Noc snů

Beze snů

Už když jsem včera večer poprvé sevřel činku, věděl jsem, že je něco v nepořádku. A taky že ano. Snad jsem se špatně rozcvičil, snad jsem se přecenil, když jsem si naložil víc než jindy, snad jsem udělal chybu v životosprávě, nevím.

Jedno je jisté: Když jsem o hodinu později z posilovny odcházel, mnoho míst na těle mě bolelo. A nebyla to taková ta přjemná bolest ze cvičení, byla to bolest hnusná a vlezlá. Nezachránily mě před ní ani dvě třeboňské čtrnáctky na bytě, ani opakované, bůhvíkolikáté už shlédnutí Sin City. Když jsem uléhal ke spánku, skoro jsem skřípal zuby, protože mě bolely oba kotníky (netuším proč), pravé rameno, obě zápěstí (asi jako kdybych tři dny v kuse masturboval, což je samozřejmě hloupost), oblast jednoho z levých žeber a především krční páteř.

To je taková moje libůstka, ta krční páteř. Zlobí mě už několik let. Naštěstí ne v kuse, ale vždycky jednou za čas se ozve. Třeba po dvou měsících nebo po třech a půl, jak kdy. A ještě se mi nepodařilo stanovit, co tím spouštěcím mechanismem poblémů je, pokaždé to vyplyne z naprosto jiné situace. A je to vážně paráda, protože vím, že nejvíc bolí vždy večer, že mě od ní začne bolet celá hlava, úplně hrozně, a že kvůli tomu dlouho nedokážu usnout, a že nakonec sice zaberu, ale bude to spíš mdloba než spánek, a že ráno mi nebude o moc líp.

A přesně podle tohohle scénáře to včera proběhlo, takže dneska nejsem úplně rozšafným junákem. Ulehnul jsem před půlnocí, každé dvě minuty se převaloval a hledal nejméně bolestivou polohu, pak se rozhodl vzít si nějaký utišující medikament, pak zjistil, že stejně v bytě žádný kromě jamajského rumu nemáme, pak si vzpomněl na nějaký výzkum, který dokázal, že bolest zaplašují myšlenky na sex.

Takže jsem intenzivně myslel na F. a opravdu, bolest na chvíli přešla. Pak se vrátila, takže jsem uvažoval o černé Gail ze Sin City, a zase to na čas pomohlo. Další vlnu jsem odrazil velmi barvitými představami, ve kterých vystupovaly F. a Gail dohromady, a pak už se skoro rozednívalo, takže jsem vyčerpaně usnul.

No, ale uznávám, že takovéhle zápisky by se hodily spíš jako téma dialogu skupinky důchodců a ne tohohle jinak veselého blogu, takže je na čase trochu změnit paradigma.

Takže, když jsme si s kamarádem-právníkem na bytě pouštěli naši společnou hymnu číslo 2, a sice I Just Died in Your Arms Tonight od Cutting Crew, právníkova Evička nad naším vkusem pohrdlivě krčila nosík. „Evi, tahle píseň je přece totální romantika, u toho se rozpláče srdce každé ženy,“ vysvětloval jí.

Podíval jsem se jeho směrem poněkud vystrašeně, neboť takového ho neznám. Zachytil můj pohled a hned mě uklidnil návratem do starých kolejí. „A její kunda zvlhne slizem, chachá!“ dokončil svou promluvu.

Některé věci se zkrátka nemění.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

18 thoughts on “Noc snů

 1. Já měla taky noc bohatou na skoro lascívní sny. Ne nepodstatnou úlohu tam hrála píseň (je-li to vůbec píseň), co zní nějak ve smyslu „Vykuř mámě čuráka“ nebo tak nějak. Kdo ví, kde jsem to vzala…

 2. obě zápěstí????lobo, ty masturbuješ obouruč???

 3. >kotníky, pravé rameno, obě zápěstí, oblast jednoho z levých žeber a především krční páteř.

  to vyzera skor na chripku nez priznaky po masturbacnom maratone.

 4. silverghost: Přesně tohle mě napadlo při čtení toho odstavce! Lobo?!

 5. Proč obouruč? Prostě to střídá. Vy nemáte vůbec fanatzii.
  Lobo: Já vim. Ale o gočovi se mi zdálo jindy, tentokrát nebyl přítomen.

 6. Pochybuji, že nedostatek fantazie spočívá v tom, že člověk použije obě ruce. Já bych to viděla opačně a chtěla jsem za to Loba pochválit!

  Počkám si na jeho vyjádření… ;)

 7. silverghost, Linet: co na to říct? přiznávám, že masturbuji obouruč, přičemž v každé dlani svírám pinzetu!
  deep: taky jsem se bál, ale nic dalšího tomu nenasvědčuje…
  F.: ostatně ta píseň je i policejně zaprotokolována, jak se goča nedávno pochlubil:-)

 8. mám pocit, že jste všichni hříšníci a svět spěje k záhubě!

 9. vykuřF: dobrá paměť. vyleju si varlátka / na ty tvoje kůzlátka.

 10. Mamed: bittersweet? goldenbrown?
  goča: a nezapomínal bych na já ti ho tam nalámu/jako šišku salámu:-)

 11. Vida. Opravdu je to plnohodnotná píseň s nadprůměrným textem. Původně jsem myslela, že je to jen nějaký gočův slogan, který mu pomáhá vyrovnat se s nedostatkem mateřské lásky v dětství.

 12. anastříkám ti do vlasů / šampón z mýho lofasu

 13. alofase do huby teď / ať postříkám celou zeď
  - taky si občas rád zanotuju

 14. Jo, Gail ze Sin City… neznám sice F., takže stoprocentně to tvrdit nemůžu, ale myslím, Lobo, že kromě podobné výšky budeme mít i podobný vkus! (Zkus ne, ten mám trochu vyosený – a to bych ti nepřál!)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>