Čas omezených

Krev, pot, slzy a další tělní tekutiny. A Tarkan!

Nedá se nic dělat, je potřeba znovu najet na nouzový režim. Když jsem to letos učinil poprvé, své ovoce to přineslo, věc na D jsem dopsal a celé tři dny před smrtící linkou deadlinu odevzdal. Teď je nutné soustředit se na přípravu k věci na O a věci na S.

Prvním krokem bylo zavolat enimenovi a zjistit, jak se jmenují ty chytré drogy, které zvyšují citlivost vůči přijímání studijní látky. To už jsem učinil. Druhým krokem bude ony chemické substance obstarat v lékárně, k tomu se chystám dnes či zítra. Třetím krokem bude zapouzdřit se do studia, to je potřeba učinit v nejbližších dnech.

Zde bych si chtěl postěžovat, že můj zaměstnavatel nevidí přípravu k věci na O a věci na S jako vhodný důvod, proč mi udělit placené volno. A jelikož já se zase dost žinýruji ve vybírání si dovolené, zřejmě to pořešíme nějakým neplaceným volnem.

Mimochodem, moje tři nejméně oblíbená adjektiva jsou:
Neplacený
Dobrovolný
Ztrátový

Zítra nastane smutné výročí, kdy uplyne rok od mého nástupu na současnou pozici. V důsledku toho dnes pouštím podřízeným cédéčko Tarkana, které jsem sobě pořídil v Istanbulu, a pramálo dbám na pěnu, která se jim soustřeďuje kolem úst a uší. A to ještě chudáci netuší, že příští týden hodlám pracovní fonotéku obohatit výběrem Maxe Raabeho und Sein Palast Orchestra, a to bude teprve masakr.

Protože chápu, že na světě musí být vyváženost mezi dobrem a zlem, dobře vím, že nemohu dávat vydělat jen knihkupcům a pornoserverům. Je potřeba živit i tu opačnou stranu mince, a proto jsem se na zítřek objednal k zubaři. Na čtyřce vlevo nahoře jsem si totiž našel kaz, a i když dosud nebolí, dosti mě hyzdí, a tomu je potřeba udělat přítrž.

Ovšem o nějakém těšení se nemůže být ani řeči. Zubařů se od malička bojím skoro stejně jako chemikářek. Kdybyste mi dali na výběr, zda strávit noc v temné místnosti, kde se pohybuje Martin Hranáč, nebo prožít deset minut na křesle s vyvrácenou čelistí a slinami kanoucími na rukáv, volím Hranáče.

Pokud se vám tedy zítra neozvu, pravděpodobně jsem si vypláchl až příliš.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 thoughts on “Čas omezených

 1. já bych Ti taky mohl lecos vypláchnout…

 2. a proc sis v Istanbulu nekoupil Sandala? Tarkan uz je stara vesta, ale Sandal letel jeste pred dvema rokama.

 3. kozel: Tarkan to je velký fešák. Navíc mám pro Turky obzvláštní srdeční slabost.

 4. A vůbec, lobo, květen má 31 dní. Jestli takhle odvozuješ všechna výročí, tak snad radši neodvozuj nic. ;op

 5. Martin: není třeba, děkuji!
  Kozel: možná by to lecčemu prospělo:-)
  erie: nevím, zda to můžu prozradit, je to enimenův objev:-)
  kulida: Sandal je proti Tarkanovi nula!
  F.: a jó, já myslel, že je dnes středa:-)

 6. Hele a nezapouzdřuj se do toho studia příliš. Bóže takový hrůzy: věc na O a dokonce věc na S, strašné.
  Aby tě ve finále mohla F. vypouzdřit:o))

 7. Eleska: je hezké, že si o mě děláš starost, ale zapouzdřit se musím tak na měsíc:-) mimochodem, vypouzdřit, to zní hodně lascivně!

 8. zubař je protipól knihkupce? to jsem nevěděla :-) jinak hodně štěstí u Z, S i O!

 9. Eleska: Já ho sporadicky vypouzdřím i během trudného měsíce. Třeba čtrnáctého večer na Českomoravské.

 10. lia: čeho jiného by měl být zubař protipól? :-) )
  F.: ano, to bude rudé a pálivé vypouzdření…

 11. asi budu muset experimentovat… a nebo se na to proste vykaslu, sakra vzdyt je to jen fsv!

 12. Áno, enimenovy tabletky jsem také používal! :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>