Jezero vlčí skupiny a podobné plány

Plný sil a elánu, po ránu

Velikonoční svátky jsem strávil v úctě k Pánu Ježíši, jak jinak – pokud tedy úcta k Pánu Ježíši znamená, že jsem tři dny v kuse pařil GTA, semo tamo se poveselil s F. a ve zbylém čase baštil čokoládovo-banánový koláč nebo kuře na jablkách, která F. vytvořila.

Krom výše zmíněného jsem podnikl i několikero nájezdů do dvdpůjčovny a dvdbank svých přátel, a to s pozoruhodnými výsledky. Mám-li se snížit k nějakému školnímu hodnocení, kde jednička s hvězdičkou je Black Hawk Down a pětka s vykřičníkem je Existenz a všechny Kameňáky, tak jsou výsledky následující:

Black Dahlia 2-
Svět zítřka 1-
Banditi: 2
Milujte svého zabijáka 1-

Ano, vesměs jde o starší filmy, ale lidé, kteří mají paměť tak špatnou jako já, mají tu zázračnou výhodu, že i když na nějakém filmu byli před pár lety v kině, dnes nemají nejmenší ponětí, o čem to tehdy bylo. A majitelé dvdpůjčoven si pak kupují Jaguáry a soukromé tryskáče, ale budiž jim to přáno.

Z mlhavých obzorů vzdálené budoucnosti se vynořila letní dovolená. Spolu s F. už delší dobu tápeme, kam se vydáme. Odvážné plány typu Mexiko na kolečkových bruslích nebo Francouzská Guayana na orangutaní samici postupně padly a vykrystalizovalo několik střízlivějších možností.

Má někdo z vás ponětí, jestli se dá nějakým autobusem dopravit do Salzburgu a následně k Wolfgangsee, abychom do cílové destinace dorazili jindy než ve tři ráno? Jestli jo, tak prosím pomožte. Když jsem totiž koukal na kalkulátor cen na stránkách Českých drah, tak se mi z jím navrhované sumy udělalo špatně, takže projednou jsem ochoten nasoukat se do autobusu a zaujmout polohu skrčence.

Tak. A teď jsem musel na pár hodin přerušit tvorbu a věnovat se práci, a nejde mi to příliš a je toho moc, tudíž jsem rozmrzelý a bez chuti psát dál, tedy se klaním a pro dnešek končím, bez pointy, zato o to upřímněji!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 thoughts on “Jezero vlčí skupiny a podobné plány

 1. pronajmi si celej autobus. třeba to vyjde levněji, než kupé českých drah. okolí Wolfgangsee je hezký. a minuta projížďky na vymazleným motorovým člunu stojí osobu tři eura na minutu

 2. asi ti nezbude než si stoupnout na tu Vaši půldálnici a zvednout palec a čekat na nemytého tureckého pohunka…

 3. numa: já už tam právě kdysi dávno byl a líbilo se mi to, tak bych chtěl navázat…a s tím autobusem to možná bude pravda:-)
  dalimil: nač palec, zvedl bych celou pravici:-)))

 4. numa: Tři eura za minutu? Já jsem lobovi říkala, že to je dovolená pro sociální vrstvu, do které zatím nepatříme…

 5. byly jsme loni u Millstatter see v Korutanech a bylo to tam fakt super !

 6. dalimil: byly…podstoupils tam snad změnu pohlaví? :-) ))

 7. to je v Korutanech podmínka, sám Jorg Haider to tam za hlasitého jódlování přešívá…

 8. lobo: Od doby, kdy chceš dovolenou u Wolfgangsee pořídit se vším všudy za pět tisíc na osobu… :o )

 9. F.: chce to jen trochu štěstí a vyjde to, s přehledem!

 10. f.: držím vám pro štěstí místo palců aspoň cyklořidítka..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>