Je to stydlín!

Myslím, že teď je vhodná doba na to, abych vám vyjevil jeden povahový rys svého nejlepšího kamaráda a průměrného bloggera enimena:-)
Ano, když jsem včera pozdě večer přišel do bytu, měl jsem neuronové spoje lehce naleptány alkoholem, ale to mi nikterak nebránilo odlákat enimena od učení a vést s ním plodný dialog.

Tedy, nejdřív jsem skutečně musel sundat plakát Sámera, který enimen vylepil nad mým ložem, protože pokud by na mě měla během spánku shlížet tato pologramotná kolouškovská tvář, jistě bych trpěl noční můrou.

Posléze mi už nic nebránilo, abych z blízké židle smetl soubor enimenových svršků z kolekce Hugo Boss léto 2006 (ještě se neprodává, ale enimen zná lidi, co znají lidi, co okradli jiné lidi), usadil se a započal věru intelektuální konverzaci. Letmo jsme pohovořili o strastech studia na naší vysoké škole, nevýhodách zaměstnání na pracovišti, vedeném ženou, hledání nového bytu, nejnovějších tommaserových výstřelcích atd.

Samozřejmě, že posléze došlo i na téma svým způsobem kruciální, tedy osoby opačného pohlaví.

Probírali jsme tento závažný aspekt lidského bytí z různých úhlů a náhledů několika filosofických škol, z pozice dominantního i alternativního paradigmatu, a katarzí debaty se stala enimenova otázka: Hele, jak jsi teď někdy psal, máš ještě nějaký ty gumy?

Pokýval jsem hlavou, neboť neumím lhát a vlastníkem požadované komodity jsem vskutku byl. Z enimenovy strany vzápětí následovala žádost, zdali by zmíněné latexové aparáty nemohly změnit majitele, následované přiznáním, že on dosud stále ještě zakouší nepříjemné pocity, má-li si je sám koupit.

Inu, jsem lidumil a díky pobytu na křesťanském táboře mám široké srdce a pochopení pro lidské slabůstky, a tak jsem enimenovi pár kousků oněch plastikových návleků nezištně věnoval. Ale jeho fóbie mě tak trochu zarazila.

Možná je to tím, že enimen navzdory svému životnímu stylu stále vypadá poněkud nedospěle, a snad se podvědomě bojí, že by jej prodavačka v Delvitě při nákupu kondomů legitimovala a pak se smála jeho příjmení. Jiné vysvětlení mě nenapadá.

Ale stejně je trošku zvláštní, že hoch, kterému postelí prošlo asi tolik dívek a žen, kolik je obyvatel středně velkého okresního města, je stižen takovýmto psychickým blokem. Nicméně od čeho jsou kamarádi, že? A proto říkám: Milý enimene, kdykoliv budeš potřebovat, já ti ty gumy koupit dojdu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 thoughts on “Je to stydlín!

 1. to je nekorektní příspěvěk, za trest vyhraješ plakát sámera s vlastním podpisem!!!!

 2. ani nety krawo… prvni gumy jsem si sel koupit na zakladce… ovsem tenkrat to bylo do hodiny obcanske nauky a byl jsem rudej jak rak… ale myslim z uz me to pomalu preslo… ostatne kupovat si analni gel je jeste o rad jinde ;)

 3. jsou to bláboly, kterým navíc – zcela tradičně – ani zbla nerozumím, ale přesto mě to svým způsobem dojalo, je v tom tolik lidské něhy!

 4. 2kombajn: radove jinde . . . a co nakup nahrazkovite pomucky . . .

 5. enimen: my ti kdyztak z brna nejaky gumy dovezem, kombajn vezme ten svuj analni gel, vubec se nebudes muset bat… ;o)

 6. 2 enimenvzhladom ku zverejnenym skutocnostiam sa chcem spytat, ci velkost lobovych kondomov vyhovuje..

 7. neurotik: stačí říct!
  azure: tedy, když je enimen v klidovém stadiu, tak se do nich jakž takž narve…

 8. ale no tak chlapci, mi je to vse jasne..oba dva mate fobii z kupovani kondomu a slo jen o to kdo to hodi na toho druheho driv :)

 9. Karl: á, pán je zřejmě amatérský psychoanalytik:-)

 10. enimen potřeboval na dnešek pláštěnku – ptoto chtěl kondom od loba – to vám to nedošlo? dnes je přeci sychravo…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>