Bradavky, zejména ty vyhrocené

Nehledě na to, že je teprve úterý

V poslední době mám podivnou zálibu vymýšlet titulky, které souvisí se zbytkem textu jen velmi mlhavě. Dnes to však není ten případ – dnešek se bradavek alespoň okrajově týkat bude. Tedy alespoň doufám.

Dnešní ranní evakuaci z bytu směrem pracoviště jsem zvládl se záviděníhodnou rychlostí a lehkostí. A snad kvůli tomu jsem se z okna podíval jen velmi letmo a rozhodl se, že vlna třicetistupňových veder pokračuje. Sotva se do mě na ulici zakousl ranní holomráz, poznal jsem svůj omyl, ale jsem příliš pyšný na to, abych prohrával, a to dokonce i sám se sebou.

Vzdorovitě jsem pohodil hlavou a setřel z tváře jinovatku; rozpohyboval zmrzlá kolena a snažil se nemyslet na to, co se děje s mými nebohými prsty u nohou v sandálech. A ano, jak asi správně tušíte, po pár krocích se ozvalo dvojí tiché pink! a pod mým tričkem se odehrála nefalšovaná bradavková erekce. Čímž jsme spnili dnešní tématické zadání a můžeme jít k tomu opravdu důležitému.

Mám jít na nějakou velkou pyžamovou party, hartusil v práci kolega Tommaser, kterého si možná ti zdatnější z vás vybavují jako někdejšího legendárního bloggera. Tak doufám, že tam budou nějaký pipinky v průsvitnějch košilkách a ukážou mi cecíček, snil. Marně jsme se ho pokoušeli uklidňovat.

Ty vole, už abych měl tu dovču, zasnil se o něco později další z kolegů, kterému můžeme říkat třeba Tomáš, protože se tak shodou okolností také jmenuje. Už několik let jezdim dělat táborovýho vedoucího a je to vždycky super, dovysvětlil ještě. Tiše jsme vstřebávali tuto informaci a nebyli si jisti, jak s ní naložit. Všichni, až na jednoho.

To bych si fakt někdy chtěl zkusit, takovou nějakou čerstvou patnáctku, a šáhnout jí do tý neprojetý voňavý… nadechl se Tommaser, ale než stačil svou větu dokončit, vešel do místnosti nadřízený element a my se tak už nikdy nedozvíme, jaké má Tommaser životní preference.

A nevím, zda je to dobře nebo špatně.

Ale jedno vím jistě – kamarád-sklář je ve Skotsku, bez svetru, obklopen lány jahod a vilných Bulharek, a tento zápisník je jeho jediným pojítkem s domovinou. Zkusím se tedy polepšit a už kvůli němu sem přidávat nové úvahy a metafory častěji, v zásadě skoro denně.

Zkusím, říkám.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

21 thoughts on “Bradavky, zejména ty vyhrocené

 1. Dnes jsem kamarádu-sklářovi zaslala vtipný mail. Píšu to sem pro případ, že by ho na své webové stránce přehlédl…

 2. Kamarád-sklář ode mě dnes obdržel vtipný mail. Píšu to sem pro případ, že by ho na své webové stránce přehlédl…

 3. Mail…vtipný…dnes…všimnout si!

  Proč ty komentáře tak blbnou???

 4. F.: pochopil jsem tvůj záměr – chceš mi zvýšit upadající počet komentářů:-)

 5. Dnes jsem se rozhodla zvyšovat všem stejným dílem…tobě stejnějším

 6. tommaser fakt mysli, ze nektera taborova patnactka fakt bude mit jeste neprojetou? o vonave nemluve… ;)

 7. Quanti: možná, že řekl třináctka, a já mu jen špatně rozuměl:-)

 8. Třéňa: jen abys nebyl zásadně překvapen:-)
  Linet: dobrá otázka!

 9. f:tedy moc dekuji,ale jsem si na 100%jistej,ze jsem nic neobdrzel:-{..zkus to znovu
  trena:tvou polodementni poznamku vubec nechapu.ono je vubec zvlastni,ze ses zapojil do debaty,az kdyz se zacalo diskutovat o vlhkejch trinactkach.zrejme nam mas na toto tema hodne co povedet..
  lobo:dekundu!bez blogu,bez blogu,proste zit uz nemogu..

 10. kamarád-sklář: Nechápu, že člověk s takovým rozhledem, talentem, citem pro poezii a navíc i odborník přes sushi, výpočetní techniku, média a komunikaci odjíždí vydělávat peníze do zahraničí manuální prací spočívající převážně ve sběru plodů…..

 11. dalimil: a do hajzlu…. Ještě, že se tento rok chystám na dovolenou do Bulharska, tak bych se snad mohl konečně tím chlapem stát…. Otázka je, co provést s přítelkyní, která by měla jet se mnou….?!

 12. kamarad pravnik:nevenuji se tu pouze sberu plodu,ale i jejich vyrobe..!
  dalimil:kdo nemel bulharku,nemel chlup !

 13. shodou okolností na tábory jako vedoucí jezdím a mohu potvrdit: je to dobré!

 14. Kozel: Shodou okolností o táborech budu psát. Mohl bys sdělit, kam jezdíš? Abych mohla varovat rodiče…

 15. F.: obávám se, že na příští roky jsme plně obsazeni, takže reklamu nepotřebujeme :o )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>