Čteme si v příbalovém letáku

Závidím vám, že se jen potíte

Být doma, když jsou všichni ostatní v práci, je celkem krásný stav. Ach, kde jsou ty doby slastné nezaměstnanosti, kdy jsem si tenhle stav dával čtvrt roku, než mi došly vydělané peníze…teď doma sice jsem, ale většinu času trávím více či méně soustavnými pokusy o učení. Den D nastane přesně za týden.

Jakkoliv jsem v letech minulých býval studentem docela pilným, rozvolněný životní styl a bratříčkování se s výčepáky a dalšími pochybnými individui odvedlo svou černou práci. Už se učit prostě neumím. Nebo mě prostě nebaví dřít se zadarmo?

I proto jsem dal na enimenovu radu a včera si v lékárně nebojácně pořídil pár tabletek piracetamu.osmistovky. Když tahle věcička pomáhá seniorům vzpomenout si na základní hygienické návyky, měla by pomoci i věčným studentům k prošťouchnutí zanesených mozkových závitů.

Ať už to má medicínské opodstatnění nebo jde jen o placebo, já tomu věřím. A když jsem si dnes ráno z platíčka vyloupnul první tabletku a polknul ji, na okamžik jsem skoro uvěřil, že všechno dopadne dobře. A zahleděl jsem se do příbalového letáku, konkrétně do mojí oblíbené kolonky Nežádoucí účinky.

Příležitostně se objevuje nervozita a depresivní nálady.
(A co? Týden před státnicemi u sebe tyto symptomy jistě pozorují i lidé, kteří se učí bez prášků, ne?)

Přibývání na váze.
(A kurva! Vzhledem k mojí tendenci plašit stres jídlem to není dobrá zpráva!)

Dochází ke zvýšení libida a sexuální dráždivosti.
(Cože?! Vždyť F. je dvě stě kilometrů daleko a skoro tři týdny se neuvidíme!)

Nu, ulehl jsem na gauč a zanořil se do teorie, popisující dopad marxismu na podobu masových médií. Stránky mile ubíhaly, chtělo se mi věřit, že se mi vše pamatuje lépe než kdy jindy, když tu náhle…

Přátelé, to libido je strašlivá věc! Když vás začnou vzrušovat stránky s texty dávno mrtvých filozofů, tak je asi něco v nepořádku. Jak to tímhle tempem půjde dál, to si ani netroufám hádat.

No a tak trochu počítejte s tím, že příštích pár dní budu nové příspěvky vkládat asi až takhle navečer. Možná. Asi.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

17 thoughts on “Čteme si v příbalovém letáku

 1. SKVĚLÁ MARKETINGOVÁ STRATEGIEPřipadá mi to docela chytrý. Nějaký neškodný prášečky s takovýmihle nežádoucími účinky…. Udělat k tomu dobrou TV reklamu, samozřejmě s varováním před nežádoucími účinky…. Zákazníci se nebudou muset v lékárně stydět vyslovit název léku… Kdo to vyrábí?:-)

 2. Sheila: vyrábí to pravděpodobně nějací moc zlí lidé:-))

 3. Takze naturalisticky videno, hodlas se stat depresivni nadrzenou kouli? :)

 4. dvanactistovka je samozrejme vykonnejsi preparat:-)

 5. taky sem tyhle prášky žral… njn, libido a učení, jak to jen skloubit?

 6. Johnny: Hezká rada. Bohužel v lobově případě nepříliš použitelná. Z nějakého mně ne zcela pochopitelného důvodu si zakládá na partnerské věrnosti.

 7. nenapadne: ano, pracuju na tom!
  partiovka: to už jsem nechtěl riskovat:-)
  drinker: skloubit? snad vykloubením:-))
  Johnny: doučovatelka by mě jen zbytečně rozptylovala!
  F., partiovka: ano, rebel, jako James Dean!

 8. No já jsem normálně šíleně nadrženej, ale s tímhle bych asi náhaněl všechno možné. :-D

 9. HA! S Piracetamem jsem před státnicema taky lehce experimentovala, jenže v mém případě to dopadlo téměř katastrofou… Člověk se má po tom líp soustředit a pamatovat zbytečnosti, ale já jsem měla neuvěřitelné bolesti hlavy, skoro na umření…Kamarád doktor říkal, že to může nenávratně poškodit prostatu ;) Tak pozor ;) )

 10. cože? větší libido A ještě se mi zlepší paměť?
  omluvte mne, běžím do lékárny :o )

 11. Sirael: Nenávratně poškodit prostatu? Ale kdež! O tom by jistě byla zmínka v příbalovém letáku…

 12. Mistr: nezbývá než to zkusit!
  Sirael: bolesti hlavy začínám pociťovat taky, ale asi nemluvíme o stejné hlavě:-)))
  Kozel: kdyby už bylo vyprodáno, tak mně jistě pár tabletek zbyde:-)
  F.: není tam nic, uf!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>