Čtyři jointy, jedenáct piv a dvě whiskey

Konečně, po delší době, jsem si zase užil sobotu jak vymalovanou:-)
Pátek nijak extrémně zábavný nebyl, jak už tu psal enimen , zašli jsme na koncert, který se nevydařil, pak do hospody a pak do peřin. Nůůůda, chtělo by se po homerovsku říci.

Sobota byla po všech stránkách lepší. Vzbudil jsem se okolo desáté, moje milá ještě sladce snila, neboť vstávat o víkendu před obědem považuje za smrtelný hřích. Už jsem si na to zvykl, takže se na naše společné víkendy vybavuji hodnotnou knihou, abych měl co dělat, než procitne:-)

Asi ve čtvrt na jednu jsme oba střelhbitě vyskočili z našeho nemanželského dvoulůžka a vydali se vstříc slavnostnímu obědu. Přece jen, svátek moje milá neslaví každý den, a oběma nám to přišlo jako vhodná záminka k návštěvě jednoho z lepších podniků našeho maloměsta.

Útulné prostředí restaurace a skvělý zážitek z megaobřích porcí nechutně narušoval retardovaně vyhlížející prcek ženského pohlaví, který bez ustání pobíhal po místnosti a buď ječel, nebo řval. V důsledku této zkušenosti jsme se s Tou Neznámou dohodli, že pokud někdy povijeme potomka, necháme mu ihned po narození operativně vyjmout hlasivky. Doufám, že pojišťovna to hradí.

Jídlo snězeno, pivko skoro dopito. Ke stolu nehlučně přistupuje číšník a decentně se táže, dáme-li si ještě něco. Kýveme. Jednoho Jamesona a jednu Tullamorku, přikazujeme velkopanskými hlasy. Pikolík je lehce zmaten a zjevně si nedokáže spojit křehký vzhled mojí milé s čímkoliv, co by se irské whiskey jen vzdáleně podobalo. Přesto naše přání promptně plní, byť jeho kroky se dvěma sklenkami zlatavého obsahu a jedním zásobníkem ledu zvědavě sleduje celý zbytek restaurace a dvojice cosmopolitaních micinek, sedící u vedlejšího stolu a doplňovaná třemi disko mladíky, nesouhlasně chřestí ledovou tříští ve svých koktejlech.

Whiskey je vážně super, takže po chvíli objednávku ještě opakujeme, ale zdá se, že už to nikoho nepřekvapuje. Je asi půl třetí a volným tempem se blížíme zpět ku rozestlanému lůžku. V okamžiku, kdy odmykám dveře, přichází mi smska. Právě jsme narazili sud. Vemte si půllitry a zajděte. No jo, kamarád Tomáš včera avizoval, že dostal sud smíchovského Granátu a potřebuje ho okamžitě vypít. Bereme tedy půllitry, přezůvky a zase zamykáme.

U Tomáše jsme mezi prvními hosty. Granát má skvěle vychlazený a jeho chuť mi dává zapomenout i na gólovou asistenci brankáře Kouby. Fotbaloví fanoušci vědí, o čem je řeč, ostatním by to stejně bylo jedno, takže to vysvětlovat nebudu. Spartičko, letos to nevyhrajem. Konec fotbalové vsuvky.

Po fotbale přibývá ještě pár hostů. Pouštíme video, Tomáš přináší něco občerstvení, pivka tečou jak srpnový asfalt, někteří odvážlivci se pouštějí do slivovice a vzduch se zahušťuje zplodinami, vzniklými při spalování jedné nelegální byliny. Zejména jointy pořadových čísel 1 a 2 bych asi zařadil do svého osobního top ten, však je Tomáš skutečný odborník. Na videu probíhá Mňága – Happy end, Žhavé výstřely I a II a Zelňačka. Mňága byla rozjezdová, při Žhavých výstřelech už THC fungovalo naplno a myslím, že jsem se ještě u žádného filmu takhle nenasmál, i když jsem, stejně jako ostatní přítomní, oba díly viděl už mockrát. Druhá část druhého dílu mi, přiznávám, trošku tone v tmách, a ze Zelňačky si pamatuji jen výjevy. Ale ostatní na tom byli prý stejně nebo ještě hůř.

Před desátou večer je sud pokořen, vymačkán do poslední kapky a převážná část společnosti se přesouvá do nejmilejšího podniku. Dávám ještě dva krušovické Mušketýry, ale pak mi docházejí síly, na jazyku cítím síru a ztrácím víru. S Tou Neznámou se přesouváme do postele, patrně teleportem, protože ani jeden z nás ráno nemá ponětí, jak, kdy a kudy jsme přišli.

Krásná sobota, moc krásná. Mohu jen doporučit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 thoughts on “Čtyři jointy, jedenáct piv a dvě whiskey

  1. enimen: jistě, orální sex vůbec není špatná věc:-)

  2. Souhlasím. Jen kdybych nemusela druhý den ráno v autobuse 40 minut podrobně zkoumat strojek na jízdenky, kdyby mi při tom nestékaly potoky potu po zádech a kdybych nemusela přemejšlet nad tim, že poblejt se v autobuse a poblejt se v přeplněnym autobuse řidičovi do klína jsou dvě různý věci. Jinak pohoda. Fuj to jsem se rozepsala…

  3. Ta Neznámá: tyhle stavy v nedělních autobusech znám:-) a co poblejt se v přeplněným autobuse řidičovi do klína při orálním sexu? :-) ))

  4. ta neznámá: tak taková je tvoje reakce na orální sex! zajímavé, opravdu zajímavé….

  5. Kdyby enimen viděl, kterýže to řítič mne v neděli vezl, pochopil by, že poblejt se by byla jediná normální reakce. Přirovnala bych k to k aktu lízání kačenky tý nový pinglice z nejmilejšího podniku.

  6. ajajaj. úplně to vidím:-))) pak je vše jasné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>