Jak to bylo doopravdy

Po dvou zkreslených a neautentických vyprávěnkách mi dovolte, abych vás o průběhu včerejšího večera konečně informoval pravdivě.
V půl desáté večer jsem se ocitl v našem vršovickém holobytečku. Sám. Pár okamžiků předtím jsem prodělal lehce zneklidňující telefonát s jednou svojí bývalou řekněme spolužačkou. Proč zneklidňující? Protože když jsme se domluvili, že příští týden spolu zajdeme na sklenku Evianu nebo tak něčeho, do sluchátka vrkala Budeš si se mnou moct dělat, co chceš… Ještě že mám tak pevný soubor mravních zásad, řeknu vám.

Příliš jsem netoužil být v bytě sám i nadále, takže jsem telefonicky lokalizoval enimena a o pár minut později si přisedal k jeho stolu. Další z přítomných exemplářů byli tommaser, v té době v nekonečné smyčce vyluzující citoslovce Timmmmmmy! a enimenova volleyballistická kamarádka, kterou mi představil se slovy tady Lucie je jen asi o dva centimetry menší než ty.

Ani jsem nestihl dopít druhou Stellu, a už nás asijská obsluha vyháněla ze zahrádky pod průhlednou záminkou rušení nočního klidu. A tak jsme šli rušit noční klid dovnitř. Asijská služebná brzy poznala, že udělala chybu. Zejména, když jí tommaser podrobil křížovému výslechu.

Slečno, jak se slovensky řekne Prosím? A jak se řekne Co děláte dneska po práci? A jak Nešla byste s náma na rande? A máte na Slovensku mobilní telefony? A jezděj vám tam třeba auta? A jak se řekne Kdybych tě povozil na kolíku, kvičela bys jako podříznutá čivava?

Když už jeho hru odmítala hrát, mrštil jejím směrem hrst drobných a s pomocí prázdného půllitru předváděl, jak by si s citoslovcem Timmmmmmy poradila Sepultura. Řev to byl tak strašlivý, že poslední zbylí hosté odešli, u našeho stolu se zjevil sám snědý majitel podniku a důrazně nás žádal, abychom se uklidnili, přičemž schválně stál tak, aby bylo dobře vidět na berettu v jeho podpažním pouzdře.

Inu, někteří z nás zaplatili, do enimenova batohu přibyla reprodukce Muchy, značkový půllitr a značkový popelník, a utíkali jsme o podnik dál. Ještě jedno pivíčko na dobrou noc, v bytě tradiční rámusení a rušení spící Irči a Šimona (oba nás už začínají nenávidět), flaška vodky a flaška slivovice, dávno odložené zbytky jointů…kde je enimen? Ááááá, na tommaserově posteli s volleyballistkou! Nu což, s tommaserem jsme pokrčili rameny a zcela v duchu těch nejlepších myšlenek křesťanství se odebrali spát, ač svítalo.

Víc nevím. Jen to, že dnes na ranní poradě jsem byl tak trochu nesvůj.

Ovšem vrcholem včerejšího večera pro mě zůstala tommaserova hádanka.

Proč mají děti v Africe tak tenký ručičky a velký břicha?
Protože hovno dělaj a pořád žerou!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

23 thoughts on “Jak to bylo doopravdy

 1. benny: to jsem tam dal speciálně kvůli tobě:-)
  all: ale enimen se s tou kamarádkou NEVYSPAL!!!!!! :-)

 2. Ano, jsem rád, že jsi tuto podstatnou věc zmínil. Já totiž praktikuji sex až po svatbě…

 3. proč jsi vynechal tu část jak jsem si lízali šulinky?

 4. enimen: to už bych rovnou mohl popsat, jak jsme tam po sobě káleli…

 5. ještě teď mi teče tvůj průjem po zádech…

 6. taky mám v podpaží podivně lepkavo a hnědo…

 7. Ano, cítim tady od té doby, co se tommaser přistěhoval do Vršovic, jeho silný vliv.:-)

 8. pozoruhodna debata, az se mi sbihaji sliny chlapci..

 9. a jak k tomu chudak slecna volleyballistka prisla? nemit ani ten sex…:( smutne…

 10. sweetest: to se zeptej enimena, proč nezasmečoval:-))))

 11. k sexu nedošlo, protože se nikomu už nechtělo kakat, ani čůrat!

 12. lobo: muzu? vazne? uuuuuu….aaaauuu :) )) se tesim…

 13. Karl: kdykoliv.
  neurotik: pak jsi u mě mrtvý muž!
  PJ: někdy husté, někdy řídké, to záleží na stravě…

 14. i když tomu možná nebudete věřit, tak já opravdu nespím s každou…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>