Chtěl bych se jmenovat Hoe G. Aarden

Ale na matrice jsou proti

Před nějakým časem jsem si pořídil krásnou košili, decentně květovanou, klidně by ji mohl nosit jako pracovní oděv detektiv Nick Jatka (a přiznávám, tenhle vtip není můj). Je tak krásná, že se mi o ní dokonce na dnešek zdálo. Ale to jsem vám vlastně psát nechtěl, těch narcistních věcí už bylo dost, že.

Takže: Když mám v posledních dnech po vylezení ze sprchy trochu času, a to já mám skoro vždycky, trénuji před zrcadlem, zda dokážu zaujmout podobně sošnou pozici jako David. Z knih o dějinách umění jsem tu pózu pracně okoukával, a výsledek se dostavil: dokážu! Možná dokonce i lepší! A to jsme, sakryš, zase sklouzli do Narcisova moře, ono je totiž těžké do něj nesklounout, když je bezbřehé…

Pojďme už ale doopravdy k něčemu skutečně zajímavému. Už jsme se dlouho neviděli s Tou Neznámou, takže včerejšek byl odhlasován jako oboustranně vhodný. Nechápu, proč žádná dívka nechce jít do kina na určitě skvělý thriller Hadi v letadle, ale i plán b), tedy jít do hospody, se ukázal být nadobyčej dobrým.

Takže Irská. Hoegaarden a desítka (hádejte, kdo co). Číšnici, o které jsem minule psal, že má hmotnostní handicap, zjevně běhání po schodech sem a tam svědčí, protože její handicap se viditelně umenšil. Navíc byla včera ve značně komunikativní náladě a u našeho stolu se stavovala častěji, než jí povinnost ukládala – zřejmě se jí líbila TN, předpokládám.

Ovšem chvílemi se bavila i se mnou, a v takových okamžicích jsem toužil dokázat, jak jsem vtipný a pohotový, což je pochopitelně touha vždy odsouzená k nezdaru. Takže to vypadalo třeba takhle:

Č.: Moh byste mi podat támhlety příbory, prosim vás?
j.: No, nevim, spíš asi ne.
Č. (tváří se vilně): Prosím, prosím, pěkně prosím!
j.: Hmm, tak jó, nó, tady.
Č: No vy jste úúúúžasnej! (směrem k TN): Toho bych se držela, bejt váma!

Její poslední repliku jsme s TN ocenili dvojitým smíchem a výkřiky Už je pozdě, chá chá! což si číšnice vyložila zjevně špatně, ale těžko jí z něčeho můžeme vinit. Celkově to byl ovšem vydařený večer, a já si připomněl jednu už skoro zapomenutou pravdu: Je dobré chodit do hospody co nejdřív. Včera jsme k pivům zasedli asi v půl páté, a výhodné to bylo zejména v tom, že v hospodě bylo velmi málo lidí, ještě méně kouře, a když jsem se dokolébal domů, nebylo ještě ani deset, takže jsem stihl prosvištět ještě pár položek ze svého videoarchivu.

A zjistil jsem hroznou věc. Ve sbírce mých filmů o lidech, kteří se mají rádi, jsem našel snímek, jehož hlavní hrdinka vizáží dost připomíná Ilonu Csákovou. A aby toho nebylo málo, v jednom okamžiku (myslím, že krátce poté, co do kamery zadýchaně řekne A good blowjob brings tears in my eyes,) se zasměje přesně tak, jak se směje Jiřina Bohdalová.

A to mnou otřáslo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 thoughts on “Chtěl bych se jmenovat Hoe G. Aarden

 1. já už do hospody prakticky nechodím později nežli kolem páté. je to praktické, přesně jak říkáš. A co se týče těch filmů. Jestliže se ti v rauši nezjevuje eda klezla, nebo nová superstar tzvů pregnant movies Veronika Žilková, pak je to úplně v klidu a i takový mix Bohdalky s pí Czákovou může působit celkem roztomile

 2. Mamed: to bude moč!
  mykee: roztomilé to moc nebylo, už se na ten film asi nikdy dívat nechci:-))
  dalimil: to by tak hrálo!

 3. když už jsme u těch pórků. Hádejte kdo se zjeví v googlu na prvním místě po zadání hesla „nadržené třináctky“?:)

 4. Je hezké, že poté, co někdo projeví sympatie k tvojí osobě, dokážeš to projevit velkorysým přehlédnutím zjevného hendicapu…

 5. dalimil: jen růžová to může být!
  mykee: teď jsem to zkusil a jsem až druhý! ovšem spíš by mě zajímalo, proč jsi to zkoušel ty:-))

 6. dokážeš to ocenit…tam mělo být…ježiš, ať už je po volbách :o (

 7. lobo: nemám co dělat v práci. Navíc to vymyslela moje kolegyně a doteď prohledává server nadrzeneskolacky.com. já už ale pracuji:)

 8. Do této diskuze bych se rád zapojil s tím, že vechno má své proti. Určitě je lepší začít pít třeba už v pět a pak jít včas spát, jenomže co když se pak akce rozjede a končí se stejnak v časných ranních hodinách, to pak má jen člověk v sobě třeba o 30 % piva víc…..

 9. Tak já bych na ty hady šla, kdybych se nezabývala intenzivním přemísťováním tunové masy všemožných artefaktů z Žižkova na Letnou…

  Ale dost možná, že nejsem dívka… ;)

 10. mykee: je krásné mít své pracovní priority řádně nastaveny!
  jamon: a mít a nemít třicet procent, to je šedesát procent rozdíl:-)
  Linet: pozdě! již jsem si takřka domluvil jejich stažení a vypálení:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>