Výzva k sexu či čemu

A mnoho kovbojů

Víkend jsem prožil až mimořádně společenský. Uznejte sami – v pátek návštěva akce k padesátým narozeninám Sazky, v sobotu snaha vzdělávat masy, v neděli modelářská výstava. Vím, vím, zní to jako příliš velký náklad, ale nebojte, ošemetné podrobnosti následují!

Jít na narozeniny Sazky je možná hezká věc, ale ne tehdy, když jste na čas Nepražanem a poslední bus do rodné vísky jede v jedenáct večer. Naštěstí jsem vybaven kamarády, kteří mají v Praze byt a milerádi jej zapůjčí k čemukoliv. Budete tam sami, je to celé vaše. Postel je kvalitní a ubrousky hned vedle, psal mi předávací smsku ke svému bytu enimen. Co tím chtěl říci, nevím. Snad, že si v sobotu můžeme s F. udělat snídani do postele, jinak nevím, proč by ty ubrousky tolik zdůrazňoval…

Nicméně Sazka akci bych rozdělil do dvou částí. První, tj. oficiální program, za mnoho nestála. Poslouchat Jana Nedvěda nebo Marii Rottrovou, to opravdu není moje představa vysněného začátku víkendu. Ovšem druhá část vše napravila – nejprve vystoupení Alexandrovců a Leningrad Cowboys, poté raut velmi dobrých kvalit. Na dvě darované sázenky hry Keno jsme navíc s F. vyhráli krásných 120 korun českých, nádhera!

Sobota měla být dnem vědy. Jak jsem zde avizoval, měl jsem spolu s enimenem vyprávět hordám zvědavých maloměšťanů o tom, jak se žije příslušníkům novinářského cechu. Připravili jsme si rafinovanou osnovu i elegantní outfit a vydali se na místo děje.

Zklamání. Největší hvězdy prý nejsme my, ale písničkář Jiří Dědeček. Museli jsme tedy absolvovat jeho krátký koncert, signifikantní snad jen tím, že interpret z pódia trousil kousavé poznámky do zadních řad publika, odkud byl vyrušován. Podivnou shodou náhod jsme zadní řady tvořili právě já, enimen, F. a několik našich blízkých přátel, opravdu zvláštní.

Po koncertě měly následovat ony vznešené debaty. S enimenem jsme dostali kulatý stůl a dvě lahve Mattonky a čekali na zvědavé hosty, pokud možno gymnazistky, kterým by chladem tvrdla trička. První minuty uplynuly, a nic. K našemu stolku se došourala jen intelektuální důchodkyně, ale tu jsme zlými pohledy rychle vystrnadili. Až po nějaké době pár odvážlivců odhodilo ostych a přišlo si přisednout, ale o novinách se stejně moc bavit nechtěli, takže to hodnotím jako neúspěch (jejich). Raději jsme tedy usoudili, že osvěty bylo dost a vydali se do nedaleké mexické restaurace, kde se ovšem už začaly dít věci, z nich by se Karlu Čapkovi na tváři úsměv nenarodil.

No a neděle, to byla kapitola sama pro sebe. S mou milou jsme se vydali na modelářskou výstavu e-day (a nesmějte se, malověrní!) a strávili zde krásný den, plný rozmařilého nakupování a dětinsky šťastného žvatlání.Více takových víkendů!

A teď jestli vás to zajímá, mám už asi tři hodiny po konci pracovní doby. A tenhle příspěvek je sice mizerné kvality, ale zároveň je první, který vám píšu z lavičky v Tescu, ze svého nového notebooku, kterým jsem se (pravděpodobně velmi pirátsky) zahákoval na nějakou zdejší wi-fi. A jelikož mě zítra zřejmě čeká nějaký celodenní výjezd, budete mít dost času na to, naučit se tento článeček nazpaměť…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 thoughts on “Výzva k sexu či čemu

  1. Jejej, kdybych vedela, ze jdes do Sazky taky…takhle ta nuda byla jeste vetsi nuda.

  2. Pro pripadne zajemce bych ve svem mobilnim telefonu mel krome pornofilmu od Enimena zhruba minutovy zaznam vyse zmineneho seminare. Svou akcnosti silne pripomina hodne stary ci kdo chce hodne nezavisle se tvarici film (dva mlcici hlavni predstavitele, dlouhy nekoncici staticky zaber, prechod dvou duchodkyn tesne pred kamerou, opet titiz mlcici predstavitele, stmivacka, titulky:) Sorry Lobo jen uz se na me podepisuje jeden projekt :) uff

  3. Ad ubrousky: Očekával, že budete nad kvalitou lože ronit krokodýlí slzy, tak abyste mu nezasolili, to je přece jasný!

  4. Třéňa: před tvým videem jsem již byl varován:-))
    asTMA: ano, to je také velmi dobře možné…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>