posléze prohlašuje, že Ta Motorkářka byla ve skutečnosti její nastrčená kamarádka, s jejíž pomocí si chtěla otestovat mou skoro už dvouměsíční (!!!) věrnost, a že prý jsem testem jakž takž prošel:-) No dobrá, já jsem člověk důvěřivý, i když se mi zdá, že tato teorie má několik logických mezer:-)

Jestli si myslíte, že po této části večera nastala ta část večera, jejímž ústředním motivem byla výměna tělesných šťáv, tak jste na správné stopě. A jestli si myslíte, že tu budu něco popisovat, tak jste na špatné stopě.

No vidíte, jak to zase dopadlo. A to jsem vám původně chtěl napsat filmovou recenzi na nejnovější western Kevina Costnera Krajina střelců, který jsem měl tu čest vidět v předpremiéře. Jenže s vámi je to těžké. Na umění kašlete a jde vám jen o sex. Zamyslete se nad sebou!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 thoughts on “Dnes text takřka bez sexu

  1. jasně jsem říkal "tělesných šťáv," nikoliv "tělesných odpadů" :-)

  2. Prý nepříliš sympatický hlas… já to tý René asi řeknu. Aby se z toho chuděrka nezhroutila…

  3. Ta Neznámá: jaká René? to je ta paní, co to namluvila? hm…René, to zní skoro stejně dobře jako Laura:-)

  4. Ano, to je přesně ona. Ovšem neřekla bych, že je to uplně tvoje věková kategorie… i když… je toho tolik, co o tobě ještě nevím :-)

  5. Dobře to má Ta Neznámá zařízené, pro jistotu i mobilem prostřednictvím René hlásá, že je nedostupná. Občas i pro Loba.:-)

  6. Dobře to má Ta Neznámá zařízené, pro jistotu i mobilem prostřednictvím René hlásá, že je nedostupná. Občas i pro Loba.:-)

  7. Jura: leč na mě si nepřišla, mě to neodradilo:-)

  8. A já bych tak chtěla číst recenzi o tom novým Kevinově filmu! :o ))

  9. kryska: možná na ni dojde, až nastane krize témat:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>