Je mi ctí vás naštvat

Spravedlnost neexistuje!

Dnes máme, tuším, čtvrtek. Pokud vás to snad zajímá, nejsem v práci. Ani včera jsem v ní nebyl. Ani předevčírem. A neznamená to, že jsem dostal padáka – naopak, dostal jsem volno. Placené. Celkem slušně placené, abych byl upřímný. Vám všem, kteří právě budujete hodnoty, posílám pokřivený úsměšek a různá výsměšná gesta. Chá chá!

Snažím se ale, abych neztratil sociální kontakt, i když spoustu hodin trávím v onlinovce Lineage II. Například včera – když kamarád-právník připravil pár nebožáků o rodinný majetek a několik firem poslal do konkursu, s pocitem dobře vykonané práce opustil pracoviště a záhy jsme spolu seděli v Irské a vzpomínali na staré časy, kdy jsme tam bývali tak často, že jsme dostali přidělena inventární čísla.

Večer jsme začali místní specialitou, nazvanou Dva tucty špinavců. Ať už jde o název povedený a lákavý či nikoliv, jedno je jisté – jde o hromadu kuřecích křídel v sezamovém těstíčku a hromadu hranolek v olejové krustě. Plus nějaká zelenina a tak, ale tím jsme se nezabývali. Celkově velmi vydařená záležitost.

Jak číšník, tak číšnice byli noví a nám neznámí, ale snažili se. Piv byl zjevně sdostatek, a i když to na počátku vypadalo, že pirátští kapitáni budou servírováni bez ledu, vše se v dobré obrátilo, a snad proto jsme se rozhodli u jednoho panáka neskončit.

Když za námi dorazila i F., byli jsme již střízliví spíše méně než více, a kamarád-právník dokonce chvílemi sklouzával do nezřetelného mumlání. Kapitány Morgany jsme ještě otočili, a ještě, a snad kvůli tomu jsem o něco později při placení otáčel i oči v sloup. V noci se mi nějak špatně spalo a ráno špatně vstávalo, ale přičítám to erupcím na odvrácené straně Měsíce.

Rád bych tu ještě zdůraznil, že mou jedinou dnešní pracovní náplní bude sednout si do holičského křesla a nechat si na hlavě spáchat nějakou hrůzostrašnost, děsivou ve své jednoduchosti. A zítra, v pátek, přátelé, do práce taky nejdu – to jen, abyste věděli.

Jo, intenzivně se těším, až do kin přijde film 300. Dal bych vám sem link na preview, ale jsem tak busy, že je to imposibilní. Ale vy si to jistě dokážete najít sami.

To bude řežba!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 thoughts on “Je mi ctí vás naštvat

 1. 300To vypadá velice slibně! Asi se už taky těším.
  Čímž jsi mě tedy nenaštval, ale naopak potěšil, čímž tedy doufám, že jsem naštval já tebe.:-)

 2. Jura: tobě odpouštím:-))
  mykee: já věřím, že to dobře dopadne!
  silverghost: svět je plný překvapení…
  sistr: co ty o tom můžeš vědět? :-)

 3. jako by toho nebylo málo, tak mi ještě s různými posměšky tuto jeho lenivou etapu sděluje skrze jím neplacený telefon!
  hanba!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>