Jen v trenkách u kompu

Dnes o dvou mladících vesmírných kvalit

Ano, ten titulek je o mně. Na začátku týdne můj šéf rozhodl, že si dnes zasloužím volno. O pár hodin později rozhodl, že si sice zasloužím volno, ale je potřeba zpravodajsky pokrýt jednu veledůležitou akci a nikdo jiný nemá čas. A když jsem se s tím smířil a oplakal to, včera večer jsem se dozvěděl, že veledůležitá akce se nekoná, takže ji zpravodajsky pokrývat by byl nesmysl. Holý.

A tak se dnes stalo, že jsem spokojeně vstal z postýlky, teprve před několika málo minutami, provedl běžné ranní úkony, pak mi zazvonil telefon a jeden známý mě žádal, zda bych za měsíc nechtěl zpravodajsky pokrýt jinou veledůležitou akci, což jsem lehce slíbil, no, a teď se vyhřívám ve světle svého devatenáctipalcového elcédéčka a přemítám, zda si dnes dojdu koupit nové boty, nové kalhoty nebo obojí.

Měl jsem to potěšení se nedávno opětovně setkat s bloggerem Kozlem a mám pro vás dobré zprávy: Nezemřel! Ba naopak, je stále ve skvělé formě a srší oním jemným anglickým humorem, kvůli kterému ho všichni zbožňujeme. To, že nás už nějaký měsíc neoblažuje svými zápisky, má několik prostých příčin:

Tak například si prý Kozel mohutně upgradoval komp. A také si k němu pořídil volant. A když si k této ďáblově sestavě na pár minut sedl, aby ozkoušel, jestli to funguje, tak náhle upadl do jakéhosi podivného transu, ze kterého se probudil až po pár dnech, kdy jeho dlaně k volantu již téměř napevno přirostly. Takže s nedůvěrou v očích potřásl hlavou, rozhodl se, že si zajede ještě jeden závod a do transu upadl znovu.

A takhle to prý v jeho posledních týdnech vypadalo neustále, snad jen s drobnými výjimkami, jako byl konzumačně minimalistický večírek, kdy náš hrdina vypil asi třicet rumů, šest zelených a jeden X. O. cognac. Čemuž se, myslím, dá zatleskat, protože na tak mladého člověka je to výkon velmi nadějný.

Vrátíme-li se zpátky k druhé, respektive první hlavní postavě tohoto oslavného textu, tedy ke mně, tak zaznamenáníhodná je snad ještě maličkost: Asi jsem propadl nakupování na e-bay. Zatím mi tedy domů přibylo jedno tričko a jeden luxusní zavírací nůž, ale dlaší komodity již jsou na cestě. Člověk by nevěřil, o kolika věcech najednou zjistí, že je nutně potřebuje!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 thoughts on “Jen v trenkách u kompu

 1. Myslel jsem, že to bude o mně, ale asi už nejsem mladík…

 2. P~O: o tobě to bude až po sobotní veselici – čímž potvrzuji naši účast:-)

 3. jeste ze u toho compu v trenkach jenom sedis, kvetaku!buhvi do ceho vseho se to muze v pristich dnech volna zvrhnout.., teda treba ze bys tam zacal jist a z drobku si skladal sprosty obrazky.

 4. gosh_girl: bez obav, v příštích dnech už zase žádné volno nebude…
  Mamed: naštěstí se e-bay neovládá volantem!

 5. Věcí co by člověk potřeboval je hafo. Teď je otázka spíše co dříve si pořídit a co je doopravdy nutné a co není.

 6. vždy jsem si myslel že pařanům stačí volant a umělohmotná vagina….

 7. Kéž by se můj šéf také někdy rozhodl, že dostanu volno…já bych si ho narozdíl od tebe jistě zasloužil!

 8. Mistr: není nenutných věcí!
  sistr: to jsou krásné bakterie! kam na ně chodíš?
  dalimil: nová doba přináší nové potřeby:-)
  kamarád-právník: prosím tě, stejně většinu pracovní doby trávíš na obědech nebo nahlížením do spisů:-))

 9. ty jo, další článek, který si vytisknu a dám na zeď hnedle vedle BDB a SDP :o )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>