Tommaser vs. Vršovice

Ještě pár postřehů k výskytu nového živočišného druhu v jedné pražské čtvrti. Explicit content.
Hlavní myšlenka je už velmi hezky popsána v dnešní enimenově písance, proto se omezím jen na pár postřehů z tommaserova včerejšího nastěhování do našeho vršovického holobytečku. Je krátce po desáté večerní a tommaser doráží, vybaven batůžkem s několika maličkostmi a roličkou smotaných plakátů. Tuto si střídavě přikládá k ústům a ke konečníku a provádí žertovné piškuntálie (Můžu se takhle usrat Šimonovi do ksichtu?)

Otrlý kříženec několika bojových plemen Šimon se zakrátko chvěje po celém těle a pěkných pár hodin odmítá vylézt zpod postele.

Tommaser nadšeně vypráví o svém nejčerstvějším sexuálním počitku (Ty vole, takhle mi ho ještě žádná nepřeblafla! Půlku toho polkla a půlku mi vyplivla na břicho!). Intenzita jeho hlasu je velmi nesnížená a sousedé o dvě patra níž jistě přikládají dětem dlaně na uši.

Čas od času tommaser přeruší tok vyprávění, tvář mu na okamžik zvážní, a zeptá se nás: Hele, chcete něco vidět? a aniž by čekal na jakoukoliv reakci, dunivě si uprdne a vzápětí se neméně dunivě rozesměje.

Okolo půlnoci se zmocňuje enimenova notebooku a nadšeně nám ukazuje svou oblíbenou webovou stránku. Adresu tu zveřejňovat nebudu, brání mi v tom dobré mravy. S enimenem jsme znechuceni po prvních pár vteřinách a raději zalézáme s hodnotnou četbou do lůžek. Tommaser se však nedá odradit a vykřikuje: Ty vole, tohle je dobrý, jak tady šuká tu mrtvolu…nebo tohle, jak tý ženský narve pistoli do pusy a pak jí vošuká…ale je to placený, sakra… Posléze se omezuje jen na čtení krátkých shrnutí několika svých nejmilejších krátkých filmů (pro vaše větší pohodlí uvádím už český překlad): Ty vole…Žena si vyndá tampón a sní ho…nebo tady…Žena si strčí do vagíny plechovku coly…Šukačka s osmdesátiletou ženou!!!

Ani jeden z nás už nereaguje, tak si tommaser ještě několikrát prdne a taky se konečně škrabe na lůžko. Že by šel spát? Nene. Hele, přemejšleli jste někdy, jakou má Helenka Vondráčková kundu? Mě by to tedy zajímalo. Jako vona vypadá docela dobře, ale tu kundu asi musí mít už takovou svraštělou…

Milosrdný spánek posléze svým závojem překrývá dějiště celé taškařice. Myslím, že tommaser bude zajímavý spolubydlící.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

23 thoughts on “Tommaser vs. Vršovice

 1. asi prece jenom radeji prespim na nadrazi s uchylakama a bezdomovcema, bude to bezpecnejsi :)

 2. ale lobo! proč takhle zkrášluješ realitu? není to trochu zbytečné??

 3. lobo, proč takhle nesmyslně přikrášluješ realitu?!

 4. lobo, proč dokrášluješ realitu tímto způsobem?!

 5. tommaser: lobo už je holt takový popleta…

 6. ta neznámá: ty jsi holt tak trochu do světa…

 7. enimen: a ty jestli nepřestaneš lhát, naseru ti do huby

 8. všichni: přestaňte lhát a naserte mi do huby…

 9. všichni: neserte se s tim a naserte mi do huby

 10. Hele, já se normálně budu bát jet kolem Vršovic :)

 11. Přestěhoval jsem se z Vinohrad na Vyšehrad. Až teď vidím, jak to byl strategický tah. Skoro se chce říct – no to mě poser, ale tady by to bylo doslova o držku!

 12. PJ: tebe jsme taky očekávali a nedorazils, styď se:-)
  Hans: to jsou zlomyslná slůvka…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>