Vyčerpaný jak žumpa

Tuhle realitu bych nepřál nikomu

Podívejte, když jsem ty státnice udělal, tak jsem měl opravdu radost, to ne že ne. Ale už jsem z toho trochu vysílen. Úterý – oslava v Irské. Středa – oslava v Soho. Čtvrtek – trochu oddych, pivo až po kině. Pátek – oslava v nejmilejším podniku. Sobota – opravdu brutus oslava na minigolfu. Neděle – znovu na minigolfu. Já volám Dost!

Zejména ten sobotní zářez do jater byl pozoruhodný. Řada mých blízkých mě prý nepoznávala, ale za to může škola! Kdybyste se dlouho a pečlivě učili a vyvarovali se všech pokušení, taky byste ztratili nátisk a najednou byste zjistili, že když si dáte pět velkých panáků během pěti minut, vaše duše se zle zachechtá a donutí vás dělat věci, nad kterými byste ráno rádi potřásali hlavou, kdyby vás při potřásání tolik nebolela.

A v neděli jsem opravdu nebyl daleko od odchodu do věčných lovišť, aspoň jsem se tak cítil. Odpoledne mě dost vzpružilo, když jsem se u kamaráda-podnikatele vrhl do bazénu ledové tříště a nějaký čas v něm setrval a namlouval si, že zas tak studené to není.

Omyl, přátelé, omyl, a zejména některé mé celkem tajné tělní lokace na tu zimu reagovaly tak strašným smrštěním, že už jsem si do občanky skoro začal dopisovat –ová. Raději vylézt a dát si třeboňskou jedenáctku…Nu, a chtěl jsem jít brzy spát. Jenže ve čtvrt na deset večer jsem získal instalační cédéčko s lepšími Windowsy (oxymóron, já vím).

Okolo desáté byly nainstalované, ale počítač odmítal uznat, že obsahuje fungující grafickou kartu. Dalo to trochu práce, ale asi v jedenáct kartu přijal za svou. A pak nastal kýžený okamžik a začala instalace GTA San Andreas. A její spuštění. A klení, proč to nejde. A stahování cracku a jeho instalace. A radost, že to už jde.

Představte si, že jste hodně, opravdu hodně unavený mladý muž a ráno máte vstávat do práce. Je 23:57 a vy jste právě zprovoznili jednu z nejlepších her všech dob. Jak to dopadne?

Hádáte správně. Spánkový deficit se mi opravdu příliš srazit nepodařilo.

Jo, a připomeňte mi, abych vám sem někdy dal historku kamaráda-skláře, toho času na nucených pracech ve Skotsku!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 thoughts on “Vyčerpaný jak žumpa

  1. To je mi taky nápad, instalovat GTA takhle pozdě v noci. Můžeš si za to zcela sám! (Já zase skejsnul na GT4, mám totiž nový volant, který se umí otočit dvaapůlkrát…)

  2. Tak teď? :o ) Už není moc brzo?

    Sem s ní! :o ))

  3. s GTA SA mne postihla podobná nehoda
    nejlepší je, pokud je 3am a člověk právě objeví FCR900 :o )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>