Neurotiku, drbej si hlavu!

Pošlapal sis štěstí!
Včera jsem se k počítači nedostal, protože jsem si chytře vzal dovolenou. Má tedy ještě dnes smysl něco psát o setkání pumpujících bloggerů? Já myslím, že by to bylo opakování už opakovaného, a že ti, kteří se nezúčastnili, a přesto je průběh akce zajímal, si už jistě jeho popis našli někde jinde.

Já, coby organizátor, jsem spokojen. Lisí přišlo přesně tolik, aby se k našemu stolu pro osmnáct lidí vešli, a všichni velice vzorně zaplatili útratu, takže ačkoliv jsem odvážně platil jako poslední, žádné resty na mě na lístku nezbyly.

Velkou, velikánskou radost mi udělala jedna bloggerka, kterou tu raději nebudu jmenovat ani na ní nebudu dávat link, protože mám pocit, že si přála, abych na ni na svém blogu nijak neupozorňoval. Kvůli společným známým, prý. Nebo tak nějak, nejsem si jist, zda mé paměťové buňky fungují tak, jak by měly.

Tak tahle slečna, ačkoliv mě neznala osobně, mi do Žluté pumpy přinesla luxusní dar. Říkala sice, že původně jej plánovala věnovat neurotikovi místo terapie, ale ježto neurotik nezklamal a nepřišel, náhradním obdarovaným jsem se stal já. Inu, někdo by možná pocítil uraženou ješitnost, že je až druhým, ale já v tomto ohledu nemám pražádné problémy.

A cože bylo tím darem? Inu, kartón lahvových Hoegaardenů a ještě jeden Hoegaarden k tomu. Do očí se mi tlačily slzy dojetí – některé ženy opravdu vědí, jak na mě. Takže tímto ještě jednou děkuji, děkuji, děkuji! Chutnaly!

Je ale smutné, že ostatní přišedší na podarování organizátorů zapomněli. Jedinou výjimkou je loar, která věnovala Té Neznámé tuším keramického slona (je to tak? Nebo to byla halucinace?). Tak příště se polepšete, přátelé:-)

A teď mi už jen zbývá v práci něco vypracovat a posléze si patřičně víkendově odpočinout.

Ještě bych chtěl poděkovat za vaši neutuchající přízeň, která se projevila překonáním magické číslovky 20 000 na počitadle vpravo dole. A to bez zásahů do HTML kódu, na rozdíl od některých velkomasérů:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

23 thoughts on “Neurotiku, drbej si hlavu!

 1. a ja myslel, ze kdyz sebou privezu Bennyho a jeho mentalne zaostaleho mladsiho brasku, ze to bude stacit. inu, priste radeji privezu Kombajna s Kokesem :)

 2. i já děkuji za přízeň a překonání magicé 980 000…

 3. Jura: vděku se sice nenapiju, ale dobrá, tobě to uznám:-)))
  Benny: jasně jsme se dohodli, že já spím u tebe!

 4. ja myslel ze domluva znela: zeny u me, chlapi u kombajna. ale kdyz by sis vzal nejakou minisukynku, myslim ze bych to po nejakym pivnim zakladu mohl pretrpet :D

 5. Benny: sukýnky mi sluší, klidně si nějakou vezmu, ale musíš být něžný!
  Jura: psi už budou dávno sežráni…

 6. Benny: jak říkal Belmondo v tom filmu, kde hrál teplouše: "o ne ne ne ne, ukrutníku, tak snadno mě nedostaneš!"

 7. Tam zazněla i dnes už legendární hláška: "Fuuuj, šenskááá…."

 8. allora: následovaná zoufalým "proč to děláte, proč mě mučíte?" nádhera!

 9. hmmm, muzu jen tise zoufat si nad nelehkym udelem osudu, kteryzto zachoval se ke mne nevdecne – tedy nedovolil mi veselit se s takovou spolecnosti jemnych kunshitoriku…sakrys

 10. no jo, to predposledni slovo si prelozte jak chcete, jsoiu dve rano tak co…hmmmm

 11. Karl: kundshistorik – to je něco jako gynekolog-gerontolog, že?
  neurotik: Tak!

 12. lobo: Gerontolog je me pate jmeno, hned za Ohen Voda Vitr Dym

 13. Karl: nerad to říkám, ale začínáš mě děsit:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>