Přijde Himmler za Hitlerem

Zaražte mě, jestli to znáte…

Doba je zlá, o tom není pochyb. Právě jsem si celkem jasně uvědomil, že abych měl v úterý aspoň jakous takous naději na přežití, nesmím si a) vylosovat žádnou historickou otázku a b) vylosovat cca čtyři pětiny teoretických otázek. A ruku na srdce, ta šance není velká, tím spíš, když se budou losovat dvě dvojice historicko-teoretických otázek.

No nic, pojďme někam jinam. Dnes jsem si empiricky ověřil, že na světě ještě stále existují lidé, kteří neznají onen roztomilý vtip, co v poslední době koluje internetem. Takže, zaražte mě, jestli to znáte, ale…

Přijde Himmler za Hitlerem a říká mu: Hele, Adolfe, mám tady super dvdčko, jmenuje se to Lidice a Ležáky. Nechceš se na to kouknout?
A Hitler povídá: Teď nemám čas, vypal to!

A vida, když jsem se tak hezky tématicky naladil, vzpomněl jsem si, že jsem se vám možná ještě nechlubil speciálním smajlíkem, kterého jsme před pár lety vymysleli s kamarádem-sklářem. Stalo se tak tuším v nejmilejším podniku, když čárky přetekly z účtu na desku stolu. Tehdy jsme dali hlavy dohromady a vznikl tento symbol, který nyní dávám volně k dispozici:

/:-=(

Jak asi sami vidíte, není to se mnou dobré. Síly k učení už prostě nejsou. Třeba včera večer jsem studoval na balkóně a dopadlo to tak, že jsem se skoro hodinu vydržel dívat na pavouka, který opravoval pavučinu mezi dvěma šprušlemi našeho zábradlí. Nic zajímavějšího jsem v životě neviděl, aspoň jsem měl takový pocit.

Když jsem na balkón vylezl dnes, učivo mi rozházela tlaková vlna vzniklá nízkým průletem dvou L-159. Možná letěly na Bahna, možná někam jinam, ale tak jako tak mě to bolestně rozhodilo. A teď večer už mám opravdu všeho tak akorát, takže je čas na tradiční hojivý balzám: whisky a Black Hawk Down.

Kdo ví, jestli se stihnu ohlásit dříve než ve středu. Tak tedy stay tuned!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 thoughts on “Přijde Himmler za Hitlerem

 1. to je nejroztomilejší smajlík, co jsem v životě viděl!
  okamžitě ho řadím do svého repertoiru.

 2. Kozel: já věděl, že s ním někoho potěším! tak ať ti přinese štěstí:-))

 3. Symbol ma samozrejme i sve slovni vyjadreni: ,,Kamarad pravnik prebral a prave si zacal v polospanku slintat na mikinu´´. A jelikoz jde o emotikon, vyjadruje vlastne jeho pocit blaha a radosti nad pekne stravenym vecerem :)

 4. Třéňa: to by z tebe neměl kamarád-právník radost, že ho přirovnáváš k Adolfovi:-)

 5. Jejdaaa… mas pravdu, clovek prohodi zavorku s lomitkem a z kamarada pravnika (:-=/ se vyklube Adolf /:-=(

 6. Třéňa: ale ten tvůj smajlík je právníkovi opravdu dost podobný:-))

 7. k tématuza stránek maloměsta:
  Informace pro návštěvníky hřbitova
  26.7.2006 – exhumace německých válečných hrobů
  neuspořádáš při tý příležitosti ňákou párty?;-)

 8. Petzka: wow, super info, o tom jsem nevěděl – jak jsem teď byl mimo všechno dění…podívat se půjdem, ne?

 9. Co tady odpovídáš na komentáře? Mazej se učit! :o )

 10. Já nevím, mně to připadá jako člověk s rozštěpem, schovávající se pod stříškou… Je to ono??!!?? :) )))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>