Dvě stě

To už je hezké číslo.
Někteří z vás snad tápou. Dvě stě čeho? Korun na hodinu? No, bohužel musím říci, že můj plat se této magické hranici sice blíží, ale k mému velkému zármutku ji nepřekračuje. Ostatně, pokud si za hodinu nebudu vydělávat částku alespoň čtyřmístnou, nedojdu úkoje.

Dvě stě sexuálních partnerek? I tady musím omluvně pokrčit rameny. Přiznávám, že ani poloviny této částky jsem ještě nedosáhl:-) Takový masér, jako jsou v tomto ohledu někteří mí kamarádi či třeba můj nejmilejší děda, jehož skóre se zastavilo těsně pod 130, vskutku nejsem. Já mám totiž mizernou paměť na jména…

Dvě stě kliků? To by mě podle všeho zabilo. I když kdo ví, třeba počnu mohutně trénovat a jednou pro mě bude i takováto rozcvička pouhou kratochvílí.

Dvě stě kilometrů za hodinu? Hm, to už bych skoro mohl kývnout – jednou jsem se na dálnici pohyboval rychlostí 190 km/hod a bylo to celkem fajn. Účastníkům řetězové nehody se ještě jednou hluboce omlouvám.

Dvě stě piv za rok? Cháchá, to těžko mohu považovat za výzvu – i při současném rozvolněném životním tempu je to pro mě záležitost cirka na dva měsíce a týden:-)

Nebudu to protahovat a povím vám tedy, co stejně už tušíte. Dvě stě je pořadové číslo tohoto článku v rámci mého blogu. Už dvě stě mých slaboduchých textů (jeden z nich psaný napůl s Tou Neznámou) ti nejvěrnější z vás skousli. To tedy klobouk dolů.

Jen je trochu smutné, že zrovna v této historické chvíli na mě doléhá krize témat. Ona nebude trvat dlouho, to je mi jasné. Určitě se už hodně brzy stane něco zaznamenáníhodného, přihodí se vynikající historka nebo se vynoří skandální odhalení, a zase bude o čem psát. A když ne, tak si budu i nadále všechno vymýšlet:-)

Takže na oslavu kulatého lobího jubilea vám kynu lahvinkou luxusního alkoholu, který mi ze země Rumunů darem dovezla moje milá. Vám i jí patří veliký dík.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 thoughts on “Dvě stě

 1. to by mě teda zajímalo, kdo jsou to ti "něktří mí kamarádi" :-)
  jo a hele, nech mi aspoň loka, slíbils to.

 2. Jednou to přijít muselo.:-) Po přelomových textech a přelomových obrázcích teď přišlo na řadu i jedno z přelomových čísel. Bude jich víc a nebudou vždycky tak radostná.
  Ale k tomuto ti Lobo gratuluji.:-)

 3. T.N. inu, zkrátka NĚKTEŘÍ mí kamarádi…a pár kapek ti v tý lahvi tedy nechám, nóóóó… :-)
  Jura: přelomové číslo? to zní dobře:-)

 4. Když už jsme u těch přelomových čísel, tak se povedlo ještě jedno, právě ve chvíli, kdy jsem odeslal svůj předchozí komentář. Viz klik zde: http://jkap.hyperlinx.cz/lobo200.jpg
  To jen, aby vám ta lahvinka s TN ještě víc chutnala.:-)

 5. Mě by taky zajímalo spousty věcí:-) třeba číslo na tu cikánskou štětku, cos přivedl v noci domů…

 6. jsem ráda, že jsem se v tom rumunsku opálila k nepoznání, ale telefon ti na sebe enimene nedám.

 7. Jura: no to je mi hezké:-)
  enimen: jak říká TN, žádný číslo nedostaneš:-))

 8. Hezké počtení, milý lobo. Ty víš, jak stupňovat napětí:) A krize témat není navenek patrná! Tvá věrná mb.

 9. Mek Bílová: díky, díky, já tě nemít, tak už místo blogu asi kompenzuji své skryté frustrace tvorbou omalovánek:-) a vy ostatní si koukejte vzít z MB příklad, takovýchto hezkých pochval není nikdy dost!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>