Orgie vkusu

Nad některými dárky, jimiž mě včera obdarovali moji nejbližší, se až tají dech.
Včera jsem se v restauraci sešel s několika přáteli, kteří pocítili touhu mi darovat něco hezkého, když už mám dnes ten svátek. Jistě, mně je darem i pouhá jejich přítomnost, ale když začali z nejroztodivnějších úkrytů vytahovat balíčky s tajemným obsahem, zazářily mi oči dětinskou radostí.

Ta Neznámá prokázala, že bedlivě naslouchá mým přáním, myšlenkám a útržkovitým vyjádřením, a obdarovala mě mojí nejmilejší značkou čokolády a vlastnoručně vyrobeným přáním, které kdyby viděl Jiří Kolář, tak se vykašle na koláže a dá se na zedničinu.

Enimen potvrdil, že nejlepší přátelé vědí vše o svých tužbách, a věnoval mi několik skvělých kousků do šatníku. Fialové šusťákové kalhoty s pestrobarevnými nášivkami, po tom jsem toužil celá léta. Síťované tílko Nike, to je něco tak nadpozemsky vznešeného, že jsem téměř nebyl schopen slova. Moc rád bych si obé vzal na sebe, až dnes se svou milou půjdu někam na irskou whiskey, ale bohužel, dosud mi chybí koženkové mokasíny, bílé ponožky a oranžová ledvinka, a v takto neúplném outfitu já na ulici prostě nemohu…

Spolubydlící Irča mi diskrétně předala hudební nástroj, a to nástroj ne ledajaký. Elektrická kytara, to je něco pro loba! Je krásně bílá, plastová, asi třicet centimetrů dlouhá a místo strun má klávesy, po jejichž stisknutí se z ní linou překrásné zdigitalizované hitovky. Pověsil jsem si ji na krk a několik chvil restauraci dokazoval, že punk není mrtev.

Když se mě spolubydlící Monika ptala, co si přeji od ní, odvětil jsem orální sex. Ona se jen záhadně zatvářila a já tedy nevěděl zcela přesně, na čem jsem. Nicméně během včerejška si to zřejmě rozmyslela, rozhodla se potěšit spíše mé chuťové buňky než svoje a věnovala mi plato Toffife (píše se to tak?). Lahůdkových, nutno říci.

Kamarád Martin mi pěkně mužně potřásl pravicí a tím gratulace nakrátko skončily.

Dnes můj outlook trpí pod přívalem blahopřejných mailů a můj mobil pod záplavou cituplných smsek. Zdá se, že jsem až nezdravě oblíben. Píší mi všichni – kamarádi, spolužáci, bývalé přítelkyně a dokonce i někteří noví pracovní kolegové. Co víc – když jsem se dnes vypotácel z tříhodinové porady, laškovně ke mně přiběhla jedna z kolegyň, které se mohou chlubit přívlastky atraktivní a pod třicet a začala mě olíbávat. Na to, že jsem se s ní seznámil až včera, to není špatné, řekl bych:-)

Tak všem, kteří si na mě vzpomněli, děkuji. A teď mě omluvte, s vidinou noční whiskey se jdu alespoň částečně ponořit do práce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 thoughts on “Orgie vkusu

 1. :o )Tož to se musím připojit. Vzhledem k tomu, že nevlastním kalendář se jmény, nevím, na čem jsem, ale to je úplně jedno.
  Tak šťastné a veselé!

 2. K svátku jsi mi nepopřál, pořád ještě zaměňuješ dedukci a indukci a že ani havran opilá svá křídla nestřídá, tě vůbec nezajímá, ale přesto, přenesu se přes to všechno a přeji ti vše nejlepší k svátku, svatebčane! (Je ten, kdo slaví svátek, svatebčan, ne?) Ale svou oranžovou ledvinku ti nedám!!

 3. Ach, i já se připojuji, nezdravě oblíbený Lobo. Mohla bych ti darovat své bílé ponožky, pokud ti nevadí, že už nejsou úplně bílé a že jsou poněkud tuhé.

 4. tak všem vám ze srdce děkuji:-)
  loar a Ta Neznámá: použité ponožky, to není úplně ono…použité kalhotky? :-) )

 5. mno Otíku, tak wše nej (: wy máte s Pepou ale jména (:

 6. peťulka: díky, ale otík skutečně nejsem:-) to byl jen inteligentní enimenův vtip:-) ale mé skutečné jméno tu jedna čtenářka odhalila…

 7. Použité kalhotky už dostal Enimen:) Opožděně se připojuji ke gratulantům. Mým dárkem je výlet do Punkevních jeskyní, mohlo by se vam to tam s Tou Neznámou líbit:))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>