Tired. Müde. Fatigué.

Jsem trochu unavený

Uplynulý týden se určitě do kroniky mého života nezapsal zlatým písmem, po šesti nočních kalbách se cítím trochu přejetě – znalci Futuramy snad pochopí přirovnání jako Béda Čermák, případně jako Slurms MacKenzie.

Zpravodajsky neotřele pokrývat benefiční týden na záchranu klubu 007 totiž není žádná hračka. Denně být přítomen zvukovým zkouškám, na třiceti metrech čtverečních se mačkat s dalšími dvěma sty zpocených lidí, domů se vrátit tuze pozdě, ráno vstát tuze brzo, vše sestříhat, odevzdat a vyrazit na další koncert…

Spolu s kameramanem jsme si včas uvědomili, že zachránit nás můžou jen koňské dávky alkoholu. A opravdu, stačilo si vždy dát pár pivek a panáků Župánka (což je, jestli to nevíte, excelentní slivovice), a hned se nám srdce rozbušila a oči rozjasnily. Alespoň dočasně.

Z muziky jsem toho nikdy moc neměl, protože v naprosto našlapaném klubíku nebylo na minipódium vidět ani náhodou a i zvuk se často o lidi podivně tříštil, ale zase jsem si potykal se spoustou lidí, které jsem znal jen z vypálených cédéček. Třeba takoví Nihilists nebo PSH jsou opravdu vzácně milí lidé. Pozitivními aspekty klubu jsou i hbití mladí muži za pultem a zvláštním způsobem krásná produkční, lze-li takto nazvat ženu, potetovanou odhadem na 45 procentech plochy těla.

Přesto jsem rád, že už to mám za sebou. V posledních dnech jsem byl už opravdu otupělý a nevinil bych z toho Župánka. Naštěstí můj boss nešetří chválou a uznáním a od zítřka nastupuji na zasloužený několikadenní odpočinek, který pravděpodobně strávím tak neproduktivně, jak jen si lze představit.

Mimochodem, a s událostmi v předchozích odstavcích to nesouvisí, na konto mi přiletěla hezká šestimístná sumička. Nemáte někdo zaručený tip, jak investovat pár desítek fialových bankovek? Úspěšně investovat, pokud možno?

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

18 thoughts on “Tired. Müde. Fatigué.

 1. lucky: oukej, posílám. doufám, že je to na dobrou věc:-)

 2. pr démon: křesťanská rádia nikdy nebyla na seznamu mých priorit!

 3. Mohl bys investovat do své krásné ženy. To se vždycky vyplatí ;op

 4. 0: to už tedy radši kočku…a tu opravdu nechci:-)
  F.: no asi to tak skončí!

 5. lobo: jedině emerging markets!
  eleska: já jsem zrovna na sobotu potřeboval skleničky, ale Tvůj chlebodárce mne naprosto zklamal…na webu nemáte nic vhodného pro červené víno – sklenice 0,8 až 1l, nahoře mírně uzavřené. Tímto žádám o nápravu! :o )

 6. eleska: já myslel, že mi něco takového někdy přivezeš darem!
  Kozel: tradiční tupláky došly?

 7. Dobré podoledne, jen bych upřesnil název oné ďábelské lihoviny – správný název je Žufánek
  Tedy jestli to nebyl skrytý úmysl, aby pan majitel za opravu jména poslal nějaké vzorky zdarma, pak se omlouvám ;-)

 8. Toony: áha, to je docela dobře možné, většinou jsem barmanům již špatně rozuměl!

 9. 2 kozel: na červené víno doporučuji tzv . Obří číše – pro tebe např. „Tlustou Bertu“ objem 4700 ml – pro obyvatele metropole doporučuji prodejnu na Příkopech nebo Malé náměstí:o)
  2 lobo: tobě dovezu třeba zviřátko. máme krásné figurky prasátek…

 10. eleska: teď nevím, mám-li se smát nebo plakat…každopádně sotva trumfneš kamaráda-skláře, který mi nedávno daroval skleněnou chcíplou labuť:-))

 11. dopoucuji ulozit je ve svycarskych francich. Petr ti prilezitostne povypravi, jak je to vyhodne :)

 12. kulida: švýcarský dvoufrank jsem našel v Berlíně na nádraží, je to znameni?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>