Muhehé

A myslím tím přesně to, co si myslíte, že tím myslím. Pár pěkných důvodů k oslavě nám tu vyrašilo…
Co by si tak mladý člověk mohl v pátek dopoledne víc přát, než nějaké školeníčko? V půl desáté mě a skupinu spolupracovníků nahnali do neprodyšně uzavřené místnosti. Chvíli jsem se obával, že z trubek u stropu se začne linout Cyklon B, ale protentokrát jsme měli kliku. Místo smrtícího plynu se odkudsi vylinuli dva školitelé, kteří nás měli poučit o zákonitostech čehosi.

Na to, že to trvalo skoro tři hodiny, to zas tak velká zábavička nebyla, to vám řeknu. Ještě ke všemu jedním ze školitelů byl vysolárkovaný mladík s dlouhými černými vlasy, staženými do culíku, a velkými bílými zuby, které neustále stavěl na odiv. Tak usilovně se snažil vypadat jako Antonio Banderas v Desperadovi, až jsem se skoro začal těšit, že zpoza umělého fíkovníku v roku místnosti vypluje Salma Hayek a něco nám španělsky zazpívá.

Nestalo se tak. Ale samotný fakt, že jsem školení přežil, aniž bych zaznamenal větší škody na své křehké psychice, mě naplňuje radostí.

Co dál je třeba oslavit? Tak samozřejmě dnes je speciáně nutno upálit nějakou čarodějnici, byť jen symbolicky. S kamarády z rodného maloměsta sedneme k ohni, někteří z nás budou pít pivo z PETek, jiní budou labužnicky usrkávat víno Baroko (2 litry za 40 korun, následky značně podobné LSD) a někteří zůstanou u jistoty všech jistot, tuzemského rumu, ať už se jmenuje jakkoliv. Okolo půlnoci pošlu smsku svojí milé, a budu doufat, že mi ji někde nepřivázali ke kůlu a nezpopelnili, jak by tradice velela.

Navíc dnes se v mém rodném maloměstě po studené sezóně otevírá jedna very special letní hospoda s výtečnou zahrádkou, a znám několik lidí, pro které kalendářní rok začíná až touto událostí.

Zítra bude jistě krásný den plný sluníčka, ale mě bude špatně, tak budu polehávat doma, skuhrat a k večeru, až se mi udělá trochu líp, zabiju pár Rusáků ve Flashpointu. Není to dobrý plán?

A v neposlední řadě mám zase jednou radost z vás všech. Jak zjistíte pohledem doleva, moje počitadlo návštěv zase jednou ukazuje přelomovou sumičku. Ta Neznámá mi masíruje ego svými spisky, což mi dělá moc dobře. Navíc se mi mezi nově začínajícími blogerkami vylíhla jedna, zdá se, nová nadšená fanynka a to mě vždycky potěší.

Tak ženy, večer nevycházejte bez hasicích přístrojů!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 thoughts on “Muhehé

  1. A které číslo na počítadle návštěv vyhrává? :-)

  2. čtěte mekbílovou, dle jejích odkazů na ostatní blogy soudím, že má velmi vytříbený vkus :-) jo a moje společnost na večerní koncert právě odřekla účast, takže jsem pěkně nasraná

  3. T.N. ještě pořád můžeš přijet na maloměsto…

  4. napadlo mě to, jela bych i docela ráda, ale ten oheň v hodkovičkách už jsem slíbila…

  5. T.N. ok, ono stejně ještě není úplně jistý, jak to u nás bude s počasím…aby se vůbec něco konalo.

  6. Lobo + T.N.: Buehehů, tedy my si foukáme, co? Samozřejmě mám na svém blogu pouze odkazy na ty, kteří mají podobně dobrý vkus:))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>