Mám strach o goču

Věci nejsou v pořádku

Přátelé, o víkendu jsem opět po čase několikrát cudně popatřil okem na televizor, zapnutý televizor. Neměl jsem to dělat. Dvakrát jsem viděl teleshopping, kde byla nabízena kolekce dvanácti (!!!!) cédéček kapely Senzus. Tři mimořádně odporní poloopi, poskakující do rytmu trochu přearanžovaných lidovek, snad aby dokázali, že jsou lepší než Čechomor. S nimi ještě jedna jakoby dekorativní micinka, a desítky hodin jistě vynikající zábavy.

Bože dobrý, dost se obávám, aby chudák goča nemusel s touhle bandou taky uzavírat pojištění, když se tak osvědčil s Evou a Vaškem.

Jinak ale víkend chyby neměl. S nejmilejší F. jsem se všelijak povaloval v Brně a pouštěli jsme si Bláznivou střelu. K tomu jsem přikusoval vynikající čokoládovo-banánový dort, který mi upekla, protože ví, jak na mě. I obídek s Mek Bílovou a Kulidou jsme stihli, zkrátka stav blaženosti byl velmi blízko.

Když jsem v neděli večer přijel domů na maloměsto, už na mě v pokoji čekal objemný balík. Nedočkavě jsem z něj strhal obal a na světlo boží (či spíše na světlo lustru) se vynořily moje krásné nové modré desetidírkové kožené botičky. Sláva! E-shop zafungoval vynikajícně, takže chcete-li opravdové chlapské obutí (bez ohledu na pohlaví), mohu jen doporučit ( a tady jsem chtěl dát odkaz, ale můj svinský pracovní Mek to neumí!!!!!) www.abtulip.com.

Byl bych se s botami mazlil hodně dlouho, ale telefon se rozvibroval výzvou od kamaráda-skláře. „Čau velkej brácho! Nezajdem na čtyři?“ Popravdě, spíš jsem toužil po chvilce klidu a spočinutí, ale kamarádům se neodmítá, takže pokud o dejme tomu třináct minut později prolétala nějaká špionážní družice nad nejmilejším podnikem, jistě mě vyfotila, kterak otevírám dveře a na tváři se mi objevuje výraz dravé žíznivosti.

Domluvili jsme se na kompromisu v podobě tří piv a opravdu jej chtěli dodržet. Dokonce už jsme měli zaplaceno, když tu náhle se objevil přízrak v podobě číšníka Fandy s dvěma obřími panáky slivovice na podnosu. „Kluci, tohle vám posílá brácha, když má v úterý svátek,“ hlaholil vesele a od výčepu opravdu zlomyslně mával jeho bratr číšník Radek.

Mně to až dojalo. To nezištné přátelství mezi hostem a číšníkem. Jenže domů jsem opravdu musel, takže s Radkem jsem se dohovořil, že nějakého panáka otočím příště a zbaběle jsem utekl, zatímco kamarád-sklář zakotvil u výčepu a odhodlal se zemřít hrdinnou smrtí.

Pondělí ráno, a já se z dojatého lidumila tradičně měním v nestvůru. „Ten zmrd si tam vole čistí vokýnko jak čůrák!“ stěžuji si v šest ráno bratrovi, když zjišťuji, proč se nám pokoj plní benzínovými výpary. Protože soused si pod naším otevřeným oknem nastartoval auto, a teď provádí jeho očistu, aniž by se znepokojoval faktem, že výfuk chrlí oblaka modravého kouře přímo směrem my.

Říkal jsem už někdy, že nemám rád pondělky?

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

24 thoughts on “Mám strach o goču

 1. Já Ti ten pondělek vylepším, mám pro Tebe dárešek. Za pár chvil mailmo.

 2. Ty opice jsem v TV také zahlédl a málem se poblil !!! Nejlepší jsou na tom ty kecy – výběr toho nejlepšího nejlepší superskupiny …. ! :-) )
  Asi už vydali desek víc než Beatles, akorát jsem si toho nevšiml..he he. To si snad může koupit jenom dement …

 3. partiovka: kdepak otužování, lenost:-))
  asTMA: vyčkávám, těším se a vůbec:-)
  K-D: možná si někdo myslí, že aktivity postižených je třeba podporovat:-)

 4. Nezaměňovat benzínové výpary a výfukové plyny! Jinak však s tebou plně souhlasím, pondělky jsou výsledkem nějakého krajně levicového spiknutí. A protože čtu Reflex, vím už, jak vypadá F. Hurá.

 5. eva a vašekjsou bez legrace výborní a dobrosrdeční lidé.

 6. Mistr: ani nikdo jiný:-)
  Hans: to víš, nejsem technický typ, výpary a plyny mi splývají:-))
  goča: Eva a Vašek jistě ano, ale Senzus?

 7. Jak si tak čtu posledních pár měsíců všechny možné blogy, dostávám pocit, že bych měl začít číst Reflex…

 8. P.S.:Lobo, porsím vyřiď Evičce, že jí moc děkuju za čukoládu kterou právě cumlám a vyřiď jí, ať ke mně jezdí spát častěji ;-)

 9. podle novych pravidel pravopisu ceskeho se pry rika (a pise) curak. Ha! Zrada! Kratke U a dlouhe A. Tak nak.

 10. Johnny: že by bloggeři byli placeni Reflexem za podprahovou reklamu? Evičce vše vyřídím:-))
  saya: tomu nevěřím! pro mně čůrák zůstane čůrákem:-))

 11. saya: Již několik měsíců se to lobovi snažím marně vysvětlit…

 12. senzusje ještě lepší a úspěšnější. a odmítl sedm milionů od házetdées.

 13. F.: já ty moravismy prostě neuznávám:-)
  goča: opravdu mám o tebe strach:-))

 14. je pravda, ze ten krouzek je mnohem perverznejsi, nez bezkrouzek… no tak jo

 15. saya: no vidíš:-))
  sistr: a ty jsi zdaleka nejperverznější:-)

 16. k cemu je dobra ocelova spicka v botech?krome upoutani pozornosti na letisti pri pruchodu scannem? lol
  Na abtulipu.com to neni nezi FAQ.
  Jako nevypadaj spatne (modra je asi nejhezci) ale nekopirujou martensky? A te spicka je teda k cemu? Az ti nekdo prejede nohu autem tak ti nerozdrti kustky?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>