O tom tajemném chuchvalci

Kéž by tu byl fiksu pojka!

Nó, a pak si ze mě dávala bodyshot, fakt, pábí kamarád-právník v Irské mezi dvěma hlty kapitána Morgana. Nechce se mi to líbit a tak vznáším námitky: A to jí nevadilo, že máš chlupatej pupík? A že v něm máš takovej ten chuchvalec bordelu? Evička si ukládá hlavu do dlaní, protože je jí zřejmé, že se dostáváme do ráže.

Tak chlupatej pupík jí určitě nevadil, a ten chuchvalec jsem si vyndal, vysvětluje kamarád-právník. A už řeč stáčíme zcela k tomuto tématu, k té věčné záhadě, o které psal i Louis de Berniéres. Chomáček neidentifikovatelného složení, který se tvoří v pupíku. Odkud se bere, jakou má nejčastěji barvu, vůni, chuť, jaký má asi význam a nakolik je pro jeho vznik důležité mít chlupaté břicho. Hosté od vedlejších stolů se zájmem naslouchají, ba i pingl vypadá zaujatě.

Přese všechnu snahu jsme se k výsledku nedobrali. Musím tedy znovu opakovat svůj povzdech z perexu. Kéž by se fiksu pojka neválel v nemocnici, vždyť jak často člověk potřebuje ledvinu? Mohl tu být s námi a svým konstruktivním způsobem pomoci vyřešit tento svíravý problém. Ale on ne, on se pěkně povaluje na lůžku a močí krev, jako by mu bylo jedno, že se nám po něm stýská!

Pochopitelně, že tak vznešené téma nemohlo zůstat osamoceno, a tak jsme nějaký čas věnovali i vášnivé diskusi o poslední Cause v Reflexu, kde Tomáš Baldýnský celkem úhořovitě popisoval život dánské pornoherečky, která se rozhodla, že sex se zvířaty je o hodně lepší než dejme tomu s lidmi. Skoro mi až bylo líto, že jsem se rozhodli restaurant opustit, stejně jako svět bdění.

Nu a dnešek začal opravdu nevalně. Můj nový zubař byl sice milý a vtipný a relativně bezbolestný, sestřička se dokonce ukázala být čtenářkou pestrého týdeníku, ale stejně, já jsem s těmi jejich kovovými instrumenty a odsávacími hadičkami v puse celkem nesvůj. Takže jsem chvilku všelijak chrčel, slinil si na tričko a vyráběl bolestivé grimasy, pak jsem z peněženky do zubařovy pokladničky přemístil neveselý obnos, domluvil si další ještě minimálně čtyři návštěvy, a bylo. To mám za to, že chci mít zuby stejně zdravé jako fiksu pojka dedukci!

Večer jsem původně hodlal strávit ve společnosti bezpodprsenkové zpěvačky z Gaia Mesiah, ale nakonec mě okolnosti donutily přerovnat pořadí hodnot, a pojedu si domů ukazovat v otázkách k věci na S.

Jem is mutno!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

18 thoughts on “O tom tajemném chuchvalci

 1. Ne, to je středočesky, přičemž ontum je starostředočeský výraz pro pupík…

 2. schválně jsem se koukla do pupíku a žádnej chuchvalec tam nemám, z čehož usuzuji, že k tvorbě chuchvalce je zapotřebí chlupů a času, kdy se na ně nalepí prach, peří a pyl, tvořící chuchvalec. Takže normálka: mýt. :-)

 3. Proboha CHUŤ???!!! Já jsem sice s fenoménem obeznámen, ale kdo to proboha chutnal???

 4. Ha,mně se chuchvalec dělá, a s osobní hygienou to nemá nic společnýho.Asi to bude o chlupech a materiálech svršků…

 5. partiovka: pokrytče!
  Jarka: to nemá s mytím nic společného, viz Mulderova reakce:-)
  Johnny: řešíme pouze v teoretické rovině:-)

 6. partiovka: nezačal, ale o materiály prosíš:-))

 7. pravdu díš, Lobo, zapomněla jsem, že nechodíš s obnaženým pupíkem, tudíž se omlouvám, je to o chlupech, na který se chytaj nitky a chuchvalečky spodního prádla či trika… :-)

 8. Jarka: pupík obnažuji jen při zvláštních příležitostech:-)

 9. lobo: fantasto! o prosbě nemohlo být řeči, protože slovní základ toho slova nezazněl.

 10. Kdo nemá chuchvalec v pupíku, tomu smrdí čůrák! Johoho, jsem zpátky!

 11. smetí v pupkuPodle mých poznatků mají chomáče smetí v pupku především muži, a sice ti, jejichž pupek je hluboký, zarostlý, a nosí tílka. Právě na obleční velmi záleží. Např. z košile nošené na holém těle se do pupku žádné smetí nedostane.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>