Absence spodního prádla

Lobo začíná chodit naostro.
Znáte to. Léto je tady, člověk si může vybrat ze dvou alternativ. Buď vystaví nejoblíbenější partie svého těla neveselému zapařování či pocení, anebo se hrdinně vysvleče ze všech těch jégrovek, podvlékaček, trenek, slipů a latexových tang a do světa vyráží naostro.

Samozřejmě je potřeba smířit se s rizikem přiskřípnutí ochlupení, předkožky a nebo varlete do zipu, ale tomu se dá předejít nošením kalhot s zapínáním na knoflíky. Levi`s 501 rulez, jak by řekl enimen.

Když jsem včera dorazil do Prahy a z tašky si vybaloval onen paklík nezbytností, který jsem si z domova dovezl, zjistil jsem znepokojující skutečnost. Všechny trenérky zůstaly kdesi mimo tašku, a já mám nyní na výběr ze tří posibilit.

Za prvé bych mohl po zbytek týdne chodit v těch trenérkách, ve kterých jsem včera do hlavního města dorazil. No, třeba takového tommasera by jistě takové řešení nadchlo, ale já tuto variantu za svou favoritku nepovažuji.

Za druhé bych mohl po zbytek týdne jakožto pravý a skutečný dvoumetrosexuál žít bez spodního prádla.

Za třetí bych mohl z kapes vysypát pár šesťáků a nějaký ten intimní hadřík si dojít koupit.

Ještě nejsem zcela rozhodnut, ale skutečnost bude pravděpodobně jakousi kombinací druhé a třetí možnosti. Ostatně ve středu se můžou ti zvědavější (ty zvědavější) z vás přesvědčit například vizuální či hmatovou zkouškou. Což samozřejmě mohu klidně říci, když vím, že reprezentant menšinové orientace Kombajn do Pumpy nepřijede:-)

A na závěr jeden drobný restík. Enimen včera večer vyjádřil přání, abych odvolal své pochybnosti o tom, že dokázal strávit víkend se slovenskou kamarádkou – včetně pobytu v jedné posteli – bez jakéhokoliv sexuálního kontaktu s ní. Inu, jisté podezření ve mně ještě stále hlodá, zejména o včerejším časovém úseku cca 23:00 – 24:00, kdy se z enimenova lůžka ozývaly věci značně znepokojující, ale budiž. Když si to enimen přeje a zaklíná se pouze všeobjímající křesťanskou láskou, vydávám tuto tiskovou opravu:

Enimen se svou slovenskou kamarádkou Kamilou opravdu, ale opravdu NESPAL!!!!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 thoughts on “Absence spodního prádla

 1. kombinace "na ostro" + neprilnave kratasy z lehkeho materialu je ale socialne nebezpecna zalezitost, doufam ze si jsi toho vedom! ;)

 2. lobo si je zapomněl doma dozajista naschvál, protože je to úchyl přes nakupování novejch trenérek

 3. já mám ve stole ještě ti latexové tanga, co jsem dostal více než před rokem darem od lucie:-)

 4. TN: to je podlé osočení! za trest je dneska půjdeš se mnou vybrat!
  enimen: zvážím to…ale jsou zanešené a plné nažloutlých skvrn, jestlis je polil nějakou limonádou nebo co…

 5. !!!důležité!!!tak je jasno. až ve středu ve 20:00 přijdete do Pumpy, řekněte výčepákovi heslo "máme tu zamluvenej stůl pro osmnáct lidí". protože přesně tenhle stůl tam zamluvený máme. přijďte včas.

 6. Myslím už ty vaše blogy přestanu číst, protože vám tak krutě závidím ty společný pařby….
  No dobře, nepřestanu, je to závislost…

 7. ještětko nebreč a koukej taky přijít.

 8. jo, místo ještě máme…ať tam ve středu jseš:-)

 9. Já taky chodím naostro!Chodit v létě naostro je nejlepší! A úplně nejlepší je představovat si, jak by lidi okolo (v metru například)koukali, kdyby zjistili HOLOU pravdu:-)))
  Důrazné, ale dobře myšlené upozornění pro loba – hlavně za této situace NENOS v kapse rybičku!

 10. Já taky chodím naostro!Chodit v létě naostro je nejlepší! A úplně nejlepší je představovat si, jak by lidi okolo (v metru například)koukali, kdyby zjistili HOLOU pravdu:-)))
  Důrazné, ale dobře myšlené upozornění pro loba – hlavně za této situace NENOS v kapse rybičku!

 11. no, silvi, tak tě vítám mezi svými čtenářkami:-)))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>