Laktační psychóza v mužském provedení

Možná by mě zaměstnali v Laktosu…?

Celkem chápu, že si na vykojený mozek stěžují ženy, zejména ty, které v daný čas opravdu někoho kojí – bloggerskou královnu Mek Bílovou bych mohl jmenovat, například. Ale proč úbytek šedé kůry a naopak nadbytek idiotského chování nacházím i u sebe, toť věčná záhada – troufám si totiž se značnou jistotou tvrdit, že momentálně nikoho nekojím.

Tak třeba včera. Znaven událostmi dne, sedím ve střižně, udílím střihačovi dobře míněné rady a přitom se ladně pohupuji na židli; tak, jak to dělávám už přes dvě desetiletí. A najednou jsem nějak ztratil koncentraci a rovnováhu, zalapal po dechu a po hraně stolu, ale všechno marno – gravitace je ve střižnách obzvlášť vražedná (nebo snad radiace? To se mi vždycky pletlo!) a já se hroutím k zemi.

Neztrácím duchapřítomnost, ještě v pádu napínám svaly a šlachy, a sotva opěradlo židle splyne s podlahou, přecházím do ukázkového parakotoulu nazad, do dřepu a zpátky na nohy. Přesně tak, jak jsem to před časem odkoukal od svého kamaráda Tomáše, který totéž číslo předvedl na enimenových narozeninách. Jen jsem neřekl „Doma to raději nezkoušejte“ jako on, ale sprostě jsem zaklel, v tom se my dva lišíme.

A doma se mi stala další hrozná věc, kterou jsem vám sem chtěl napsat. Úplně kosmicky strašlivá a nehorázně trapná. Ale kdybyste mě zabili, tak vám neřeknu, co to bylo. Ne, že bych nechtěl, ale prostě jsem to zapomněl. Je toho na mě moc a já se hanbím. A to se ještě dnes večer musím ponořit do alkoholické společnosti svých nejmilejších notoriků a trošku se poškodit…

Nemám z toho dobrý pocit!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 thoughts on “Laktační psychóza v mužském provedení

 1. Nic si z toho nedělej, takové věci se mi stávají pořád. A dnes se nejspíš zabiju v autě.

 2. Lobo, a nekojíš Ty se marnými nadějemi třeba?! To by mnohé vysvětlilo!

 3. …když někdo píše „hambím“ vždy to souvisí s „ohambím“..

 4. Mamed: jen nelži, slintáš zájmem!
  asTMA: marnými? to nikdy!
  Lined: stud jsem ztratil již dávno nazad…
  dalimil: to tady píšeš jen ty!

 5. Mamed: dobře, dobře, vždyť já si to mohu nechat pro sebe!

 6. lineT: áno, áno, byl to ode mne špatný vtip a já se omlouvám, zdržel jsem se na šestce!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>